نحوه تکمیل کردن تمام چالش های هفته ۶ فصل ۷ Fortnite

فصل ۷ فورنایت با چالش های جدید برای هفته ۶ باز میگردد.این هفته با چالش هایی نسبتا سبک و چالش های سنگین روبرو هستیم که برای همه نوع پلیر میتواند مناسب باشد. ما سعی میکنیم تا بهترین روش ها و راهنمایی ها برای شما فراهم اوریم تا گام های بیشتری در جهت بدست اوردن این امتیازات و چالش ها برای شما میسر شود. برای توضیح این چالش ها با ما همراه باشید.

چالش های رایگان : 

 

جستجو جعبه مهمات در مکان های مختلف  (۰/۷)

اولین چالش فورتنیت برای هفته نسبتا ساده است، اما احتمالا چند بازی برای کسب این چالش خواهید داشت. گیمرها باید از هفت مکان مختلف در بازی بازدید کنند و هنگام غارت

منطقه، یک جعبه نظامی پیدا می کنند. این چالش همچنین می تواند در ارتباط با چالش X و X Battle Pass نیز دیده شود.

جستجو به دنبال (Chilly Gnomes  (۰/۷ :

بازیکنان Fortnite  برای پیدا کردن این چالش نیاز به پیدا کردن گنوم دارند. و همانطور که از نام آنها مشخص است، انها را می توان در منطقه زمستان بخش جنوب غربی از نقشه یافت. نقشه کامل مکان های آنها را در زیر میبینید.


از بین بردن مخالفان در Lucky Landing یا Tilted Tower :

چالش‌های این هفته به کشتن ۳ نفر در مناطق ذکر شده در بالا نیاز دارد، که ممکن است برای برخی پیچیده باشد. برج‌های Tilted Towers منطقه‌ای از تراکم بالا است و رسیدن به ۳ کشته در ان در یک بازی می‌تواند تا حدی برای بازیکنان با تجربه کم‌تر چالش برانگیز باشد.

بسیاری ممکن است به Lucky Landing متوسل شوند، اما بازیکنان با مشکل مشابهی مواجه میشوند، زیرا کسانی که می خواهند از منطقه Tilted دور بمانند ممکن است همین کار را انجام دهند. یک روش جامع برای بازیکنان Fortnite برای تکمیل این چالش، این است که یک حالت بازی با بازی های فعال مانند Disco Domination داشته باشند. انجام این کار به بازیکنان اجازه می دهد تا زمان مناسب برای کسب کشتن و همچنین کاهش تراکم بازیکنان را داشته باشند.

 

چالش های Battle Pass : 

مرحله ۱: دیدار Polar Peak و Tilted Towers در یک مسابقه single Match :

برای این چالش، بازیکنان ممکن است بخواهند از  now-nerfed X-4 Storming Plane استفاده کنند، زیرا پرواز در این مکانهای Fortnite به عنوان بازدید از آنها محسوب می شود.با این حال،پرواز بر روی این مکان‌ها به این معنی است که این چالش را نمی توان در کنار چالش جعبه مهمات کاملکرد، اما این روش صرفا به بازیکنان بستگی دارد.

پس از بازدید از Polar Peak و Tilted Towers، مرحله دوم نیاز به پخش از Lucky Landing و Retail Row  دارد. به طور مشخص، Tilted Towers و Lucky Landing مناطق تمرکز برای چالش این هفته هستند، بنابراین این دو نیز می توانند در همکاری با یکدیگر کار کنند. دو مکان نهایی که توسط بازیکنان بازدید می شود، Lazy Links و Shafts Shift هستند.

مرحله ۲ : اسلاید Ice Puck را بیش از ۱۵۰ متر در یک تلاش پرتاب کنید.

در این چالش بازیکنان نیازمند استفاده از یک اسباب بازی هستند که در حالت قفل و در سطح ۲۸ قرار دارد.

مرحله ۳ : آسیب زدن با SMGs به حریفان (۲۰۰/۰):
به طور مستقیم،برای این چالش  بازیکنان نیاز خواهند داشت تا با دسته‌های خاصی از سلاح، ۲۰۰ خسارت به حریفان وارد آورند.. این مقدار برای کشتن ۲ بازیکنمهاجم و یک بازیکن که کاملا حفاظت نشده است، کافی است. ابتدا باید چالش را با SMG برای مرحله ۱ انجام دهند، سپس با assault rifles برای مرحله ۲، و در نهایت نارنجک ها، clinger ها و یا بمب ها  برای مرحله ۳٫ مرحله نهایی ممکن است برای بعضی از افراد چالش برانگیز باشد، اما از آنجا که این آسیب لازم نیست که در یک زمان و یک بازی  انجام شود، بازیکنان می توانند در طول زمان های مختلف چالش را انجام دهند.

مرحله ۴ : آسیب زدن با سلاح های مختلف در یک بازی (۵/۵)

این احتمالا سخت ترین چالش برای فصل ۷ هفته ۶ است، اما ترفند این است که نوعی از بازی را، بازی کنید که respawns میپذیرد. Disco Domination و یا مانند ان میتواند این چالش نسبتا مشکل را به یک چالش نسبتا ساده تبدیل کند.

بهترین روش برای اسیب زدن ، یک ناحیه با مقدار زیادی از غنایم است(loot spawns)، 

۵ نوع سلاح مختلف را جمع‌آوری کنید (که در زیر لیستشده‌اند) و مطمئن شوید که از هر کدام در طی مسابقه استفاده کنید. زمانی که کامل شد، سلاح‌های غیر ضروری را می توان کنار گذاشت،سلاح های مورد نیاز شامل موارد زیر هستند:

  • Shotguns
  • Assault Rifles
  • Snipers
  • Pistols
  • SMGs
  • Minigun
  • Explosive
  • Grenade
  • Traps
  • Plane

هنگامی که بازیکنان تمام این چالش ها را تمام می کنند، می توانند یک banner پنهانی را پیدا کنند.

gamerant.com

https://gamerant.com/fortnite-season-7-week-6-challenge-guide/

[collapse]

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)