جولیا و نیگن در پایان ماه فوریه به Tekken 7 می پیوندند.

طرفداران Tekken به طور مستقیم از EVO ژاپن،فرصتی خواهند داشت تا در روز ۲۸ فوریه، دو کاراکتر بسته الحاقی را داشته باشند. در حال حاضر، جولیا چانگ، کهنه سرباز Tekkenو Negan از The Walking Dead در فهرست قرار گرفته اند. شما می توانید در تریلری بسیار زیبا که این دو شخصیت را نشان می دهد ان ها را مشاهده کنید.

چه کسی فکر میکرد ما فرصتی برای دیدن یک بازی ویدیویی که در آن کاراکتری از Final Fantasy XV و جفری دین مورگان از AMC The Walking Dead حضور دارند را رو در روی هم ببینیم.بر اساس این تریلر،به نظر می رسد که تیم توسعه و مورگان لحظات سرگرم کننده ای با جذب کاراکتر Negan به Tekken 7 خلق کرده اند. مورگان قطعا همان حالت منحصر به فرد خود برای شخصیت محبوب کتاب کمیک معروفبه نیگن را دقیقا با همان حس و حال اجرا میکند و این موضوع در بازی هم مستثنا نخواهد بود و اگر از بازی او در سریال لذت برده اید در گیم هم حتما لذت میبرید.

از سوی دیگر، جولیا اولین بار در Tekken 3 ظاهر شد. ظاهر او در طول سالها کاملا تغییر کرده است.در حالی که ظاهر او تغییر کرده است ولی شخصیت کلی او به نظر میرسد دست نخورده است و به نظر می رسد که این کاراکتر هم شخصیت سرگرم کننده ای برای این بازی محبوب باشد.

Tekken 7 در حال حاضر در دسترس PS4، Xbox One و PC است. اگر شما از قبل پس فصل دوم بازی را در اختیار دارید، می توانید انتظار داشته باشید که این کاراکتر ها را به زودی در بازی داشته باشید.

dualshockers.com

https://www.dualshockers.com/julia-and-negan-tekken-7-dlc-february/

[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)