مردم به شیوه ی خودشون از ASSASSIN’S CREED و شرکت UBISOFT برای وقایع نوتردام حمایت کردند!

پس از وقایع نوتردام، صدها نقد مثبت صفحه ی استیم بازی Assassin’s Creed Unity رو فرا گرفت. 

 

پس از وقایع روز دوشنبه (آتیش گرفتن و تخریب کلیسای نوتردام)، شرکت بازیسازی Ubisoft مبلغ ۵۰۰ هزار یورو را برای بازسازی این کلیسا به عنوان خیریه پرداخت کرد. همچنین شرکت Ubisoft اعلام کرد که قراره از طراحی نوتردام در این بازی برای بازسازی این کلیسا استفاده بشه. در کنار این دو، Ubisoft بازی Assassin’s Creed Unity را برای Microsoft Windows بر روی پلتفورم Uplay به مدت ۵ روز رایگان کرد.

 

اینطور که معلومه بازیکنان از هردوی این حرکات خوششون اومده و برای حمایت شرکت Ubisoft به صفحه ی استیم بازی Assassin’s Creed Unity رفته و آنرا پر از نقد های مثبت و حتی سخنان احساسی کردند. تاکنون بیش از ۵۰۰ نقد مثبت ثبت شده است. تا قبل از این، این بازی به صورت روزانه چیزی نزدیک به ۱۰ نقد را تجربه میکرد.

 

بسیاری از نقد ها، اهدا کردن خیریه ی Ubisoft و رایگان بودن بازی را شامل میشدند. برخی از آنها پیغام های احساسی را همچون “ممنون Ubisoft و Assassin’s Creed Unity که شانسی به ما دادند تا نسبت به نوتردام قدردان باشیم. خدا فرانسه را نگهدار باشد.” و “من Unity رو شب قبل از خرابی نوتردام بازی کردم. جدا از اینکه کاملاً به خاطر همچین واقعه ای خرد شدم و اشک هایم جاری شد، من همچنین نسبت به نوتردام احساس نزدیکی کردم، چراکه شب قبلش اونجا بودم” رو شامل میشد.

 

ما هم میخواهیم تا از اینجا و در ایران اعلام همدردی کنیم با مردم فرانسه و از UBISOFT قدردان باشیم برای کمک های مالی آنها به بازسازی این کلیسای خارق العاده ی ۷۰۰ ساله. #ThankYouUbisoft #GodBlessFrance

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)