چالش های بازی fortnite انجام بدید تا Battle Pass فصل ۸ را رایگان دریافت کنید

چالش هفتگی فورتنایت برای فصل ۷ تمام شده و بازی در حال آماده سازی برای انتقال به فصل ۸ است. با این حال، این بدان معنا نیست که چالش هایی برای انجام دادن وجود ندارد.کاملا برعکس epic games چالش های اضافی تحت عنوان پچ جدید ۷٫۴۰ منتشر کرده است. اولین چالش از ۱۴ فوریه،در دسترس قرار گرفت و هر سه روز تا ۲۳ فوریه کاملتر می شوند.

با تکمیل این چالش ها نه تنها لوازم های عجیب و غریب بدست می اورید،بلکه بتل پس رایگان برای فصل ۸ نیز دریافت خواهید کرد.برای دریافت نسخه جدید Battle Pass بدون هیچ هزینه ای، فقط باید ۱۳ مورد از ۲۰ چلنج بازی را کامل کنید، اولین مجموعه ای که اکنون در دسترس است،دسته اولیه این چالش ها برای جمع آوری سکه در Creative Islands است،دومین دسته چالش پیدا کردن صندوق در منطقه‌ی Motel است،که همان هتل کوچکی است که بین دو منطقه Lazy Links و Junk Junction قرار دارد. RV Park هم یک کمپ کوچک در نزدیکی Lonely Lodge است که پر شده از وسیله نقلیه‌های RV و می‌توانید در یکی از این دو محیط ذکر شده صندوق‌های خود را جمع‌آوری کنید.چالش سوم هم کسب رتبه پانزدهم در حالت دونفره می باشد.  شما می توانید لیست کامل چالش های را در زیر مشاهده کنید.

چالش های طولانی مدت Fortnite : 
جمع آوری (۱۵) سکه در Creative Islands(حالت کِری اِیتیو)- ۵۰۰ XP
جستجو (۷) treasure chests یا جعبه های مهمات در متل RV (یا پارک) ۵۰۰ XP
جایگاه ۱۵ را در حالت دو نفره با یک دوست (۳) بدست بیاورید.

Epic همچنین به روز رسانی ۷٫۴۰ برای Fortnite و یادداشت های پچ کامل را در کنار آن منتشر کرده است. رویداد روز ولنتاین یکی از جدیدترین چالش هایی است که در به روز رسانی جدید معرفی شده است، همچنین یک سلاح جدید و توانایی هدیه دادن نیز یک مورد جدید می باشد.انتظار میرود فصل ۷ Fortnite در روز ۲۸ فوریه به پایان برسد، بنابراین شما باید زمان بیشتری را برای تکمیل هر چالش بگذارید.

با توجه به اینکه چالش های جدید تا روز ۲۷ فوریه در دسترس خواهد بود،انتظار می رود فصل ۸ در ۲۸ فوریه آغاز شود.

gamespot.com

https://www.gamespot.com/articles/fortnite-overtime-challenges-get-free-season-8-bat/1100-6465020/

[collapse]

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)