پروژه های روزانه و هفتگی The Division 2 غیر فعال شده اند.

اگر قصد دارید که چلنج های روزانه یا هفتگی در The Division 2 را به اتمام برسانید،ممکن است با محدودیت هایی مواجه شوید.یک سوءاستفاده باعث شده که تیم The Division تا زمانی که این مسئله ثابت شود،چلنج های آن را غیر فعال کنند.

سرورهای این بازی روز یکشنبه از کار افتادن و تنها چند دقیقه پس از هشدار بازیکنان اجازه داشتند که از پروژه‌ها چندین بار پاداش بگیرند!! و یک ثروت بادآورده خوب بدست آورند. The Division 2سرورها را پایین اورد ولی پس از راه‌اندازی مجدد نیز این مساله حل نشد.پلیرها پس از ۱۵ دقیقه مجددا مجاز به بازگشت شدند،اما آنها دیگر نتوانستند چلنج ها را کامل کنند و یا loot های بازی را دریافت کنند.پلیرها برای یک روز غیرفعال شده بودند،اما هیچ اصلاحیه ای برای آن وجود نداشت.

نمایندگان،سرور اضطراری، ورودی را در عرض ۳ دقیقه مجددا راه‌اندازی می‌کنند. متاسفیم که به این خبر دیر رسیدم. زمان مورد انتظار پایین ماندن سرور ۱۵ دقیقه است. ما به شما اطلاع خواهیم داد که چه زمانی سرورها بر می‌گردند.!! ۷ آوریل ۲۰۱۹

در آخرین patch این بازی نیز به نظر می رسد مهمات سلاح یک محصول نادر شده است،برخی از بازیکنان گزارش می دهند که آنها هیچ مهماتی برداشت نکرده اند و بعضی دیگر اشاره کرده اند که پیدا کردن مهمات به سختی صورت می گیرد.البته این مسایل مورد بررسی قرار گرفته است.به روزرسانی جدید به نظر می رسدکه یک افزودنی قوی برای اتمام بازی است،به نحوی قاتل این بازی خوب بوده است.اگر از این باگ ها بگذریم نباید فراموش کنیم که این گیم  “یکی از سرگرم کننده ترین بازی های تیرانداز شخص ثالث در سال های گذشته” نامید شده است و امیدواریم با اصلاحات انجام شده روند رو به رشد خود را همچنان ادامه دهد.

pcgamer.com

https://www.pcgamer.com/the-division-2s-daily-and-weekly-projects-have-been-disabled/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)

نمره یاب