۱۵ نکته و ترفند که در Resident Evil 2 Remake باید بشناسید.

برای بهتر و راحت تر بازی کردن این بازی ۱۵ نکته مهم را برای دوستان مبتدی و حرفه ای جمع اوری کردیم تا با اسودگی خاطر و لذت بیشتری بازی را پیش ببرید.

نکته اول :
به صداها و مکالمات داخل بازی توجه کنید ممکن است خیلی از دقایق بازی شما را از سر درگمی نجات دهند.

نکته دوم :
سر و صدای زیاد تولید نکنید!!


هر سر و صدایی که ایجاد کنید مثلا شلیک به یک زامبی ممکن است باعث لو رفتن جای شما و سریع تر رسیدن MR.X به شما شود پس تا جایی که میتوانید سر و صدا را کاهش دهید.

نکته سوم :
همه چیز را بازرسی کنید.


بعد از بدست اوردن هر اشیا یا موارد موجود در بازی ان را بازرسی کنید ممکن است داخل ان چیز جدیدی پیدا کنید.

نکته چهارم :
از نقشه استفاده کنید.


با توجه به فضاهای تاریک بازی و سختی پیدا کردن راه ها استفاده از نقشه از ضروری ترین امکانات بازی است. نقشه ها علاوه بر مسیر یابی اطلاعاتی از اشیا و کلید ها و اسلحه های مهم موجود در بازی به شما میدهد که بوسیله مپ راحت تر میتوانید به ان ها دسترسی داشته باشید.

نکته پنجم :
در مهمات خود صرفه جویی کنید.


صرفه جویی در مهمات و همچنین روش ذخیره درست مهمات مثلا چه مهماتی را بیشتر ذخیره کنیم و کدام را مصرف کنیم در انتهای بازی به شما کمک زیادی میکنید. 

نکته ششم :
هد شات کنید.


همانند اکثر بازی های دیگر هد شات بیشترین خسارت را به دشمنان وارد میکند هر چند برای بعضی از غول های بازی زیاد کارساز نیست ولی برای زامبی های گزینه مناسبی بنظر میرسد.

نکته هفتم :
چک کنید دشمنانتون مرده باشند!!


در اکثر موارد زامبی ها با چند تیر به زمین می افتند ولی ایا واقعا کارشان تمام است؟!! در اکثریت موارد خیر و ممکن است برای شما غافلگیری وحشتناکی ایجاد کنند برای مطمین شدن میتوانید از چاقو استفاده کنید یک ضربه بزنید اگر حرکتی نداشت اسوده باشید. 

نکته هشتم :
از تخته ها برای پنجره ها استفاده کنید.


استفاده از تخته های موجود در بازی باعث میشود در صورت شکسته شدن پنجر ها نیز زامبی ها نتوانند وارد شوند و دور و اطراف ان منطقه تا حدی امن تر باشد.

نکته نهم :
همیشه یک Sub Weapon حمل کنید.


در هر حالت Sub Weapon ها مثل چاقو یا نارنجک دستی را در اولویت حمل خود قرار دهید در زمان درگیری های نزدیک مانند مورد حمله قرار گرفتن توسط زامبی ها با این اسلحه ها به راحتی میتوانید جلوی اسیب زدن ان ها به شما را بگیرید.

نکته دهم :
همیشه از MR.X فرار کنید.


اگر میخواهید مهمات خود را بیهوده هدر ندهید حتما در ملاقات های خود با MR.X از دست او فرار کنید اگر بتوانید سریع و به اندازه کافی از او دور شوید تا مدتی شما را گم میکند در بعضی از اتاق ها سیو موجود در بازی نیز میتوانید از دست او در امان باشید.

نکته یازدهم :
سریع بچرخید.


چرخش سریع در بازی باعث میشود در جاهای حساس بازی بتوانید سریعتر از خود عکس العمل نشان دهید. این عمل در اکثر موارد با دکمه های ترکیبی انجام میشود ولی شما میتواندی با توجه به پلتفرم موجود خود و در یک محیط امن با چن بار تست ساده به ان برسید.

نکته دوازدهم :
همه جا را کاوش کنید.


گشت و گذار و بررسی گوشه و کنار محیط ممکن است گره گشای هر لحظه از بازی باشد بخصوص در حل معماهای بازی که اکثرا در نوت ها یا نوشته ها و عکس های موجود در بازی میباشد یا پیدا کردن قطعات الحاقی اسلحه ها نیاز به گشتن در محیط و همچنین حل قفل ها و پازل های ان دارد.

نکته سیزدهم :
انواع گل ها (Herbs) را با  هم ترکیب کنید.


ترکیب هرب های موجود در بازی که با سه رنگ سبز، ابی، و قرمز موجود هستند علاوه بر اینکه سلامتی کامل شما را باز می گرداند باعث خالی شدن فضای قابل حمل شما میشود و میتوانید وسایل مورد نیاز بیشتری را با خود حمل کنید.

نکته چهاردهم :
از صندوق ها استفاده کنید.


در بازی جایی نیست ک شما احساس کمبود جا در حمل وسایل مورد نیاز نکنید پس میتوانید برای خالی شدن فضایتان هر بار به صندوق های موجود در مناطق مختلف بازی برگردید و از ان برای ذخیره وسایلتان استفاده کنید.

نکته پانزدهم :
زمان خود را کنترل کنید.


شما میتوانید ساعت ها در محیط بازی بچرخید و چیز های جدید تر کشف کنید ولی به یاد داشته باشید که برای باز کردن موارد مخفی و اسلحه های بی نهایت شما به رنک s یا s+ نیاز دارید که محدودیت زمانی خود را شامل میشوند برای رنک s شما بازی را باید در هر سناریو زیر ۳٫۵ ساعت به پایان برسانید و برای رنک s+ باید در زیر ۲٫۵ ساعت این کار را انجام دهید.

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)