شایعه: (Resident Evil 3(Nemesis بازی بعدی Resident Evil است.

پس از سالها درخواستها و تقاضاهای طرفداران، Capcom سرانجام نسخه جدیدی از Resident Evil را که در سبک بقا وحشت جا افتاده است منتشر کرد. طرفداران Resident Evil امیدوارند که برای نسخه جدید Resident Evil 3 را ببینید.به نظر می رسد Nemesis راه خود را به کنسول های بازی های مدرن باز میکند و ممکن است به زودی رویاهای ما تبدیل به یک واقعیت شود.حساب کاربری توئیتر EVIL VR، که اطلاعاتی در مورد بازسازی Resident Evil 2 در سال گذشته منتشر کرده بود و ادعا می کند که منبع او در داخل Capcom است، می گوید که Capcom قصد دارد نسل بعدی رزیدنت اویل یعنی Resident Evil 3: Nemesis را قبل از اینکه رزیدنت اویل ۸ را راه اندازی کند، منتشر میکند.همچنین EVIL VR در مورد Resident Evil 8 نیز چنین ادعا می کند که بازی مشابه نمونه Resident Evil 3.5 است که در نهایت تبدیل به رزیدنت اویل ۴ شد . متاسفانه اطلاعاتی درباره Resident Evil 3 هنوز به اشتراک گذاشته نشده است.

طرفداران قطعا توییت هایEVIL VR را جدی میگرند، بازسازی Resident Evil 3 در واقع حس شور و شادی بسیار زیادی را به وجود می آورد.Resident Evil 3 اورجینال تنها یک سال پس از انتشار Resident Evil 2 منتشر شد و از آنجاییکه بعضی از مکان های بازی مانند اداره پلیس شهر راکون در رزیدنت اویل ۲ نیز قرار دارند، Capcom می تواند با استفاده مجدد از دارایی های Resident Evil 2، روند توسعه را سریعتر کند.

Capcom به نظر می رسد که یک طرح کاملا جامع برای موجودیت Nemesis دارد.Mr. X به یکی از محبوب ترین هیولا در رزیدنت ایول ۲ بازسازی تبدیل شده است.اگر Capcom بتواند چیزی شبیه Nemesis را مجددا بسازد،بازی قطعا مشکلی پیش رو خواهیم داشت.

به نظر می رسد که با توجه به خبر های اخیر Resident Evil 3 نسل سوم یا نسل جدیدی از بازسازی Nemesis در واقع تحقق پیدا کند، اما باید توجه داشت که Resident Evil 2 تازه بازسازی شده و به موفقیت رسیده است. با توجه به این،ممکن است طرفداران مجبور باشند مدت طولانی تری را برای انتشار نسخه ها نسبت به فاصله انتشار نسخه های اورجینال ان صبر کنند.

شایعه است که Resident Evil 3: Nemesis در حال توسعه در کنسول ها (نامشخص) میباشد.

gamerant.com

https://gamerant.com/resident-evil-3-remake-leaked/

[collapse]

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)