شایعه؟!:Bully 2 توسط توسعه دهنده Rockstar تایید شد.

در طول چند سال گذشته، شایعات و احتمالات مربوط به احتمال انتشار Bully 2 وجود داشته است.از زمان انتشار اولین نسخه بازی Bully در سال ۲۰۰۶،طرفداران این عنوان ماجراجویی اکشن (Rockstar) به دنبال این بودند که ایا دنباله ای از این بازی وجود خواهد داشت؟
در گذشته، شایعات منتشر شده حاکی از آن بود که Bully 2 به محض پایان یافتن Red Dead Redemption 2 در ۲ ماه آینده آغاز خواهد شد. با این حال، چهار ماه بعد از اینکه Red Dead Redemption 2 مورد تحسین قرار گرفته‌است، اما هنوز هیچ تاییدیه رسمی مبنی بر این که آیا Bully ۲ پروژه بعدی Rockstar خواهد بود یا نه، وجود ندارد.در حالی که چشم انداز دنباله Bully بعید به نظر می رسد،یک ویدئو ارسال شده توسط YouTuber SWEGTA ممکن است پرتو امید را برای طرفدارانی که منتظر انتشار Bully 2 هستند،باشد.یک کاربر به نام آلکس مارتنز در این ویدئو اظهار نظر کرد که “Bully 2 در حقیقت در حال توسعه است.”

برای جالبتر شدن این موضوع باید بگوییم که الکس مارتنز در Rockstar Games به عنوان طراح فنی کار می کند. این ویدیو نشان داد که همان اکانت یوتیوب نیز نظرات مشابهی را نسبت به Bully 2 نشان می‌دهد. در حالی که این حساب به راحتی می‌تواند به عنوان یک ترول در YouTube رد شود،اما یک کاربر Reddit کمی کند و کاو کرد و نتیجه گرفت که commenter ممکن است خودش طراح آن باشد.
حساب YouTube در این مورد در سال ۲۰۱۳ با ۱۸۹ مشترک ایجاد شد،این حساب دارای یک تصویر نمایه است و از کانال کنفرانس توسعه دهندگان بازی پیروی می‌کند.اکثر حساب های ترول یک تصویر نمایشی را ارسال نمی کنند و یا حداقل به مشترکی نمی رسند و هیچ دلیلی برای پیگیری کانال GDC ندارند.با این احتمالات و با توجه به این که حساب شش سال پیش ساخته شده است،این امکان که شخصی یک حساب تصادفی داشته باشد و ادعا کند که از Rockstar  است و از ویدیوهای Bully برای جلب توجه استفاده می کند،رد می شود.علاوه بر این، زمانی که ویدیوی SWEGTA توجه جامعه بازی را به خود جلب کرد،کاربری که آن نظر را داده بود نام کاربری خود را از الکس مارتنز به الکس M تغییر داد و تصویر نمایه خود را نیز حذف کرده است.البته،با توجه به اینکه هیچ مدرک عینی مبنی بر حمایت از این ادعاها وجود ندارد، این امکان وجود دارد که فقط یک شیرین‌کاری استادانه توسط یک ترول یوتیوبر باشد. با این حال، اگر او واقعا یک توسعه دهنده از Rockstar باشد،پس ایا ما یک تایید غیر رسمی از Bully ۲ به دست آورده ایم؟

gamerant.com

https://gamerant.com/bully-2-rumor-martens/

[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)