۱۰ تا از برترین بازی نسل هشتم که تا الان منتشر شده اند | برترین تجربه ها

کم کم داریم به پایان نسل هشتم نزدیک می‌شویم که تا به اینجای نسل بازی‌های فوق‌العاده‌ای منتشرشده است و ماهم تصمیم گرفتیم که یک مقاله درباره‌ی برترین بازی‌ نسل هشتم که تا به الان آمده است بنویسیم. قطعاً تجربه‌ی هرکدام از این ۱۰ بازی برتر می‌تواند برای هرکسی جذاب و سرگرم‌کننده باشد و هرکس بتواند از آن لذت ببرد.

قبل از اینکه بخواهیم به سراغ ۱۰ بازی برتر نسل هشتم بپردازیم باید بگویم که بازی هایی مثل gta v و The Last of Us به این دلیل که در نسل هفتم منتشر شدند دیگر در اینجا و در لیست ما جایی ندارند.

 

رتبه‌ی ۱۰ از ۱۰  برترین بازی نسل هشتم : MGS V: Ground Zeroes

10 تا از برترین بازی نسل هشتم - MGS V: Ground Zeroes

بازی MGS V: Ground Zeroes یکی از بازی‌هایی است که اگر بخواهیم به بازی‌های برتر نسل ۸ بپردازیم قطعاً نام این بازی باید در میان باشد. بازی MGS V: Ground Zeroes با داستان‌پردازی فوق‌العاده خود و ترکیب داستان باگیم پلی جذاب و البته جلوه‌های بصری توانست به‌خوبی در دل همه‌ی گیم ها جا باز کند و حقش هم بود که حداقل در لیست برترین بازی های نسل هشتم ما در رتبه‌ی آخر قرار بگیرد.

 

رتبه‌ی ۹ از ۱۰ برترین بازی نسل هشتم: Resident Evil 2

Resident Evil 2

بازی Resident Evil 2 یکی دیگر از نسخه‌های Resident Evil  است که بین این نسخه‌های این سری به‌خوبی درخشیده است. بازی Resident Evil 2 با داشتن داستان‌هایی آلوده به ترس و جذابیت‌های مختلف خود توانسته است به‌خوبی در بین بازی‌های نسل ۸ خودی نشان دهد و به یکی از بازی‌هایی با داستانی جذاب تبدیل شود. اما داستان بازی علاوه بر جذاب بودنش شمارا به سمت ترس و وحشت می‌کشاند که یکی از جذابیت‌های کلاً این سری است. این دقیقاً چیزی است که باعث محبوبیت این سری مخصوصاً این نسخه شده است و به همین دلیل هم دریکی از رتبه‌های این ۱۰ بازی برتر نسل ۸ جای گرفته است.

اگر نقد و بررسی Resident Evil 2 را هنوز از سایت ما ندیدید کلیک کنید

 

رتبه‌ی ۸ از ۱۰ برترین بازی نسل هشتم: The Witcher 3: Wild Hunt

10 بازی برتر نسل 8 - The Witcher 3: Wild Hunt

بازی The Witcher 3: Wild Hunt یکی دیگر از نسخه‌های سری دویچیر است که توانست به‌خوبی و باشکوه عظمت خاصی منتشر شود. نسخه‌ی سوم این مجموعه یکی از تحول‌های بزرگ در این سری و در صنعت گیم بود و این بازی در نسخه‌ی سوم خود با جهانی باز و جذاب و مبارزه‌ها مختلف و هوش مصنوعی خوب دشمنان توانسته است بازی خود را خیلی بیشتر در نگاه گیمر ها جذاب‌تر کند. همچنین آن حس و حال افسانه‌ای و مبارزات فوق‌العاده در جهان بی‌نهایت زیبای بازی باید هم کاری می‌کردند که این بازی در رتبه‌ی هشتم از برترین بازی های نسل هشتم در کنار بازی های بزرگ دیگر قرار بگیرد.

اگر نقد و بررسی The Witcher 3: Wild Hunt را هنوز از سایت ما ندیدید کلیک کنید

 

 

 

رتبه‌ی ۷ از ۱۰ بازی برترین بازی نسل هشتم: Forza horizon 4

Forza horizen 4

سرعت و کیفیت از ویژگی ای Forza horizon 4 است.

شاید برایتان جذاب باشد که چرا بازی Forza horizon 4 توانسته است که رتبه‌ی ۷ را بگیرد و دلیل آن‌هم این است که این بازی واقعاً فوق‌العاده است و برخلاف نظر خیلی‌ها که باید این بازی در عقب‌تر قرار بگیرد و جایگاه پایین‌تری دارد اما من این بازی را خیلی خوب می‌دانم و واقعاً حق دارد که در این رتبه باشد چون‌که واقعاً فوق‌العاده است و توانسته است خیلی خوب کار کند. زمانی که بازی می‌خواست منتشر شود خیلی‌ها روی این حساس بودند که کمپانی سازنده چطور می‌خواهد در این زمان کم بازی‌ای به‌خوبی Forza horizon 3 بسازد و اینکه تنوع در بازی هم وجود داشته باشد. خیلی‌ها نگران این بودند که این‌زمانی که دارند می‌گذارند و بازی می‌سازند خوب نباشد و آن‌ها باید دوباره منتظر بمانند که بازی جدید برسد که آن‌ها دوباره بتوانند آن تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای که قبل داشتند را دوباره داشته باشند. اما کمپانی سازنده با بازی که توانست بسازد به همه نشان دارد که دارند اشتباه می‌کنند و بازی عالی را ساخت. این بازی هم گرافیک خوبی دارد و در گرافیک آن نشاط زیادی وجود دارد. یکی دیگر از مواردی هم این بازی دارد تنوع بالای ماشین‌ها در بازی است که شما می‌تواند هر ماشینی که خواستید را پیدا کنید و از آن لذت نهایی را ببرید. ماشین‌های بازی همه خوب هستند و همه با صداگذاری عالی و فوق‌العاده‌ای قرار گرفتند که واقعاً جذابیت‌های خود را دارد.  همچنین یکی از چیزهایی که بازی داشت این بود که فصل‌ها در بازی تغییر می‌کردند و این تغییر فصل‌ها همه باعث این می‌شدند که بازی به‌شدت متنوع شود و روی خیلی چیزها تأثیر می‌گذاشت این تغییر فصل‌ها و می‌توانست گیم پلی بسیار عالی را بسازد. این‌ها هم برای اینکه شما بتوانید از این بازی لذت ببرید کافی است و دیگر نیازی نیست که دلایل دیگر را بگویم که به‌خوبی بازی پی ببرید.

اگر نقد و بررسی Forza horizon 4 را هنوز از سایت ما ندیدید کلیک کنید

 

 

رتبه‌ی ۶ از ۱۰ برترین بازی نسل هشتم: Overwatch

تمام قهرمنان اورواچ

جذابیت آنلاین بازی کردن و بازی های گروهی با قهرمان های اورواچ لذت خودش را دارد.

اول می‌خواستم که بازی دیگر را در این رتبه قرار دهم اما واقعاً نتوانستم که این بازی را نادیده بگیرم و به آن این جایگاه را ندهم.  این بازی دو سال پیش و یا شاید هم سه سال پیش منتشر شد و از آن زمان عرضه هم خیلی موردتوجه‌ی بالایی قرار گرفت و خیلی از گیمر ها از این بازی لذت کافی را بردند.  دلایل مختلفی برای موفقیت این بازی وجود دارد که الآن به چند مورد از آن‌ها می‌پردازم.

اولین دلیل موفقیت بازی overwatch این بود که توانست در بخش آنلاین به‌خوبی ظاهر شود. در زمان عرضه بازی ما بازی آنلاین خوبی نداشتیم که بتواند تجربه‌ی گروهی جذابی را به هر گیمری دهد. این بازی تماماً آنلاین بود و یکی از برترین بازی‌های اکشن آنلاین هم تا به الآن شناخته می‌شود. دومین دلیل موفقیت بازی استفاده از سبک قهرمانی بود که می‌توانست برای هرکسی جذاب باشد. در این بازی ۲ تیم ۶ نفر در قالب قهرمان‌های مختلفی باهم به مبارزه می‌پردازند و هر قهرمان از ۶ عضو در هر تیم قدرت خاص خود را دارد که می‌توان این مورد را بر هیجان و تنوع بازی افزوده کرد. در بازی تعداد زیادی  قهرمان وجود دارد که هرکدام از آن‌ها قابلیت‌های خاص خود رادارند و هرکدام به‌نوعی یک شخصیت کامل به‌حساب می‌آیند. همه‌ی این  قهرمان‌ها که هر گیمری می‌تواند آن‌ها را بازی کند ازنظر ظاهر و قابلیت‌ها و تاکتیک‌ها کامل با دیگری فرق دارد که این مورد خود یکی از موارد جذاب بازی به شمار می‌آید. همچنین شما در بازی سلاح‌های مختلفی رادارید که برای هر شخصیت فرق می‌کند و هرکدام از این سلاح‌ها کارکرد خود رادارند و هر فردی می‌تواند با آن‌ها تکنیک‌های خاصی را برای خود بسازد.

 

 

رتبه‌ی ۵ از ۱۰ برترین بازی نسل هشتم: Super Mario Odyssey

Super Mario Odyssey

سادگی و زیبایی از ویژگی های ماریو اودیسی است.

بازی Super Mario Odyssey یکی از بازی‌های جذابی است که برای نینتندو منتشرشده است و یکی از جذاب‌ترین بازی‌های منتشرشده است از این سری است که با ایجاد سرگرمی فوق‌العاده زیاد در خودش توانسته است نظر خیلی از گیمر ها را هم به خودش به‌خوبی جلب کند. در این نسخه از این سری ما شاهد یک داستان به سبک همیشگی بودیم و زیاد چیزی نبود که جذاب باشد اما اصلی‌ترین موضوع دربازی‌های ماریو سرگرمی است که این بازی هم توانسته است به‌خوبی به آن عمل کند و سرگرمی موردنیاز گیمر را فراهم کند. فکر کنم با چیزی که همه‌ی ما از ماریو و جذابیت‌هایش می‌دانم دیگر نیازی به توضیح نباشد که چرا در این رتبه قرارگرفته است.

 

رتبه‌ی ۴ از ۱۰ برترین بازی نسل هشتم : The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

گیم پلی و داستان و جلوه های گرافیکی هنری باعث بهترین شدن این بازی شده است.

سری زلدا یکی از برترین سری بازی‌ها برای بازی‌های نینتندو بود که منتشر شد و تا به الآن هم نسخه‌های زیادی از این سری منتشرشده است که هرکدام زیبایی و جذابیت خاصی دارد. حالا هم‌بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild با داشتن داستانی پرمحتوا و مکانیزم های فوق‌العاده جذاب و البته کامل و خوب نقش‌آفرینی و یکی محیط زیبا با جلوه‌های جذاب گرافیکی هنری همه‌ی این موارد باعث شده است که این بازی در رتبه‌ی ۴ از لیست ما قرار بگیرد.

 

رتبه‌ی ۳ از ۱۰ برترین بازی نسل هشتم: Uncharted 4: A Thief’s End

10 بازی برتر نسل 8

داستان همیشگی جذاب و گیم پلی عالی با گرافیک خوب باعث موفقیت بازی انچارتد ۴ شده است.

سری بازی uncharted واقعاً یکی از محبوب‌ترین بازی‌های هستند و تا الآن که هرچند نسخه‌ای که از این بازی آمده است همه از این بازی نهایت لذت را بردند. بیشتر گیمر های که بازی انچارتد و مخصوصاً انچارتد ۴ را بازی می‌کردند دیگر نمی‌توانستند که از این بازی دل بکنند و همچنان هم که است خیلی دلشان روی این بازی است و خیلی آن را دوست دارند. بازی‌های سری انچارتد یکی داستان دارد که در مسیر این داستان خیلی اتفاقات زیادی می‌آمد و این داستان همچنان ادامه دارد تا این نسخه که یک‌پایانی قوی برای این بازی بود و همه هم خوشحال بودند و داشتند لذت می‌بردند و هم ناراحت بودند. دلیل ناراحتی خیلی‌ها این بود که دیگر نمی‌توانند این بازی را تجربه کنند و این بازی دیگر به سرانجام خود رسید و این نهایت لذت است و لذتی که به هم دارد خیلی زیاد است که شما یک بازی را تمام کردید و الآن از اینکه دیگر نمی‌توانید بازی کنید ناراحت هستید و ناراحت هستید که دیگر این بازی که دوستش داشتید به آخر راه رسیده است. لذت شما برای این است که آن باز آن‌قدر خوب بوده که توانسته است در شما هم‌چین هستی را به وجود بیاورد و بازی که بتواند هم‌چین حسی را در دل هر گیمری ایجاد کند باید دانست که او خیلی خیلی بازی خوبی بوده است. اما بازی انچارتد ۴ چه چیزی داشت که آن‌قدر محبوب شد و به این سطح از محبوبیت رسید. بازی انچارتد ۴ یکی از ویژگی‌هایی که داشت این بود که داستانی فوق‌العاده قوی داشت و واقعاً اگر لیست بازی‌هایی بود که داستانی فوق‌العاده داشتند  قطعاً در آن اول‌ها بود و کسی نمی‌توانست با آن رقابت کند و این هنری بود که این بازی برای مخاطب خود و گیمر ها پیاده‌سازی کرده بود.

یکی از جذابیت‌های بازی که در کمتر بازی شاهد آن هستیم  مبارزات عالی بازی هستندکه بسیار نرم و روان هستند . مبارزات بازی ترکیبی درست از استفاده‌ی وسایل محیط و سنگر گیری و مخفی‌کاری و شلیک بود که همه‌ی این‌ها باهم توانست چیزی بسازد که واقعاً می‌توانم به آن بتونیم شاهکار و این شاهکار فوق‌العاده برای همه‌ی ما اثری خاطره‌انگیز را به‌جا گذاشت. 

 

رتبه‌ی ۲ از ۱۰ برترین بازی نسل هشتم: god of war 

بهترین بازی سال 2018

بازی گاد اف وار ۴ به عنوان برترین بازی های برتر سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است.

فکر نکنم که گیمری بازی GOD OF WAR را تحربه نکرده باشه و یا آشنایتی از آن نداشته باشد.  بازی در نسخه‌ی آخر دست به یک ریسک بزرگ زد و تغییراتی بنیادی زیادی در بازی ایجاد کرد که باعث شد بازی به محبوبیت بیشتر و مورد پسند تر از نسخه های پیشین واقع بشود.

 یکی از تغییراتی که در بازی گاد اف وار شده است تغییر زاویه دید دوربین بازی است که با تغییری که کرده است توانسته است خیلی نبردها و جذابیت بیشتر را در بازی اضافه کند و وقتی‌که فرد بازی را تجربه می‌کند انگار که نسخه‌ی قبلی آن چقدر با این نسخه فرق داشته است و به‌نوعی می‌توانم بگویم که از نسخه‌ی  ۳ تا ۴ انگار که در این سری تحولی عظیم به وجود آمده است

  اما حالا واقعاً این بازی شایسته‌ی این است که بتواند به این جایگه برسد و این‌قدر از این بازی حمایت شود و محبوبیت بازی به این اندازه برسد؟ اگر کسی این سؤال را از خود بپرسد من فکر می‌کنم که یا گیمر نیست یا اصلاً با این بازی و این سری آشنا نیست. بازی خدای جنگ یکی از جذابیت‌هایی که همیشه داشت و این جذابیت باعث این هم شد که بتواند خیلی خیلی رشدی داشته باشد که بتواند به این جایگاه برسد  داستانش است. داستان بازی همیشه و در کل این سری و در همه‌ی نسخه‌ها یکی از بهترین داست آن‌ها بوده و داستانی که دارد واقعاً یک داستان قوی است و بسیار خوب برای بازی نوشته‌شده است که همه بتوانند از آن لذت ببرد و با اینکه داستان بازی کمی عجیب است و غیرواقعی جذابیت خیلی بیشتری به بازی داده است و این جذابیت و این نوع داستان و این نوع موارد  در روح بازی است و زیبایی بازی را خیلی خیلی بیشتر می‌کند و باعث این می‌شود که بازی برای هر گیمری بعدازاینکه آن را تجربه کند جذاب باشد و هیجان زیادی را در آن به وجود بیاورد.

۱۰ نکته برتر بازی God of war  را بخوانید. اینجا کلیک کنید.

 

رتبه‌ی ۱ از ۱۰ برترین بازی نسل هشتم:  ۲ Red Dead Redemption

بهترین بازی نسل 8

زیبایی محیط و پهناوری محیط با گیم پلی عالی و گرافیک همگی باعث ایجاد این شاهکار راکستار شده است.

بازی RDR2 را دیگر همه می‌شناسیم و در هر چیزی که وجود دارد این بازی باید جز یک رتبه باشد و همیشه جز جایگاه‌های بالا هم است.

اما سوالی که پیش میاد چه چیزی باعث این شده است که بازی RDR2  تبدیل به بهترین بازی‌های یک نسل تبدیل شود؟ بازی RDR2 حتی با داستانی بسیار بهتر از  نسخه اول ظاهرشده است و جذابیت خود را تا حد زیادی بالابرده است. در داستان ما با موارد زیادی برخورد می‌کنیم که می‌تواند برای کسانی که ردد ۱ را تجربه کردند خیلی لذت تر بخش باشه چرا که ریشه خیلی از عوامل نسخه اول بازی را در RDR2  پی می‌بریم

گرافیک بازی جزئیات زیادی دارد که این جزیات زیاد واقعاً گاهی وقت‌ها عجیب است که یک بازی تا چه اندازه می‌تواند روی جزئیات کار کند . همچنین در بازی اقلیم‌های مختلفی وجود دارد که این اقلیم‌های مختلف بازی باعث به وجود آمدن مناطق بسیار جذابی در بازی شدند و همه‌ی آن‌ها باعث این شدند که بازی بی‌نهایت متنوع و بزرگ و زیبا باشد. همچنین در بازی بیشتر گونه‌های مختلف جانوران وجود دارند که می‌تواند جذابیت‌های بازی را بالاتر ببرد. همین‌طور هر حیوان در بازی گونه‌های مختلفی دارد که همین موضوع باعث این می‌شود که جذابیت‌های بازی همچنان بالاتر از قبل برود. سیستم مبارزه‌ی بازی هم در نوع خود می‌توانم بگویم که بی‌نظیر است. سلاح‌های مختلفی در بازی وجود دارند که شما می‌تواند در نبردها از آن‌ها استفاده کنید همچنین افرادی که شما با آن‌ها مبارزه می‌کنید همه به‌نوعی هوشمند و سخت هستند و مبارزه کردن با آن‌ها سخت است و مثل بازی‌های دیگر نیست که بتوانید با ۳۰ نفر بجنگید و پیروز شوید حتی جنگیدن با ۳ نفر هم در بازی سخت است و سختی‌های خود را دارد.  فکر میکنم دلایل کافی از اینکه این بازی مورد اول انتخاب کردیم گفته باشیم !

اگر نقد و بررسی Red Dead Redemption 2 را هنوز از سایت ما ندیدید کلیک کنید

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)