مجموعه پوستر های آثار هنری The Devil May Cry 5

(ارائه شده توسط  تیم Devil May Cry 5 در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۹!) مجموعه ای از تصاویر شخصیت ها شامل V، Trish ،Dante ،Nero و غیره را برای شما عزیزان جهت دانلود قرار داده ایم.


نرو

شکارچی شیطان جوان -پس از،از دست دادن بازوی شیطانی خود قبل از وقوع این بازی (the Devil Bringer)، او در مقابل نیروهای شیطانی با نیروی جدیدی که توسط Nico تامین می‌شود ایستادگی می‌کند.

دانته
مالک Devil May Cry و شکارچی شیطان افسانه ای است.دانته یک دورگه نیمه انسانی و نیمه شیطان است که از یک زن انسان به نام Eva و شیطانی که دنیای انسان‌ها را نجات داده،متولد شده‌است. او پس از نبردی سخت در گذشته خود بر نبرد غلبه کرد و در حال حاضر به عنوان یک مانع برای هر گونه تلاش شیاطین برای حمله به جهانش عمل می کند. دانته هرکسی را با لبخند خود که حاکی از امضا او در چهره اش است می بیند و حال به درخواست یک مشتری، به سمت مبارزه علیه نیروهای شیطانی می رود.


V
V،کتاب مرموز و عصا در دست دارد،این مرد باریک تحت پوشش کامل خالکوبی قرار گرفته است.قبل از اینکه اشوب به شهر سرخ بیفتد، او دانته را از طریق دلال اطلاعاتی موریزون جستجو کرد و به او تحمیل کرد تا یک شیطان خاص را تسلیم کند.V علاوه بر قدرت خود در مبارزه،
بر سه دستیار شیطانی خود نیز برای حمله و جنگ تکیه می کند.


Trish
بانوی شیطانی فاخته -یک شیطان جذاب که شبیه مادر دانته Eva ظاهر شده است. روزی که دشمن دانته بود،و زمانی که دانته زندگی او را نجات داد او راه و روشش را تغییر داد و تبدیل به یک شریک برای او در  شکار شیاطین شد. با توجه به طبیعت این زن،ماهیت ارتباط آنها یک رمز و راز باقی مانده است.

Lady
شکارچی مسلح برای استخدام -در طی حادثه ای در گذشته دانته را ملاقات کرد و پس از پیچ و تاب های بسیار به او در حرفه شکار شیاطین پیوست. یک زن کسب و کار،که مشاغل غیر سودآور را به دیگران تحمیل می کند و هزینه های سنگین را برای خود بر می دارد. 


gamespot.com

https://www.gamespot.com/gallery/download-poster-sized-version-of-the-devil-may-cry/2900-2562/9/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)