رزیدنت ایول ۲ : آیا می توانید Mr. X را متوقف کنید؟

یکی از اسرارآمیز ترین چیزهایی که در Resident Evil 2 بازسازی شده است، بدون شک Mr. X است که در هر دو داستان لئون و کلر ظاهر می شود، و او با نیروی مهیج و تقریبا غیر قابل توقفی به دنبال قهرمانان ما است،ظاهرا هیچ راهی برای متوقف کردن ان نیست و تلاش برای ان بسیار خطرناک است و همچنین باعث از بین بردن مهمات زیادی میشود. Mr. X می تواند Leon و Claire را فقط با چند ضربه از بین ببرد و از آنجایی که همیشه به نظر می رسد قهرمانان داستان را دنبال می کند،ممکن است برخی از بازیکنان بخواهند بدانند که آیا راهی برای متوقف کردن آقای X در بازی وجود دارد.!؟هر کسی که بازی Resident Evil 2 را  یکبار بازی کرده باشد متوجه میشود که راهی برای توقف آقای X وجود ندارد،مگر اینکه با پیشرفت داستان به نقطه ای که مد نظر بازی است برسد و چند دقیقه ای از دست او خلاص شوید.حتی پس از آن نیز Mr. X در فواصل خاصی، به خصوص در طول مبارزات انتخابی لئون به دنبال شما امدن را ادامه خواهد داد، که می تواند در اتاق های جستجو و لحظات تکمیل پازل یک درد واقعی باشد.

در حالی که Mr. X نمی تواند شکست بخورد، تا زمانی که داستان اجازه آن را داده باشد، بازیکنان Resident Evil 2 می توانند در برابر این هیولا انواع مبارزه از قبیل شلیک با سلاح های مختلف را داشته باشند، شلیک های سنگین با سلاح های قویتر بیشترین صدمه را به او می زنند. پس از صدمه زدن به اندازه کافی، Mr. X در نهایت به مدت کوتاهی به زانو می افتد، اما پس از چند لحظه دوباره برمیخزید،ما توصیه می کنیم بازیکنان برای جلوگیری از هدر رفت مهمات در متوقف کردن Mr. X تمرکز خود را به فرار کردن از دست او بگذارید.

Mr. X سرعت مناسبی را در تعقیب شما دارد،اما می توانید فاصله ای بین او و قهرمانان خود ایجاد کنید. اگر بازیکنان بتوانند به اندازه کافی از او دور  شوند، ممکن است شما را چند دقیقه ای گم کند که این زمان مناسبی را برای استراحت و نفس راحت کشیدن از دست او به بازیکنان میدهد. ما متوجه شدیم که فرار به اتاق های ذخیره شده خاص، یک روش موثر برای خلاص شدن از دست Mr. X است،اما به نظر می رسد حتی برخی از اتاق های سیو مانند سالن اصلی اداره پلیس شهر راکون امن نیستند.

اگر بازیکنان موفق شوندMr. X، را جا بگذارند مجددا استرس دیگری اغاز میشود که شاید ناگهان از هر جایی مجددا پیدا شود برای همین گوش دادن به صدا های موجود در بازی برای غافل گیر نشدن کاملا ضروری بنظر میرسد که تا حد زیادی باعث عصبی شدن و تشدید استرس شما میشود. زمانی که Mr. X به شما نزدیک میشود صدای قدم زدن بلند ان به گوش میرسد که مانند الارمی به شما هشدار میدهد.

Lickerها،نیز یکی دیگر از دشمنان قدرتمند در Resident Evil 2 هستند،که ان ها نیز در هنگام نزدیک شدن صدای مخصوص به خود را دارند، بنابراین گاهی گوش دادن دقیق به صداها ممکن است جان شما را نجات دهد.البته، با وجود زامبی ها و هیولاها که در  هر گوشه و کناری قرار دارند، گاهی اوقات نجات یافتن غیر ممکن می شود، اما هنوز گوش دادن به صداها بهترین راه برای حفظ برخی از تهدیدات بزرگ است.

gamerant.com

https://gamerant.com/resident-evil-2-can-you-kill-mr-x-tyrant/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)