تصویر کیف بازی Overwatch نشان از انتشار این بازی روی نینتندو سوییچ می دهد

بازی Overwatch یکی از مورد انتظارترین بازی‌هایی است که منتشرشده است و در این سال‌ها طرفداران فوق‌العاده‌ای را بر روی کنسول‌های مختلف داشته است. حال طبق آخرین اخبار منتشرشده تصویری از کیف بازی Overwatch به بیرون رفته است که خیلی‌ها این احتمال را می‌دهد که این بازی برای نینتندو سوییچ منتشر شود.

اطلاعاتی که از کیف بازی Overwatch داریم؟

بازی Overwatch طی چند سالی که منتشر شده است توانسته است طرفداران خوبی را پیدا کند. این بازی توسط استودیوی بلیزارد برای پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر کرده است. حالا هم که به مدت چند سال از عرضه این بازی می‌گذرد این بازی به محبوبیت بالایی رسیده است و طبق آخرین اخبار به نظر می‌رسد این بازی برای نینتندو سوییچ هم قرار است منتشر شود.

استودیو بلیزارد سال گذشته بود که باعرضه بازی Diablo III: Eternal Collection بر روی نینتندو سوییچ همکاری خود را با نینتندو اعلام کرده است. اما یکی دیگر از بازی‌های مورد انتظار این استودیو بازی Overwatch هست که کاربران و گیمران کنسول نینتندو سوییچ منتظر انتشار این بازی بر روی این کنسول بودند و همراه درخواست این کار را می‌کردند.

چند ساعت پیش بود که سایت آمازون تصویری را از کیف بازی Overwatch بر روی سایت خود گذاشته بود. اما بعد از چند ساعت این تصویر حذف شد. ولی با توجه به بزرگی آمازون و اینکه این مورد هم خیلی دور از انتظار به نظر نمی‌رسد امکان دارد که این خبر واقعیت داشته باشد.

همچنین طبق خبرهایی که منتشرشده است نشاش می‌دهد که این موضوع تأییدی بیشتری دارد و باید منتظر عرضه‌ی این بازی بر روی این کنسول باشیم.

اما چرا فکر می‌کنیم که این خبر واقعیت بیشتری دارد؟

همین‌طور که گفته شد بازی Diablo 3 سال گذشته برای نینتندو سوییچ عرضه شد و همکاری رسمی این استودیو و شرکت هم تأیید شد. همچنین با مدتی بعد با مراسم نینتندو دایرکت روبه‌رو هستیم که می‌تواند جای خوبی برای منتشر کردن Overwatch باشد.

اما همچنان هم این مورد یک حدس است و چیز دیگری جز این نیست و می‌تواند واقعیت نداشته باشد.

شما می تونید اخبار و موارد مورد انتظار این بازی را از این اینجا دنبال کنید. همچنین این بازی در ۵ بازی برتر نسل ۸ شوتر اول شخص هم جایگاه خوبی داشته است که می‌توانید آن را هم ازاینجا به قلم محمد برادران بخوانید.

این بازی در لیست ۱۰ بازی برتر نسل ۸ هم از دید npcbot قرار دارد که می‌توانید آن را هم ازاینجا بخوانید.

اما نظر شما چیست؟ به نظر شما عرضه بازی Overwatch برای نینتندو سوییچ می‌تواند مورد خوب و جذابی باشد؟ می‌تواند طرفداران این بازی را راضی کند؟ می‌تواند موفقیت این عنوان را بیشتر کند؟ ایا کیف نینتندو سوییچ بازی Overwatch می تواند نشان منتشر شدن این بازی بر روی نینتندو سوییچ باشد؟

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع
https://www.dualshockers.com/overwatch-nintendo-switch-port-powera-case-leak/
[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)