سم لیک قصد دارد که دنباله ی بازی Alan Wake را بسازد

بازی Alan Wake را می‌توان یکی از معروف‌ترین بازی های استودیوی Remedy دانست، این بازی به خوبی توانست انتظارات طرفداران را برآورده کند، و سم لیک کارگردان بازی اعلام کرده است که قصد دارد روزی Alan Wake 2 را بسازد.

بعد از منتشر شدن بازی Alan Wake تا مدت‌ها هیچ خبری از یک دنباله‌ی کامل برای بازی نبود تا اینکه مدتی پیش سم لیک کارگردان نسخه‌ی اول این بازی اعلام کرد که علاقه مند است که دنباله‌ی این بازی را بسازد، طبق گفته‌ی سم لیک:

 

من خیلی کنجکاو هستم که بتوانم این بازی را بسازم، در این لحظه با اینکه زمان زیاد از ساخت نسخه‌ی اول گذشته است احساس می‌کنم که الزام ساخت این بازی بیشتر شده است، اما اگر قرار است این بازی ساخته شود باید درست ساخته شود، هر چیزی باید سر جای خود باشد، که این کار، کار خیلی راحتی نیست، خیلی چیزها هست که باید برای این‌جور بازی های بزرگ رعایت شود، اما من همچنان امیدوار هستم که یک روز این بازی را بسازم.

 

در حال حاضر آخرین بازی ساخت استودیوی Remedy، بازی Control می‌باشد، این بازی به خودی خود بازی جالبی می‌باشد، با توجه به تغییرات بُعدی و اسلحه های مختلف می‌توان حدس زد که این بازی نیز مثل بازی های قبلی استودیوی Remedy مانند Max Payne, Alan Wake  یک بازی موفق خواهد بود.

این بازی در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۹۸ بر روی پلتفرم های PC, Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست آیا از طرفدار های بازی های Remedy مانند Max Payne یا Alan Wake هستید؟ آیا بازی Control را تجربه خواهید کرد؟ نظرات خود را با ما از طریق کامنت ها در میان بگذارید و بدانید که نظر های شما به بهتر شدن سایت ما کمک می‌کند و برای ما مهم می‌باشد.

 

منبع

https://www.pcgamer.com/remedy-still-wants-to-make-alan-wake-2-someday/

[collapse]

ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)