لیگ overwatch را زنده ببینید،Tokens اسکین بگیرید

در لیگ overwatch سال ۲۰۱۹،با تماشای زنده مسابقات Tokens لیگ را بدست اورید.از Tokens لیگ می توانید برای خرید اسکین تیم overwatch لیگ استفاده کنید.زمانی که شما ۱۰۰ توکن لیگ را برای تیم Overwatch خود خریداری کنید،هر دو نسخه ی home و away را دریافت می کنید.

چگونه TOKENS لیگ را بدست اوریم؟

شما برای تماشای هر ساعت از مسابقات لیگ Overwatch در Twitch(شامل تویئچ تی وی،برنامه های موبایلی تویئچ،و برنامه های تویئچ روی کنسول های بازی)۳ توکن بدست خواهید اورد و همچنین از برنامه های لیگ Overwatch (از جمله Overwatchleague.com ، Battle.net و اَپ های برنامه لیگ overwatch و client viewers بازیهای overwatch) نیز میتوانید این لیگ را تماشا کنید.

زمان مشاهده شما به صورت پیوسته ردیابی می شود، بنابراین اگر ۳۰ دقیقه در یک جلسه تماشا کنید و بعد برای ۳۰ دقیقه دیگر بازخوانی کنید، برای کل این ساعات اعتبار دریافت خواهید کرد.زمان مشاهده و دریافت جایزه تنها می تواند در طول مسابقات زنده ذخیره شود و از زمان برنامه ریزی شده برای اولین بازی شروع می شود. تایم تماشای مسابقات ۱۰۵ دقیقه پس از شروع بازی نهایی برنامه ریزی شده در روز به پایان می رسد.زمان‌های آغاز همه مسابقه‌ها در برنامه بازی‌های لیگ overwatch ۲۰۱۹ در دسترس قرار گرفته است.

پس از پایان نقشه هر مسابقه در طول برنامه های زنده، به درصد خوش شانسی از بینندگان ۱۰۰ Tokens لیگ برتر اهدا خواهد شد (به قوانین کامل yon.ir/8ZJN1 برای واجد شرایط بودن محل مراجعه کنید).

چگونه در آن شرکت کنیم؟

برای کسب Token های لیگ، دستورالعمل های زیر را برای سیستم عامل های پشتیبانی شده دنبال کنید:

بینندگان Twitch.tv یا Twitch Desktop App (از جمله برنامه های کاربردی تلفن همراه و برنامه های تویئچ روی کنسول های بازی) :

۱-حساب کاربری در  Blizzard Battle.net خود را ایجاد کنید یا وارد آن شوید.

۲-حساب Twitch خود را به حساب Battle.net خود پیوند دهید.

۳-در طول دوره تبلیغاتی live stream یک مسابقه را مشاهده کنید.

از طریق Overwatchleague.com، برنامه لیگ اوورواچ، Battle.net ، و client viewers بازیهای overwatch :

۱-در حساب کاربری خود در Overwatchleague.com ،Battle.net، یا در client viewers بازیهای overwatch وارد شوید یا ثبت نام کنید:

۲-در طول دوره تبلیغاتی live stream یک مسابقه را مشاهده کنید.


برای استفاده از جوایز لیگ در بازی، بینندگان باید لایسنس بازی Overwatch را داشته باشند.بازیکنان سیستم Xbox One و PlayStation 4 باید حساب Xbox Live یا PlayStation Network خود را به حساب Battle.net خود متصل کنند. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

وارد سایت Blizzard شوید.

۱-به حساب کاربری تان وارد شوید.

۲-حساب‌های متصل خود را مدیریت کرده و حسابی را که می‌خواهید لینک ان را پیوند دهید انتخاب و روی دکمه اتصال کلیک کنید.

برای اطلاع از قوانین کامل و الزامات صلاحیت، اینجا http://yon.ir/M1SBJ کلیک کنید.

 

overwatchleague.com

https://overwatchleague.com/en-us/news/21497938/watch-overwatch-league-get-league-tokens

[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)