گروه های Scene چه کسانی هستند و چه کاری را انجام میدهند؟

گروه های سین، گروه های مختلفی هستند که مسئولیت کرک کردن بازی را به عهده دارند. کرک کردن عمل مهندسی معکوس سیستم های محافظتی بازی جهت استفاده ی رایگان و آفلاین از بازی مورد نظر است. گروه های زیادی هستند که این  عمل را  انجام میدهند که در ادامه به معرفی انها خواهیم پرداخت.

CPY: معروف ترین، موفق‌ترین و بروزترین گروه سین هستند. این گروه بازی های AC Odyssey، Shadow of the Tomb Raider و Darksiders III را کرک کرده اند. این گروه دقیق و سریع عمل میکنند. اما به خاطر نداشتن پشتیبانی برای آپدیت ها و بسته های الحاقی بازی ها مورد اعتراض قرار گرفته اند.

CODEX: این گروه یکی از قدیمی ترین گروه های سین هستند. این گروه بازی هایی همچون AC Origins Curse of the Pharaohs و Watch Dogs 2 را در کارنامه ی کاری خود دارند. این گروه طرفدارهای زیادی دارند و دلیل اصلی آن هم پشتیبانی این گروه از آپدیت ها و بسته های الحاقی بازی ها است.

 

FCKDRM: این گروه گروهی نوپاست که به طرز باورنکردنی بازی ها را با سرعت کرک میکنند. این گروه بازی Hitman 2 را سه روز قبل از عرضه ی آن کرک کردتد و در اختیار طرفداران گذاشتند.

SKIDROW: این گروه قدیمی ترین گروه سین در تاریخ است. این گروه کار خود را با بازی هایی مثل DOOM و بازی های این چنینی شروع کرد. این تیم کهنه کار به دلایلی همچون سرعت پایین و پیشرفت سیستم محافظتی بازی کم کار و نیمه فعال شده اند.

حتماً نظرات خود را درباره ی این متن به اطلاع ما برسانید.

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)