ماد Regina از داینو کریسیس در Resident Evil 2

احتمالا باید فرض کنیم که بسیاری از طرفداران بقای وحشت بازی رزیدنت ایول ۲ را به پایان رسانده اند و منتظر DLC Ghost Survivors هستند. تا آن زمان،برخی از پلیرها مشغول سرگرم کردن خود با ماد های مختلف هستند.جدید ترین این مادهای انتشار یافته کاراکتر رجینا از بازی خاطره انگیز داینو کریسیس میباشد.

با تشکر از دستکاریهای YouTuber شناخته شده (Crazy Potato)،طرفداران رزیدنت ایول ۲ باید برای نسخه قابل دانلود نسخه رجینا از داینو کریسیس منتظر بمانند،احتمالا به زودی منتشر شود اما هیچ زمان رسمی داده نشده است. با این حال، به نظر می رسد که مود منتشر شده شکل رجینا از Dino Crisis را به عنوان پوسته ای جدید برای کلیر ردفیلد،کاراکتر RE2 ایفا می کند.

از زمان آخرین نسخه Dino Crisis، زمان زیادی گذشته است که سومین شماره ان برای Xbox اصلی در سال ۲۰۰۳ منتشر شده بود، بنابراین شانس خوبی است که این ماد جدید در رزیدنت اویل ۲ قابل بازی باشد و پلیرها مطمئنا از خاطرات قدیمی خود با رجینا لذت خواهند برد. همانطور که شایعه شده بود،قرار بود که Capcom Vancouver  بازسازی مجدد فرانچایز Dino Crisis را انجام دهد،اما تصمیم بر این شد تا در حال کار بر روی Knights of Aegis باشند. متاسفانه، تاکنون هیچ خبر رسمی مبنی بر بازسازی Dino Crisis منتشر نشده است.

با در نظر گرفتن همه چیز تا اینجا، از بازسازی Resident Evil 2 که با موفقیت قابل توجهی از لحاظ پذیرش مثبت و فروش روبرو بوده است، Capcom می تواند به راحتی تصمیم بگیرد که دیگر IP ها از جمله Dino Crisis را در فهرست بازسازی خود قرار دهد. ناشر و توسعه دهنده قبلا ابراز علاقه کرده است که بازسازی و بازیابی بسیاری از نسخه های اورجینال بازی ها از جمله Resident Evil 3 را انجام دهد، بنابراین ما باید فقط صبر کنیم و ببینیم که آیا Regina و Dino Crisis در نهایت بصورت بازسازی برمی گردند یا نه؟.مطمینا این بازی با ان ظرفیت های بالای خود و تکنولوژی امروز قابلیت زیادی برای بازسازی دارد.

Resident Evil 2 در حال حاضر برای PC، PlayStation 4 و Xbox One در دسترس است.

gamerant.com

https://gamerant.com/resident-evil-2-dino-crisis-mod-regina/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)