نسخه ی دمو Resident Evil 2 Remake در این هفته منتشر میشود

Capcom رسما نسخه دمو Resident Evil 2 را برای PC، PS4 و Xbox One اعلام کرد در یک شات ۳۰ دقیقه ای و فقط یکبار میتوانید بازی را قبل از قفل شدن ان  تست کنید ! این این خبر به این معنیست که انطور که قبلا گفته میشد بازی انحصاری (Xbox-exclusive) نیست.


Capcom بدون هیچ مخفی کاری سری های قدیمی خود را بازسازی میکند و بازی ها را بر روی هر کنسول کنونی که در آن زمان از این سری ها برخوردار نبودند ارائه میدهد. Resident Evil 2 Remake از این دست بازی هاست.در حالی که تعدادی از بازی های بازسازی شده انحصارا در ایکس باکس و پلی استیشن ۴ قابل پخش است. Resident Evil 2  به عنوان یک بازسازی تمام عیار از ماجراجویی وحشت ۱۹۹۸ تکامل یافته است. در حالی که بازسازی در چند هفته آینده عرضه خواهد شد، به نظر می رسد که بازیکنان فرصتی برای امتحان این بازی برای مدت زمان محدود در ماه ژانویه خواهند داشت.
در اواخر سال گذشته، فروشگاه ایکس باکس اطلاعاتی در مورد نسخه ی نمایشی Resident Evil 2 منتشر کرد.در نسخه ی نمایشی گزارش شده که فقط چند روز در تاریخ ۱۱ ژانویه وجود خواهد داشت و بازیکنان ۳۰ دقیقه زمان محدود برای تماشای نسخه ی نمایشی خواهند داشت.  با این توصیف به نظر می رسید که نسخه ی نمایشی تنها برای Xbox One می آید.
این تنها نسخه دمو Capcom در چند هفته آینده نیست بلکه انتظار میرود کپکام که در حال آماده سازی انتشار Devil May Cry 5 در فوریه است یک نسخه آزمایشی دیگر را برای این بازی منتشر کند. این بازی منحصرا برای PlayStation 4 میباشد که به نظر می رسد نسخه ی دمو قابل پخش را نیز دریافت کند.
مدت زمانی دمو رزیدنت ایول ۲ تا ۳۱ ژانویه چند روز پس از اکران این بازی گزارش شده‌است.در نسخه دمو، بازسازی کامل یک بازی اصلی را می‌بیند و نماهای دوربین که میتوانید بین دوربین سه گانه اولیه بازی و یا دوربین روی شانه سوم شخص سوئیچ کنید.
در حالی که رویه این بازی برای کنسول نسل کنونی مدرن‌سازی شده‌است. تا کنون در دمو های مختلفی حضور تعدادی از دشمنان نمادین بازی نشان داده شده است که برای هر دو  سناریوی Leon Kennedy و Claire Redfield. باز می‌گردند.

برای کسانی که علاقمندو منتظر بازی Resident Evil 2 هستند،لیست کامل مسابقات و  به تازگی منتشر شده است. Resident Evil 2 تنها آغاز  بازسازی بازی های قدیمی و انحصاریهای کپکام  است، و خبرهایی شنیده میشود که Nintendo Switch  نیز تعدادی از عناوین Resident Evil را در آینده ای نزدیک دریافت کند.

Resident Evil 2 در تاریخ ۲۵ ژانویه برای PC، PS4 و Xbox One ارائه می شود.

منبع

gamerant

[collapse]

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)