در رویداد موبایل پابجی Mr. X از Resident Evil 2 اضافه میشود.

در ماه دسامبر، اعلام شد که در رویداد PUBG Mobile یک crossover با Resident Evil 2 Capcom خواهند داشت،که به عنوان راهی برای ترویج هر دو بازی است.این رویداد متقاطع اکنون در اخرین روزهای بروز رسانی به سر میبرد و به نظر می رسد حتی در مقیاس بلند پروازانه تری از گذشته مورد قبول قرار گرفته است.

رویداد PUBG Mobile X Resident Evil 2 عمدتا در حالت Zombie: Survive Till Dawn برجسته شده است که تا مدت زمان محدودی در این بازی موجود است. Zombie: Survive Till Dawn عطر و طعم Resident Evil 2 را به نقشه Erangel استاندارد می افزاید و به بازیکنان امکان مبارزه با زامبی ها، Lickers و حتی Mr. X را می دهد.Mr. X ستمگر یکی از محبوب ترین عناصر در بازسازی رزیدنت ایول ۲ بود و تبدیل به موضوع بسیاری از ملودی ها و فیلم ها از زمان انتشار بازی شده است. با توجه به محبوبیت Mr. X، جای تعجب نیست که او در قسمت رویداد جدید PUBG Mobile برجسته شده است. علاوه بر محتوای Resident Evil 2، آخرین به روز رسانی PUBG Mobile نیز تغییرات دیگری را در بازی ایجاد می کند.برای مثال،نقشه جنگل Sanhok را به Quick Matches در بازی اضافه می کند، و در مرحله دوم، مهتاب به Vikendi اضافه شده است. نقشه برف وایکانتی هنوز در بتای PUBG Mobile پابرجاست، بنابراین ممکن است تغییرات بیشتری در آینده رخ دهد.هنوز مشخص نیست که این رویداد  Resident Evil 2 به نسخه های دیگر PUBG هم برسدیا نه، اما به نظر می رسد که آن فقط برای نسخه تلفن همراه در حال حاضر برنامه ریزی شده است.نسخه موبایل PUBG محبوب ترین نسخه بازی است، به ویژه در خارج از ایالات متحده، روشن است که توجه بیشتری را به خود جلب می کند.

در واقع، PUBG موبایل به قدری در خارج از ایالات متحده محبوب است که باعث ایجاد برخی مشکلات جدی شده است.در یک واقعه گزارش شده که یک مرد به علت اعتیادش به این بازی همسر باردار خود را ترک کرده است و حتی در هند دولت دعوت به ممنوع کردن این بازی شده است که تا کنون هیچ یک از این تلاش ها موفق نبوده اند، اما نشان می دهد که این بازی دارای fanbase اختصاصی است و بعضی از طرفداران شاید کمی بیش از حد وقف ان شده اند.

PUBG Mobile در حال حاضر برای iOS و دستگاه های تلفن همراه آندروید در دسترس است.

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)