شایعه: PS5 با عناوینی همچون،The Last of Us 2 می آید.

در ۳ دسامبر ۲۰۱۸،شخصی که ادعا می کند یک بازیساز سوم شخص در اروپا است و بر روی یک عنوان بازی در PlayStation 5 کار می کند،اطلاعاتی را درباره کنسول نسل بعدی سونی منتشر کرده است. پست تا زمانی که اخیرا کشف و به طور آنلاین منتشر نشد، توجه زیادی به خود جلب نکرده بود. اگر پست دقیق باشد،قیمت PS5 و همچنین برخی از بازی های PS5، از جمله عنوان های راه اندازی کنسول، نشت کرده است.بر طبق شایعه پلی استیشن ۵ با یکGran Turismo 7 پشتیبانی شده توسط VR، یک نسخه رایگان از بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds،رفع موانع و انتشار The Last of Us 2،ریمستر Ghosts of Tsushima 2-3 و برخی بازی ها برای PlayStation VR 2 شایعه شده است.
فاش کننده همچنین به برخی از بازی ها اشاره می کند که ظاهرا در سال ۲۰۲۰ به PS5 می آیند.این بازی ها عبارتند از:Battlefield: Bad Company 3،که در گذشته شایعه ساخت آن شده است و همچنین بازی هری پاتر. فاش کننده همچنین ادعا می کند که Grand Theft Auto 6 ممکن است در سال ۲۰۲۰ با یک قرارداد انحصاری مدت یک ماهه به PS5 برسد و همچنین Assassin’s Creed جدید نبز در سال ۲۰۲۰ می آید. آخرین بازی که فاش کننده می گوید در حال توسعه است،Horizon 2 برای PS5 است که در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.


 بااین حال، هیچ راهی برای تایید اطلاعات در این پست وجود ندارد،و حتی اگر فاش کننده آن کسی که ادعا می‌کنند باشد، بسیار بعید است که عناوین PS5 در این نقطه مورد تصمیم‌گیری قرار گیرند.
از همه اینها بگذریم ، PS5 حتی هنوز رسما معرفی نشده است و افراد داخلی توسعه دهنده به این مساله اشاره می‌کنند که تا سال ۲۰۲۰ وارد نخواهند شد. Jason Schreier از Kotaku گفته است که مجموعه های PS5 حتی هنوز جایی فرستاده نشده اند، بنابراین احتمال اینکه اطلاعاتی که در این “نشت” منتشر شده است،مورد اعتماد باشد به حداقل می رسد.
صرف نظر از این،PS5 را قرار است با برخی از عناوین cross-gen منتشر کنند، و از آنجایی که The Last of Us 2 و Ghosts of Tsushima در اواخر عمر PS4 منتشر می شوند،به نظر می رسد که ان ها کاندیداهای واضحی هستند.هر چیز دیگری که در این پست ذکر شده است،فقط یک نوشته است و طرفداران باید هر اخباری از PS5 را با شک و تردید بنگرند،مگر اینکه از سوی خود سونی باشد.

gamerant.com

https://gamerant.com/ps5-games-list-launch-titles-rumor/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)