هر آنچه که درباره ی The Division 2 میدانیم

بازی مولتی پلیر سوم شخص پساآخرزمانی یوبیسافت یک خروج دیگر میکند.

Tom Clancy’s The Division 2 ادامه ی وقایع آخرالزمان ویروسی قسمت یک است. پرشی زمانی دارم به سمت تابستان در شهری تازه: واشینگتون. در The Division 2 شاهد اسکیل های جدید (مهارت ها)، سلاح های جدید، دشمنان جدید، و (برای اولین بار) Raids (یورش های گروهی برای جمع آوری یک بسته ی مهم یا کشتن باس های بازی) خواهیم بود. ما ویدئوهای منتشر شده رو بررسی کردیم، خودمون بازی رو به صورت آزمایشی انجام دادیم، و یوبیسافت با هر سوالی که به ذهنمون میرسید اذیت کردیم.

این هم همه ی اطلاعاتی هستش که ما درباره ی The Division 2 تا به الان بدست آوردیم.

The Division 2 در چه تاریخی عرضه میشود؟

بازی The Division 2 در تاریخ ۲۵ مارچ ۲۰۱۹ (۵ فروردین ۱۳۹۸) عرضه میشود. یوبیسافت The Division 2 را ابتدا در تاریخ مارچ ۲۰۱۸ در مراسم E3 معرفی کرد.

 

بتای بازی The Division 2 کی آغاز میشه؟

یک بتا برای The Division 2 از تاریخ ۷ تا ۱۰ فوریه (۱۸ تا ۲۱ بهمن) صورت میگیرد. کسانی که بازی را پیش-خرید (Pre-order) کردند میتوانند در این بتا شرکت کنند، اما دیگران هم شانسی برای شرکت در این بتا خواهند داشت. جهت ثبت نام برای بتای بازی The Division 2 به این لینک مراجعه کنید.

آیا The Division 2 در استیم خواهد بود؟

خیر. یوبیسافت و اِپیک با هم همکاری کرده اند و The Division 2 در استیم حضور نخواهد داشت. (حداقل فعلاً که اینطور به نظر میرسه.) “ما هیچ نقشه ای در حال حاضر جهت عرضه ی بازی Tom Clancy’s The Division 2 بر روی استیم نداریم.” این حرف یکی از نماینده های یوبیسافت است. شما میتوانید بازی The Division 2 را با استفاده از استور یوبیسافت یا استور اِپیک گیمز خریداری کنید. احتمال معرفی این بازی در استور های دیگر هم هست. اما استیم نه.


سیستم موردنیاز The Division 2 چیست؟

یوبیسافت ۴ رده ی سیستم سخت افزاری منتشر کرد، از حداقل تا Elite که متوانید اینجا مشاهده کنید تا بفهمید سیستم شما چگونه این بازی را اجرا خواهد کرد. The Division 2 از رزولوشن ۴K، فریم رِیت بی محدودیت و تصویر چند مانیتوری پشتیبانی خواهد کرد.

سه منطقه ی تاریک (Dark Zone) خواهیم داشت

The Division 2 تغییرات در زمینه ی منطقه ی تاریک، همان منطقه ی PVP در نسخه ی اول بازی، خواهد داشت. اولاً، این بار سه منطقه ی تاریک وجود خواهد داشت: شرق، غرب و جنوب. هر منطقه ی تاریک تا ۱۲ پلیر را در خود جا میدهد، و این بار ما گاهی اوقات، لوت تمیز خواهیم داشت، که به این معنی است که شما نیازی به تخلیه ی تجهیزات داخل این لوت ها ندارید تا بتوانید از آنها استفاده کنید. (و از این طریق ریسک دزدیده شدن تجهیزات شما توسط مأمورین دیگر از بین میرود).

 

سطوح مختلفی برای شیطنت های شما در مناطق تاریک وجود دارند، از دزدی کردن از جعبه های قفل شده گرفته تا حمله به سایر پلیر ها، که به شما لِوِل قانون شکنی میدهد. قانون شکنی باعث میشود که شما توسط نقطه ای قرمز علامت گذاری شوید و سایر پلیر ها میتوانند شما را هرجا که هستید مشاهده کنند. اگر به حد کافی پلیر بکشید، برای کشته شدن شما جایزه ای مشخص میشود که سایر بازیکن ها میتوانند شما را بکشند و به آن دست پیدا کنند.

 

مناطق تاریک این بار حفاظ هایی در قالب مسلسل های خودکار خواهند داشت که از ورودی های نزدیک شما در مقابل سایر پلیر ها دفاع میکنند. در لحظات نهایی The Division 2 شما به مناطق تاریک تصخیر شده دست پیدا خواهند کرد، مکانی که شلیک دوستانی (Friendly Fire) همیشه روشن خواهد بود و هیچ علامت Rogue ای بر روی سایر پلیر ها وجود نخواهد داشت که باعث میشود شما ندانید که چه کسی خوب است یا بد.

 

The Division 2 در کجا اتفاق می افتد؟

در خرابه های واشینگتون، هفت ماه پس از حملات شیمیایی که  وقایع بازی اول را آغاز کردند. این به این معنی است که بازی این بار در تابستان  اتفاق می افتد، به جای منهتن برفی، و جهان این قسمت ۲۰ درصد بزرگ تر از جهان قبلی خواهد بود. به جای محاصره شدن توسط ساختمان های بلند، The Division 2 شما را به مناطق بزرگتر میبرد و حس جهان باز را بهتر منتقل میکند.

 

اولین بازی در اواسط سقوط اجتماعی پس از پول های سمی اتفاق می افتاد. The Division 2 در یک شهری اتفاق می افتد که در حال بازسازی و بهبود است. همچنان بسیار شکسته است و گیاهان و حیات وحش در حال تصخیر مناطق تَرد شده هستند.

 

دیگر چه چیز هایی در The Division 2 تازه است؟

این  بازی همچنان یک بازی سوم شخص کاور شوتر است با لوت و لول آپ شدن. همانطور که در ویدئو دیدید، اسلحه های متنوع زیادی، همچون تیرکمان ویژه، بمب انداز و تک تیر انداز در بازی خواهند بود. تا وقتی که شما داستان بازی را به اتمام میرسانید و به لول ۳۰ میرسید، میتوانید شروع به جمع آوری اسلحه هایی به نام Signature Weapons کنید که بخشی از خاص سازی لول بالای جدید بازی است. دشمنان نیز به این تجهیزات و سلاح های جدید دسترسی خواهند داشت، همچون اسلحه ی Foam Gun که پلیر را در مکان خود منجمد میکند و اجازه ی مورد حمله قرار گرفتن شما توسط سایر پلیر ها را میدهد.

 

شما میتوانید در مبارزات خود از پشتیبانی شخصیت های غیر قابل کنترل (NPC) استفاده کنید. شما میتوانیم به مقر های بازمانده ها کمک کنید و در جواب زحمات از نیروهای نظامی آنها در مبارزات به عنوان پشتیبانی استفاده کنید. فهمیدن اینکه آیا آنها واقعاً کارساز هستند سخت بود در مدت کوتاهی که ما بازی کردیم اما حداقل تبدیل به هدفی جانبی میتوانند شوند برای گلوله های دشمنانتان.

تریلری که چند وقت پیش منتشر شده بود از ۴ گَدجِت جدید رونمایی کرد. مین دنبال کننده که به سوی نزدیک ترین دشمن میرود، به سمت آنها پرتاب و منفجر میشود. دِرون حمله ای که میشود از راه دور کنترل کرد و به گفته ی سایت رسمی Division میتوان از طریق آن “نوعی تازه ای از جهنم را بر دشمنان خود فر بخوانید”.

در این حال، شمیایی انداز اسلحه ای تازه است که میتوان از طریق آن گاز منفجره، اسید، ربات های درمانگر نانویی، و بیشتر شلیک کرد. ما بالاخره لانه ی زنبور را دیدیم که دِرون های کوچکی شلیک میکند. به نظر این سلاح برای شکستن زره باس ها مناسب است.

بیشتر درباره ی اختصاص سازی The Division 2 بهم بگو

این قابلیت بخش مهمی از بحث کلی بازی The Division 2 میباشد. زمانیکه به لول ۳۰ برسید میتوانید یکی از ۳ کلاس تخصصی را فعال کنید، که باعث باز شدن قابلیت های اسلحه های Signature Weapon و مهارت های نو میشود. این سه کلاس شامل:
Survivalist (بازمانده): این کلاس به شما اجازه ی استفاده از تیرکمان را میدهد. “شما همچنین میتوانید با استفاده از تله ها و محیط، پیرامون خود را کنترل کنید.”

Demolitionist (متخصص انفجار): شما یک بمب انداز خواهید داشت، که شما با استفاده از آن میتوانید دشمنان را از مناطق محافظت شده و زرهی بیرون بیاورید.

Sharpshooter (تک تیر انداز): دسترسی به سلاح تک تیرانداز را به شما میدهد.

شما میتوانید کلاس خود را با تکمیل مراحل  تیمی (co-op) حرفه ای که به گفته ی سازنده ها “یک سری از بهترین چالش های تاریخ The Division را به ارمغان می آورد.” البته بخش PVP یا همان پلیر علیه پلیر نیز وجود دارد.

 

آیا منطقه ی تاریک باز خواهد گشت؟

بله، یکی از اعضای نماینده ی یوبیسافت تأیید کرده است که یک حالت از منطقه ی خطرناک PVP بازی The Division در واشینگتن خواهد بود. یوبیسافت هنوز آماده ی آشکار کردن جزئیات بیشتر نیست.

 

بسته های الحاقی پس از عرضه چطور؟

اگرچه شما باید برای سال اول بسته های الحاقی The Division باید پول میدادید، در The Division 2 سه اپیزود از آپدیت پس عرضه وجود خواهد داشت، یک اپیزود در هر سه ماه. و این آپدیت ها کاملاً رایگان خواهند بود. معلوم نیست که این اپیزود ها از چه چیزهایی تشکیل شده اند یا چقدر بزرگ خواهند بود ولی رایگان خواهند بود.

 

آیا بازی The Division 2 یک مود بَتِل رویال خواهد داشت؟

به گفته ی کارگردان ایده‌پردازی یوبیسافت، آقای Chadi El Zibaoui، بازی The Division 2 مود بَتِل رویال نخواهد داشت.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)