سایلنت هیل باز میگردد !

   بازی محبوب سایلنت هیل توسط یک فن به عنوان بازسازی رایگان باز میگردد ، برای جزئیات خبر با npcbot همراه باشید


نسخه ریمک سایلنت هیل توسط یک فن این بازی ساخته خواهد شد و میتوانید بصورت vr این بازی را تجربه کنید . ظاهرا بازی ب اندازه کافی ترسناک نبوده
در تیزر قایل بازی که منتشر شد نوید یک خبر خوب برای علاقمندان به این بازی میداد که روزهای خوش قدیمی با این بازی را تکرار کنند.

تمام تیزر های قابل بازی برای  Silent Hills در Unreal Engine برای PC بازسازی شده است. این پروژه به نام Unreal PT نام گذاری شده بود، بازسازی با پشتیبانی از VR همراه است و به شما این امکان را می دهد که بیشتر در ترس های بازی غرق شوید.

این بازی توسط فن پرطرفدار ان RadiusGordello(رادیوس گوردلو) در itch.io قرار میگیرد .انریل p.t از ماه آوریل ۲۰۱۸ در حال توسعه است . این بازی از ماوس و صفحه کلید، همچنین PS4، Xbox One و VR motion controllers پشتیبانی می کند. Unreal PT تقریبا یکسان با بازی اصلی است،ولی با بزرگترین تغییری که در پایان ان صورت گرفته است . صحنه های اکشن بازی و رسیدن به پایان ان کمتر تصادفی است و به شما این امکان را می دهد که این تجربه را بدون تکیه بر شانس کامل کنید.

Silent Hills جدید اولین بار به عنوان دنباله ای از همین فرنچایز به عنوان یک تلاش مشترک بین Hideo Kojima و Guillermo del Toro ایجاد شد. همچنین استارتر ان در دمو قابل بازی ک منتشر شد Norman Reedus بازیگر مردگان متحرک بود.

 

در تیزر آن نیز ما شاهد یک بازی “سوم شخص “با مکانیک ترس و بقا و اول شخص برای تجربه بازیهای پازلی(و وی ار احتمالا) بودیم. اگر چه تیزر باشور و هیجان زیاد طرفداران روبرو شد ولی Silent Hills لغو شد، ‍♂️و P.T. از فروشگاه PlayStation حذف شد.

در پی لغو Silent Hills، تیم های متعدد و توسعه دهندگان انفرادی سعی کرده اند بازی را بازنویسی کنند . با این حال، بیشتر در همان اندازه تیزر که پیش از آنها بوده است، ادامه پیدا نکرد و دیگر وجود ندارد. برخی از موارد تلاش های بازسازی ، مانند جاده آلیسون ، توسط سازندگان خود لغو شدند. چندین مورد، مانند Visage، موفق شدند تا بازی ساخت خودشان  را به Early دسترسی دهند هر چند باز نتیجه ای نداشت .

Kojima، Toro و Reedus نیز برای ساخت Death Stranding، یک بازی انحصاری برای PS4 با داستانی که با هر تریلر جدید ک از ان دیده میشود پیچیده تر می شود، دوباره شروع به بازیسازی کرده اند .

 بازسازی چهره نورمن ریداس در نسخه ریمک سایلنت هیل در نرم افزار بازیسازی انریل

 بازسازی چهره نورمن ریداس در نسخه ریمک سایلنت هیل در نرم افزار بازیسازی انریل

 

اگر میخواهید Unreal PT را بازی کنید، باید بازی را برای رایانه خود دانلود کنید. حداقل سیستم مورد نیاز در زیر شرح داده شده است:

CPU: i3-7100U 7th Generation with Intel HD 620
GPU: Integrated
RAM: 8GB DDR4

منبع

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)