در سیزن جدید بازی Fortnite ایموت ها به بخش Save The World میایند

با رسیدن سیزن جدید بازی Fortnite ایموت هایی که تنها در مود بتل رویال (معروف‌ترین مود بازی) وجود دارند به مود Save The World اضافه خواهند شد، این موضوع در سایت یکی از زیر مجموعه های بازی در سایت Reddit اعلام شد.

این خبر به این معنا می‌باشد که Emotion ها، اسپری‌ها، اسباب بازی‌ها و صد البته رقص های بازی که در مود بتل رویال وجود داشتند به زودی و با شروع شدن فصل جدید بازی (Season X) به این بازی اضافه خواند شد، البته در این آپدیت تغییرات دیگری نیز به بازی اضافه خواهد شد که باعث بهبودی بازی خواهد شد، Epic Games اعلام کرده است که این ناشر قصد دارد با این آپدیت مشکل ایموت های بعضی از کاراکترها را حل کند تا دیگر شاهد باگ های عجیب و غریب و جا به جایی کاراکترها نباشیم.

بر طبق گفته‌ی Epic Games:

 

حل کردن این قبیل مشکلات در حال انجام می‌باشد؛ در حال حاضر تمرکز ما بر روی Wrap ها (اسکین های اسلحه‌ها و وسایل نقلیه) و Pickaxe ها می‌باشد، و با اضافه شدن Pickaxe های جدید به بخش Save The World شما می‌توانید با به ثمر رساندن مراحل آن‌ها را دریافت کنید، همچنین با دریافت این نوع آیتم‌ها شما توانایی استفاده‌ی آن‌ها در بخش بتل رویال را نیز دارید.

 

ناشر این بازی قصد دارد که ایموت هایی به بخش پایانی مراحل Save The World اضافه کند، همچنین از این به بعد هنگام پرتاب یک اسباب بازی (Toy) فاصله‌ی پرتاب آن نیز نوشته خواهد شد.

همچنین ناشر این بازی یعنی Epic Games اعلام کرده است که تمامی این آیتم‌ها صرفاً زینتی بوده و هیچ برتری در گیم پلی بازی ایجاد نخواهد کرد، و اگر آیتمی را به‌دست آورید هرگز آن را از دست نخواهید داد.

البته هنوز قابلیت خرید آیتم های زینتی بخش Save The World در بخش فروشگاه بازی فعال نشده است و فقط می‌توانید آیتم‌هایی که در بخش بتل رویال به‌دست آورده‌اید را در بخش Save The World استفاده کنید.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ آیا از طرفداران بازی فورتنایت می‌باشد؟ آیا از اضافه شدن قابلیت های جدید به بخش Save The World راضی هستید؟ نظرات خود را با ما از طریق کامنت ها در میان بگذارید و بدانید که نظر های شما به بهتر شدن سایت ما کمک می‌کند و برای ما مهم می‌باشد.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)