کارمندان سابق استودیوی سانتا مونیکا به استودیوی Xbox ملحق شدند

در حالی که Xbox در حال جمع آوری استودیو های بیشتر می‌باشد؛ استودیوی Initiative یکی از جدیدترین استودیو های مایکروسافت، تعدادی طراح استخدام کرده است که گفته می‌شود این طراحان قبل بر روی بازی (GOD OF WAR (2018 کار کرده‌اند.

این اعضای جدید تیم عبارت‌اند از: Ian Miller, Chris O’Neill و Ray Yeomans، همه‌ی این افراد مسئولیت طراحی Level های بازی GOD OF WAR را بر عهده داشتند، با توجه به پروفایل Linkedln آقای Miller و Yeomans، این دو نفر در ساخت سری بازی های Tomb Raider نیز نقش داشته‌اند، کارمند سابق استودیوی Naughty Dog (سازنده‌ی بازی The Last of US) نیز به این استودیو ملحق شده است.

در کنار این افراد، Fiona Cherbak کارمند سابق Sony Interactive Entertainment (بخش سرگرمی Sony) نیز به Xbox ملحق شده است، و در نهایت Daniel Neuburger کارگردان بازی Tomb Raider و Drew Murrey رئیس بخش طراحی بازی Sunset Overdrive نیز به این استودیو ملحق شده‌اند.

با توجه به پروفایل Linkedln این استودیو، The Initiative در حال حاضر دارای ۳۰ کارمند می‌باشد و دارای ۱۵ جای خالی در بخش های: کارگردان هنری، نویسنده و تهیه کننده می‌باشد، البته هنوز مشخص نیست که اولین بازی این استودیو چه می‌باشد، ولی با توجه به سابقه‌ی اعضای استودیو می‌توانیم منتظر یک بازی سوم شخص باشیم.

استودیوی The Initiative یکی از جدیدترین استودیو های مایکروسافت در کنار Ninja Theory, Playground, InXile, Obsidian و Double Fine Production می‌باشد، کنسول جدید مایکروسافت که پروژه‌ی Scarlet نام دارد نیز در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

نظر شما در رابطه با استودیو های جدید مایکروسافت چیست؟ آیا به نظر شما این استودیو ها میتوانند بازی های موفقی تولید کنند و طرفداران را راضی کنند؟ نظرات خود را با ما از طریق کامنت ها در میان بگذارید و بدانید که نظر های شما به بهتر شدن سایت ما کمک می‌کند و برای ما مهم می‌باشد.

 

منبع

https://www.dualshockers.com/former-god-of-war-developers-join-new-xbox-studio-the-initiative/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)