در بازی Cyberpunk 2077 می‌توانید همه شخصیت‌ها به‌جز بچه‌ها و NPC های داستانی را بکشید.

در بازی Cyberpunk ۲۰۷۷ می‌توانید همه شخصیت‌ها به‌جز بچه‌ها و NPC های داستانی را بکشید؛ یا حتیمی‌توانید هیچ‌کس را نکشید، بستگی به خودتان دارد.

در شهر Night City کلی افراد مختلف برای کتک زدن وجود دارد، که این افراد شامل افراد گنگ‌های مختلف،پلیس‌ها، آدم‌های خلاف‌کار و… می‌باشند.

البته یکسری حدومرز نیز وجود دارد برای مثال بچه‌ها، شما نمی‌توانید هر بچه‌ای که دیدید را کتک بزنید، البته NPC های بخش داستانی نیز شامل این موضوع می‌شوند.

کاربر masoncool4566 از CD Project Red پرسید که شخصیت V (کاراکتر اصلی بازی) در چه حد میتواند خشن باشد؟ و CDPR به وی این‌گونه جواب داد:

 

شما نمی‌توانید به بچه‌ها یا NPC های بخش داستانی حمله کنید، ولی می‌توانید با بیشتر شخصیت‌هایی که ملاقات می‌کنید خشن برخورد کنید.

 

CDPR نیز تأیید کرده است که در بازی منطقه‌هایی وجود دارد که در صورت بروز خشونت در این مناطق با عواقبی خاص روبه‌رو خواهید شد، برای مثال اگر جلوی اداره‌ی پلیس درگیری ایجاد کنید با واکنش پلیس روبه‌روخواهید شد.

 

بازی Cyberpunk ۲۰۷۷ یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ می‌باشد که در تاریخ ۲۸ فروردین‌ماه سال۱۳۹۹ برای پلتفرم‌های PC/Xbox One/PS4 ریلیز خواهد شد.

با توجه به تریلرهایی که تابه‌حال از این بازی منتشرشده است می‌توان مطمئن بود که با یک بازی موفق روبه‌روخواهیم شد، به‌خصوص که در E3 امسال تأیید شد که بازیگر سری فیلم‌های John Wick یعنی Keanu Reeves در این بازی حضور دارد، خود این خبر باعث شد که این بازی حتی بیشتر از قبل هایپ شده و گیمر ها را بهپیش‌خرید این بازی ترغیب کند. البته سبک این بازی یعنی RPG ممکن است برای یکسری از گیمر ها باب میل نباشد ولی بازهم این سبکطرفدارهای خاص خودش را دارد.

نظر شما چیست؟ به نظر شما این بازی موفق خواهد بود؟ بازی را پیش‌خرید می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

منبع

https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-will-let-you-fight-most-people-but-not-kids-or-story-npcs/

[collapse]

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)