راک‌استدی قصد دارند تا نیروی جدید استخدام کند

استدیو rocksteady استدیوی بریتانیایی سازنده ی بازی Batman: arkham asylum لیست تازه ای از  فرصت شغلی جدید منتشر کرده است که قرار است بر روی عنوان مورد انتظار جدید و پرهزینه ای را برای پلتفرم های جدید کار کنند.

 وبسایت Restera اطلاعاتی را مبنی بر اینکه این استدیو به دنبال مدیر روابط عمومی است منتشر کرده. وبسایت jobs نیز لیستی از ۲۴ موقعیت شغلی جدید منتشر کرده که ظاهرا عنوان جدید این استدیو   برای پلتفرم های نسل بعد ساخته خواهد شد. 

برخی از موقعیت ها ثابت و برخی دیگر با قراردادی دوساله هستند و این ممکن است نشان دهنده این باشد که در طول این مدت دوسال اخبار جدیدی از این عنوان جدید بشنویم.

تاحالا مشخص نشده که این استدیو بر روی چه نوع بازی کار میکند. در اطلاعیه ی استخدام برای برخی از موقعیت های شغلی مانند تولید کننده ارشد و نویسنده اصلی اینطور عنوان شده: دانش گسترده ای راجب کامیک ها، رمان ها، بازی ها، سینما و فرهنگ های معروف مربوط به بازی های ویدیویی.

با توجه به سابقه ی کاری rocksteady وبا توجه همکاری این استدیو با استدیو وارنر برادرز، ما انتظار داریم تا دوباره بازی جدیدی مربوط به کامیک های انتشارات DC ببینیم.

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)