سونی بالاخره در مورد کراس پلی تسلیم سازنده ها و پلیر ها شد

رئیس بخش سرگرمی سونی یعنی John Kodera با یک بیانیه غافلگیر کننده اعلام کرد که در حال تغییر سیاست های خودت درباره ی کراس پلتفرم میباشند.

Kodera گفت که کاربران PS4 خیلی وقته که منتظر یک آپدیت از کراس پلتفرم میباشند و از صبر و شکیبایی آن ها تشکر کرد ، اولین قدم کراس پلتفرم با یک اوپن بتا از بازی فورتنایت شروع میشود که همه ی کاربران PS4 ، Android ، iOS ، Nintendo Switch ، Xbox One ، ویندوز و مک میتوانند در کنار یکدیگر بازی کنند. 

طبق گفته ی Kodera این یک موقعیت برای ثابت کردن این است که کراس پلتفرم بهترین راه برای تجربه ی بهتر چه از لحاظ تکنیکی و چه از لحاظ اجتماعی میباشد.

او همچنین یک توضیح مختصر درباره ی بقیه ی بازی های مولتی پلتفرم ارائه داد:

 

به مدت ۲۴ سال ما سعی داشتیم که بهترین تجربه ی گیمینگ رو برای کاربران Playstation به ارمغان بیاریم ، امروزه جامه گیمینگ به جایی رسیده که کراس پلتفرم جزو ارزش های گیمینگ به حساب میاد ، ما با بررسی هایی که انجام دادیم به این نتیجه رسیده ایم که در آینده میتوانیم شاهد کراس پلتفرم باشیم.

 

توی چند ماه اخیر سونی هم از طرف سازنده ها و هم از طرف پلیر ها تحت فشار بوده و فکر کنم همین فشار و درخواست های کراس پلتفرم باعث این اتفاق شده؛ امیدواریم که در آینده شاهد قابلیت کراس پلتفرم در بازی های بیشتری باشیم.

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)