چالش های Ice Storm فورتنایت (روز اول): نابود کردن یخ ها، آسیب زدن به یخ لژیون

Epic Games یک رویداد جهانی جدیدرا در Fortnite  آغاز کرده است که همراه با تغییر جزیره ای که همه اقدامات در آنجا انجام میشود، مجموعه ای از چالش ها را برای تکمیل معرفی می کند. اگر نگاه دقیقی به آنچه که در Fortnite اتفاق افتاده بیندازید، می دانید که یک گوی اسرارآمیز به تازگی در بالای Peak Polar ظاهر شده بود. این گوی در حال حاضر باز شده است و از داخل آن پادشاه یخ ظهور کرده است.

ورود او نیز به این جزیره با یک طوفان یخ همراه بود و جزیره را منجمد کرده است و موجودات عجیب و غریب زامبی مانند (Ice Fedends)ظاهر شدند. این دومین event از  این نوع است،تغییرات و دشمنان  جدید به معنای این است که فرصت های فراوانی در اختیار بازیکنان قرار می گیرد و دقیقا همان چیزی است که Epic انجام داده است.

در عرض پنج روز آینده، چالش های جدید در Fortnite باز خواهد شد،برای  هر کدام باید ۵۰۰ امتیاز کسب کنید. پس از گذشت شش مرحله چالش یخ طوفان، بازیکنان یک بسته بندی آبی و سیاه یخ را دریافت خواهند کرد. برای کسانی که موفق به تکمیل تمام ۱۳ چالش شوند، یک Thinner Glider زمستانی به عنوان پاداش وجود دارد. چک لیست چالش های موجود در روز اول را  در زیر ببینید.


چالش های طوفان یخچال فورتنیت
کامل کردن چالش های طوفان یخ (۶)
نابود کردن فیندزهای (Ice Fiends) یخی (۲۵۰) – ۵۰۰ XP
صدمه با سلاح های انفجاری به (Ice Legion)  (۵۰۰۰) – ۵۰۰ XP

علاوه بر این، یک تفنگ جدید به نام Scoped Revolver با مهمات بینهایت اضافه شده است.

بر خلاف نمونه های هفتگی خود، چالش های Ice Storm، به طرز شگفت انگیزی آسان است،که بر اساس برخی از قوانین و مقررات انجام می شود. ما در حال حاضر در فصل ۷، هفته ۷ از Fortnite هستیم، و چالش برای این هفته شامل پیدا کردن و بازدید از Outposts Expedition میباشد. ما یک راهنمای کامل را که کل روند را نشان میدهد،جمع آوری کرده ایم، بنابراین شما می توانید تمام مکان های Outpost Expedition را در اینجا مشاهده کنید.

 

gamespot.com

https://www.gamespot.com/articles/fortnite-ice-storm-challenges-day-1-destroy-ice-fi/1100-6464504/

[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)