مود بتل رویال به بازی Ghost Recon Wildlands اضافه خواهد شد.

یوبیسافت اعلام کرده است که به زودی از طریق آخرین آپدیت بازی Ghost Recon Wildlands، یک مود بتل رویال مانند به این بازی اضافه خواهد شد.

طبق گفته ی یوبیسافت:

 

در حالی که به زودی بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint منتشر خواهد شد، ما می‌خواهیم بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands را با آخرین آپدیت بزرگمان به شما بسپاریم، ما هیجان زده که قبل ازعرضه‌ی نسخه‌ی جدید این فرانچایز برای شما چیزی جدید و خاص به ارمغان بیاوریم

 

در این مود ۸ نفره ی Free for all (همه می‌توانند یکدیگر را بکشند) هر شخصیت با سه فاز روبه‌رو خواهد شد: گشت زدن، آمدن هلیکوپتر و خارج شدن از منطقه؛ هدف شما در این مود این است که اولین نفری باشید که اطلاعات را جمع می‌کند و از منطقه خارج می‌شود، در حالی با NPC های دشمن و پلیر های دیگر روبه‌رو خواهید شد.

 

 • گشت زدن:

در این فاز شما بدون هیچ آیتم، اسلحه و وسیله‌ای اسپاون خواهید شد، برای رسیدن به فاز بعدی شما باید منطقه‌ی اکسترکت (خارج شدن) را از طریق فعال کردن ۳ فرستنده‌ی رادیویی پیدا کنید، در راه پیدا کردن فرستنده‌های رادیویی می‌توانید در نقاط کسب اطلاعات، قابلیت‌های مختلفی مانند پیدا کردن جای هر پلیر برای مدتی کوتاه، یا پیدا کردن وسیله‌ی نقلیه کسب کنید، می‌توانید برای مهمات و …. جست‌وجو کنید که این مهمات ممکن است به درد شما بخورد، در ضمن مردن باعث باختن شما نمی‌شود، البته همه‌ی اسلحه و آیتم‌های خود را از دست خواهید داد

 

 • آمدن هلیکوپتر:

اگر هرکدام از پلیر ها هر سه فرستنده‌ی رادیویی را فعال کند، فاز دوم شروع خواهد شد؛ و از جای فرود آمدن هلیکوپتر باخبر می‌شود، اما وقتی هلیکوپتر فرود بیاید، هر سه پلیر دیگر نیز از جای هلیکوپتر باخبر می‌شوند، برای وارد شدن به هلیکوپتر شما به سه قطعه نیاز دارید که یکی از این قطعه‌ها با فعلاً کردن ۳ فرستنده به‌دست خواهد آمد، پس با فرود آمدن هلیکوپتر شما می‌توانید مستقیم به سمت آن راهی شوید، یا برید برای جمع کردن اطلاعات و قابلیت‌های بیشتر (این کار باعث راحت‌تر شدن فاز سوم می‌شود)

 

 • خارج شدن از منطقه

درست لحظه‌ای که هلیکوپتر به زمین بنشیند، مکان آن برای هر ۸ شخصیت نمایان خواهد شد، همان‌طور که در بالا گفتم، برای سوارشدن به ۸ قطعه نیاز دارید، برای به‌دست آوردن قطعه‌ها شما می‌توانید در منطقه‌ی اطراف هلیکوپتر بمانید، البته شما باید تنها بازیکن آن اطراف باشید پس اگر شخصیتی به شما و هلیکوپتر نزدیک شد آن را از پا در بیاورید، البته ناگفته نماند که NPC های دشمن نیز با شما برخوردی دوستانه نخواهند داشت، اولین بازیکنی که هر ۸ قطعه را به‌دست آورد و سوار هلیکوپتر شود برنده‌ی بازی می‌باشد.

 

۷ جایزه ی مختلف در این مود از بازی وجود دارد که لیست آن در آخر این مطلب موجود میباشد، البته این را هم بدانید که Ghost Recon Wildlands تنها بازی یوبیسافت نمیباشد که قرار است یک آپدیت بزرگ دریافت کند، آخرین DLC بازی Assassins Creed Odyssey با نام Judgement of Atlantis در این هفته منتشر خواهد شد.

 

جایزه‌های مود Mercenaries (بتل رویال) بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands:

 • به اتمام رساندن یک بازی: اسکین Lone Wolf
 • برنده شدن در یک بازی: Mercenary Patch
 • برنده شدن در سه بازی: شلوار Mercenary
 • برنده شدن در پنج بازی: جلیقه‌ی Mercenary
 • برنده شدن در ده بازی: ژاکت Army Mercenary
 • برنده شدن در پانزده بازی: Merc
 • enary Vest with Shoulder Pads
 • برنده شدن در بیست و پنج بازی: کوله‌پشتی Mercenary

بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands در حال حاظر بر روی پلتفرم‌های: Xbox One, PS4 و PC در دسترس می‌باشد و دنباله‌ی این بازی یعنی Ghost Recon Breakpoint در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ بر رویپلتفرم‌های: Xbox One, PS4, PC نیز در دسترس خواهد بود، ناگفته نماند که این دو بازی + صدها بازی دیگر با سرویس جدید Ubisoft یعنی Uplay+ نیز در دسترس خواند بود. سرویس Uplay+ در تاریخ ۱۲ شهریور۱۳۹۸ در دسترس خواهد بود.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ آیا از طرفداران این بازی هستید؟ یا برعکس علاقه‌ی خاصی به این بازی و مود بتل رویال آن ندارید؟ نظرات خود را با ما از طریق کامنت ها در میان بگذارید.

 

منبع

https://www.gamespot.com/articles/ghost-recon-wildlands-adds-battle-royale-like-mode/1100-6468490/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)