فهرست تروفی‌های بازی Resident Evil 2 منتشر شد

 

شکی نیست که بازسازی Resident Evil 2 کپکام یکی از مورد انتظار ترین بازی های ویدئویی سال ۲۰۱۹ است که بازیکنان مشتاق بازگشت به شهر راکون هستند و شاید حتی برای اولین بار از شهر آلوده به زامبی بازدید کنند. در حال حاضر، به نظر می رسد که برخی از طرفداران وجود دارند که مشتاقانه تر شروع به کار کرده اند و چند هفته قبل از عرضه بازی لیست تروفی های PS4 را منتشر کردند.

نگاهی سریع به لیست جایزه Resident Evil 2 نشان می دهد که ۴۲ مورد برای جمع آوری وجود دارد، و اکثریت  آنها شامل تکمیل عناصر گیم پلی اولیه است که در تریلر تبلیغاتی مختلف قبل از انتشار منتشر شده است. البته، تعداد زیادی از تروفی های پنهان نیز میتوانند باز شوند،برخی از این موارد میتواند شامل SPOILERS برای شما باشد. برای کسانی که این موضع اهمیتی ندارد میتواند به یادگیری قبل از بازی منتهی شود، شما می توانید لیست کامل را در تصاویر زیر ببینید.

لازم به ذکر است که Capcom تصمیم گرفته است که روایت Evil 2 نزدیک به داستان اصلی باشد اما عناصر جدیدی نیز وجود دارد. به عنوان مثال، ناشر و توسعه دهنده در حالی که به عقب برگشته است اما داستان بازی دقیقا همان نیست. حتی یک منطقه جدید به نام “The Orphanage” برای بازیکنان وجود دارد.

همه چیز در نظر گرفته شده است، می توان گفت که تعداد زیادی از بازکنان قدیمی و تازه وارد به طور یکسان از کشف حالت Contextualized(کَنتِکسچیولایز) Resident Evil 2 برای سخت افزار معاصر هیجان زده هستند، به خصوص با انتشار آن در پایان ماه جاری. Capcom بازی را در تمام سیستم عامل ها عرضه می کند تا بدین ترتیب نشان دهد گیمر ها را خوب درک میکند که چه نوع محتوایی را قبل از خرید انتخاب کنند.

همچنین شما میتوانید  مقاله هر انچه که تا اینجا راجب Resident Evil 2 Remake میدانیم در سایت مطالعه نمایید.

بازی رزیدنت اویل ۲ در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ برای PC، PlayStation 4 و Xbox One منتشر خواهد شد .

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)