کاراکترهای پایانی و ناشناس Mortal Kombat 11 فاش شد.

هشدار: پست پیش رو حاوی اسپویلر است.

Mortal Kombat 11 از آن دسته بازیهایی است که تا کنون چندین بار لیست و محتویات بازی آن قبل از انتشار لو رفته است.اخیرا دردو هفته پیش، لیستی از تروفی های بازی تعدادی از کارکترهایی که تا به حال  مشخص نشده بودند مانند Kollector، Kitana، و Frost را معرفی کردند. از آن زمان Kollector و Kitana رسما معرفی شده اند،یعنی کارکتر Frost بعدی است.

و در واقع، یک خبر فاش شده دیگر تایید می کند که او شخصیت نهایی بازی است. یک کاربر در Reddit،ادعا می کند که یک کپی از بازی را زودتر دریافت کرده است،او تایید می کند که Frost در واقع بخشی از لیست بازی است،وی همچنین با ارائه تصاویری برداشت شده از صفحه نمایش خود حضور مبارز یخی Lin Kuei را نیز تایید کرده است.Lin Kuei اولین حضورش در Mortal Kombat: Deadly Alliance بود و از آن زمان به عنوان یک بازیکن ثابت در همه سری های بازی تبدیل شده است، بنابراین بازگشت او باید بخش بزرگی از fanbase(فانتزی) بازی باشد.

به یاد داشته باشید،که این خبر هنوز رسما تایید نشده است، اما با توجه به اینکه چند بار این لو رفتن و نشت خبر اتفاق افتاده است،ممکن است حقیقت داشته باشد.Mortal Kombat 11 در تاریخ ۲۳ آوریل برای PS4، Xbox One، PC و Nintendo Switch عرضه می شود، بنابراین تا متوجه همه کاراکترها و داستان بازی بشویم زمان زیادی نمانده است.

gamingbolt.com

https://gamingbolt.com/mortal-kombat-11s-final-unrevealed-character-has-been-leaked

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)