نقد و نمرات بازی Crystar | عمقی در تاریکی،قدرتی در غم

به‌تازگی نقد و نمرات بازی Crystar منتشرشده است. بازی Crystar یک بازی نقش‌آفرینی است و به این صورت که از نقد و نمرات بازی معلوم است جذابیت‌های بالایی بازی Crystar با خود به همراه دارد و می‌تواند خیلی از افراد را خوش‌حال کند.

بازی Crystar یک بازی نقش‌آفرینی از استودیو فوریو است که تجربه‌ی ساعت عناوینی موفقی هم دارد و از این نظر عناوینی که ساخته است خودش نشان می‌دهد که این بازی چیزهایی برای گفتن دارد.

بازی Crystar داستان دختری را روایت می‌کند که مبارزات مختلفی را با تمام سختی انجام می‌دهد تا به خواهر خود کمک کند. در حال حاضر همین مقدار از این بازی اطلاعات داریم و بیشتر و سریع‌تر می‌خواهیم به‌نقد و نمرات بازی بپردازیم.

 

 نقد و نمرات بازی Crystar :

 

DualShockers: 70/100

بازی Crystar یکی از جذاب‌ترین و لذت‌بخش‌ترین نقش‌آفرینی‌هایی است که منتشرشده و عنوانی زیبا در این سبک به‌حساب می‌آید که از داستانی درگیر کنند و جذاب برخوردار است که می‌تواند گیمرها را جلب کند. اما در بقیه زمینه‌ها و بخش‌ها این بازی نقص و مشکلات مختلفی دارد.

GamingTrend: 90/100

بازی Crystar موارد مختلفی را به نمایش می‌کشد که هرکدام از آن‌ها می‌تواند یک تجربه‌ی منحصربه‌فرد برای هرکسی به وجود بیاورد. بازی Crystar یک عنوان نقش‌آفرینی با تلفیقی از اکشن است که سراسر در داستان خود با پیچیدگی‌های زیاد احساس گیمر را غرق می‌کند. این عنوان تجربه‌ای جذاب از احساسات را به نمایش می گذار و چنان گیمر را با بخش‌های مختلف و بااحساس و ناراحتی‌های مختلفی همراه می‌کند که می‌توان از قدرت و هدف سادگان آن تعریف کرد. سازندگان بازی باهدف نشان دادن قدرت احساسات و قدرت تحمل در مقابل آن‌ها ساختند و به معنای واقعی کلمه در کار خود به‌خوبی ظاهر شدند. در بازی Crystar باید انتظار هر چیزی را داشته باشید و باید هرلحظه خود را برای چالشی جدید و سخت و ناراحت کنند و موجی از احساسات که می‌تواند شمارا از پا دربیاورد آماده‌باشید.

Digitally Downloaded: 100/100

من فردی هستم که همیشه به دنبال این شکل فیلم‌ها و کتاب‌ها می‌رفتم و به دنبال آن‌ها بودم. در همین روند و در همین گشت‌وگذار بود که با بازی Crystar آشنا شدم و حالا می‌توانم بگویم که این بازی هیچ‌چیزی را برای گفتن بازی نمی‌گذارد. یک اثر بسیار احساسی که احساسات هرکسی را می‌تواند به چالش بکشد. این عنوان آن‌قدر بخش‌های مختلف و پیچیدگی‌های مختلفی دارد که تجربه‌ی یک عنوان فوق‌العاده باحالتی جذاب را به شما می‌دهد. استودیو فوریمو تلاش دارد تا با ساختند چنین عناوینی خود را در این نوع سبک‌ها و در صنعت ویدیو گیم به یک استودیو ستاره تبدیل کند تا هر عنوانش بتواند یک تجربه‌ی فوق‌العاده و عجیب و پیچیده را به گیمر دهد.

RPG Site: 50/100

من دوست داشتم این عنوان را به یکی از عنوان‌های خوب و جذاب بگویم و به یکی از بازی‌های خوب خود تبدیل کنم اما مواردی که در بازی بود هیچ‌گاه اجازه این کار را به من نمی‌دهد و من نمی‌توانم این کار را انجام دهد. به نظر این کار غیرممکن به نظر می‌آید و هرچه که من تلاش کردم این اتفاق نتوانست به واقعیت تبدیل شود. اول بعد از کلی بازی کردن و تجربه‌ی بازی و پایان ان چنان  توی ذوق من زد که هرچه تجربه و لحاظی که از این بازی در ذهنم مانده بود خراب شد. بازی موارد زیادی ندارد و با داستان متوسط و گیم پلی ضعیف خود نتوانسته است به یک بازی خوب و جذاب تبدیل شود. من تجربه‌های خوب و سرگرم کنند ای از بازی داشتم اما سازندگان بازی آن‌قدر ان را طولانی کرده بودند و بااینکه چیزی برای ارائه نداشتند آن‌قدر این بازی را کش داده بودن و زمان آن را طولانی کرده بودند که واقعاً دیگر نمی‌توانستم بازی کنم و بازی من را اذیت می‌کرد. بااین‌حال این عنوان نتوانست به یک عنوان خوب در ذهن من تبدیل شود هرچند که لحاظی خوبی را برایم به وجود آورد.

 

COGconnected: 65/100

شما در عنوان Crystar در نقش شخصیتی که به دنبال خواهر خود با هیولاها و انواع دشمنان مختلف مبارزه می‌کند و به این صورت داستان خود را جلو می‌برد قرار می‌گیرید. شاید مدت کمی از بازی بگذرد که بفهمید بیشتر ازآنچه که فکر می‌کردید در یک داستانی فوق‌العاده و جذاب با عمقی فراهم و درکی بالا همراه با تاریکی گیر افتاده‌اید و نمی‌توانید رهایی پیدا کنید. بازی بر مبنای غم و غصه و ناراحتی‌ها ساخته‌شده است و این را بخش اصلی خود قرار داده است. در بازی Crystar شما می‌توانید غم و غصه و دردهایتان را به قدرت و وسایل برای ادامه‌ی راه تبدیل کنید که خود هم بسیار جذاب و جدید و هم بسیار درگیر کنند و مفهومی است و بازی را بسیار عمیق‌تر می‌کند. در بازی Crystar  شخصیت‌پردازی ، داستانی عمیق و تاریک و مکانیزم های مختلف همگی باعث شدند تا این اثر به یک عنوان بی‌نظیر تبدیل شود. اما در بازی Crystar در کنار ویژگی‌های مثبت ویژگی‌های منفی زیادی را به همراه دارد ازجمله انواع دشمنان ، سیستم مبارزات ، انواع محیط‌ها ، گیم پلی  و بسیار موارد دیگر که قطعاً بخشی از افرادی که یک گیم پلی فوق‌العاده می‌خواهند و دوست دارند این‌چنین بازی‌ای با این سطح از داستان و عمق را بازی کنند بسیار ناخوشایند خواهد بود.

 

بازی Crystar  یکی از عنوانی است که با توجه به این نقد می‌فهمیم که قرار است با عنوانی جذاب روبه‌رو باشیم و قرار یک داستان عمیق و جذاب اما تاریک را به ما تحویل دهد و ما را در آن غرق کند.

نقد و نمرات زیادی از بازی منتشرشده و منتشر خواهد و تا جایی که بتوانیم در این صفحه آن را بروز خواهیم. همچنین باید بگویم که بازی Crystar یک عنوانی است که اگر بندها و صفحه‌ها درباره‌ی آن حرف بزنید باز کم می‌آورید چه از نقاط ضعف چه از نقاط قوت بازی و مخصوصاً داستان فوق‌العاده‌اش که بسیار زیباست. ماهم تمام سعی خود را کردیم تا در هر نقل‌قول مفهوم اصلی آن رسانه گیم را به شما برسانیم هرچند که وصف بازی Crystar در چند جمله کار بسیار سختی است.

بازی Crystar قرار است تا در تاریخ ۵ شهریور باری کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ ، رایانه‌های شخصی در دسترس قرار بگیرد. امیدواریم که تجربه‌ی خوبی را به ما گیمر ها ارائه دهد.

نظر خود را درباره‌ی بازی Crystar با ما به اشتراک بگذارید! نظر شما چیست؟؟

منبع
https://npcbot.ir
با الهام از https://www.metacritic.com
[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)