قرار است این موتور سیکلت خفن به بازی Cyberpunk 2077 اضافه شود

به نظر می‌رسد که این موتور سیکلت خفن قرار است به بازی Cyberpunk ۲۰۷۷ اضافه شود، اما می‌شود آن راشخصی سازی کرد؟

رئیس بخش کامیونیتی استودیوی CD Project Red آقای Marcin Momot با انتشار عکسی در توییتر، یک موتورسیکلت بسیار زیبا را به نمایش گذاشت.

همانطور که یک سری از طرفدارها در کامنت ها اشاره کردند، ساختار این موتور سیکلت خیلی شبیه به موتور شخصیت اصلی انیمه ی Akira یعنی Keneda می‌باشد، در ادامه تصویری از این موتور سیکلت را مشاهدهمی‌کنید:

 

بازی Cyberpunk 2077

 

در حالی که هنوز به صورت رسمی وجود این موتور سیکلت برای بازیکن‌های این بازی تأیید نشده است، اما آقای Momot آنقدر هم ظالم نیست که با گذاشتن این عکس قصد اذیت کردن طرفدارهای این بازی را داشته باشد؛ گرچه این موتور در حالت عادی نیز خیلی عالی می‌باشد ولی امیدوار هستیم که قابل شخصی سازیکردن باشد؛ می‌توان حدس زد که خیلی از طرفداران قصد دارند که حتی بیشتر از قبل، این موتور سیکلت را شبیه به موتور Akira کنند.

کمی قبل‌تر نیز یک عکس با کیفیت بالا از Cyberpunk ۲۰۷۷ منتشر شده، این عکس به عنوان یک راهنما برایمسابقه‌ی کاسپلی (Cosplay) این بازی استفاده خواهد شد، همچنین خبر منتشر شدن یک کتاب ۲۰۰ صفجهای درست چند روز بعد از انتشار بازی اصلی نیز به گوش می‌رسد، در حال حاظر می‌توانید در سایت آمازون باقیمت ۲۰ دلار این کتاب را پیشخرید کنید.

همچنین در درجه سختی Hardcore همه راهنمایی‌های صفحه حذف می‌شود و کار بازیکن خیلی سخت‌ترمی‌شود، همچنین قبل‌تر تأیید شده بود که بازیکن‌ها در این بازی نمی‌توانند بچه‌ها یا NPC های داستانی رو بکشند.

این بازی در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ بر روی پلتفرم‌های PS4, Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

نظر شما درباره‌ی این بازی چیست؟ به نظر شما این بازی نیز مانند بازی قبلی این شرکت بازی موفقی خواهد شد؟ یا حتی برنده‌ی جایزه‌ی بهترین بازی سال خواهد شد؟ نظرهای خود را از طریق کامنت ها با ما در میان بگذارید.

 

منبع

https://www.dualshockers.com/cyberpunk-2077-sweet-motorcycle/

[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)