کنترلر جدید کنسول Nintendo Switch در ماه آینده عرضه خواهد شد.

کنترلر جدید کنسول Nintendo Switch در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ برای همه‌ی طرفداران پر و پا قرض ماریو عرضه خواهد شد. 

کمپانی ۸BitDo یک طراح کنترلر مستقل از نینتندو می‌باشد که جدیدترین محصول آن یک کنترلر قابلشخصی‌سازی برای کنسول Nintendo Switch می‌باشد؛ تا به امروز کنترلر های زیاد و مختلفی برای نینتندوطراحی شده است ولی  +SN30 Pro پیشرفته و منحصربه‌فرد آن می‌باشد.

 

کنسول Nintendo Switch

 

این کنترلر جوری طراحی‌شده است که درست شبیه به جلوی کنترلر کنسول Super Nintendo Controller باشد، +SN30 Pro دارای دو آنالوگ می‌باشد که شبیه به آنالوگ‌های DS4 (کنترلر کنسول Playstation ۴) هستند، دکمه‌های پلاستیکی سفت از نوع کلاسیک و پشت آن دارای Trigger می‌باشد.

البته چیزی که این کنترلر را پیشرفته و منحصربه‌فرد می‌کند، برنامه‌ی ۸BitDo Ultimate می‌باشد، این برنامه به بازیکن اجازه می‌دهد که هر طور که دوست دارد کنترلر خود را تنظیم کند.

+SN30 Pro در پلتفرم‌های: Steam, Android, Mac, Windows, Raspberry Pi و البته کنسول Nintendo Switch قابل‌استفاده می‌باشد؛ با عرضه شدن بازی Super Mario Maker 2 خیلی از پلیر ها خواهان یک کنترلر کلاسیک بودند که با عرضه شدن +SN30 Pro به خواسته خود خواهند رسید🙂

در ضمن اگر هنوز نقد و بررسی این بازی زیبا به قلم محمد برادران را نخوانده اید میتوانید با کلیک کردن بر روی این لینک به صفحه ی مربوط به نقد و بررسی این بازی متنقل بشوید.

شما با داشتن این کنترلر میتوانید بازی های جدید و قدیمی (کلاسیک) خود را با حس و حال Retro (قدیمی) بازی کنید و لذت ببرید.

قیمت این کنترلر در سایت آمازون ۴۹٫۹۹ دلار میباشد.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ آیا طرفدار کنسول نینتندو هستید؟ آیا این کنترلر کلاسیک و Retro را میخرید یا از کنترلر فعلی خود راضی هستید؟ بازی Super Mario Maker 2 چطور? آیا از آن راضی بودید و بازی کردن آن را به دوستان خود پیشنهاد میکنید؟  نظرات خود را از طریق کامنت ها با ما در میان بگذارید.

 

منبع

https://www.polygon.com/2019/7/15/20695246/nintendo-switch-third-party-controller-sn30pro-plus-retro-8bitdo-customizable-wireless-d-pad

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)