مود های ماهی گیری رقابتی و گان فایت با لباس Gold Armor به رد دد ۲ اضافه خواهند شد.

آپدیت هفته ی آینده ی رد دد آنلاین مربوط به مسائل آنتی گیریفینگ (اذیت کردن پلیر های دیگه) و چلنج های روزانه میباشد، ولی راکستار اعلام کرده است که این آپدیت شامل ۲ اسلحه جدید نیز میباشد.

ایونت های جدید مربوط به بخش Free Roam بازی ، مسابقات و مود Showdown به بازی اضافه خواهند شد.

مرحله ای که در آن پلیر ها یک لباس محافظتی طلایی خواهند پوشید برای امتیاز با یکدیگر درگیر خواهند شد، البته همراه این لباس جایزه ای هم روی سر پلیر ها قرار خواهد گرفت، پس بهتره حواستون رو خوب جمع کنید.

آیتم ماهیگیری نیز به بخش رقابتی بازی (Competitive) اضافه میشود، در این پخش پلیر باید با طعمه گذاری ماهی هایی را بدست آورد، البته پلیر هایی که در حال ماهیگیری هستند از گریف(اذیت کردن) دیگر پلیر ها در امان خواهند بود، و در نهایت کسی که سنگین ترین ماهی رو بدست آورد برنده ی بازی خواهد بود.

 

به بخش Showdown نیز سه ایتم جدید اضافه خواهد شد:

این آیتم ها Up in Smoke, Spoils of War, و Plunder نام دارند، اطلاعات بیشتری از این آیتم ها در روز های آینده منتشر خواهد شد.

تغییرات جدیدی به بخش مسابقات اسب سواری بازی نیز اضافه خواهد شد:

بخش Target Race که در آن پلیر ها در حالی که سوار اسب هستند به پلیر های دیگر شلیک میکنند تا بتوانند خود را به خط پایانی برسانند.

 

و در نهایت تعدادی آیتم های ظاهری و add-on های مختلف به بازی اضافه خواهد شد، تعداد زیادی لباس و Outfit مختلف در راه هستند، مغازه ها ابتدا آیتم های رو به فروش خواهند رساند که پلیر ها برای خریدنشان زمان محدودی دارند، تعدادی Emote مربوط به بخش ها سلام کردن، واکنش و طعنه زدن نیز به بازی اضافه خواهد شد.

 

گفتن این نکته هم خالی از لطف نیست که تعدادی از این محتوی ها ابتدا برای کاربران پلی استیشن۴ قابل بازی کردن خواهد بود و بعد از مدتی برای پلیر های Xbox One در دسترس خواهد بود.

 

منبع

https://www.polygon.com/2019/2/20/18233712/red-dead-online-february-26-patch-announcement-content

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)