۲ ساعت اولیه بازی Death Stranding برای اعضای گوریلا گیمز نمایش دادند

از زمان انتشار آخرین پروژه Hideo Kojima به نام Death Stranding، در E3 2016، احتمالا این بازی در بالای لیست های خرید پیش بینی شده گیمرها  قرار دارد و با تمام تیزرهای منتشر شده اخیر که از طرف صدا پیشه گان بازی، Troy Baker, Walmart Canada, وحتی خود Hideo Kojima منتشر شده است، احتمالا باعث افزایش اعتیاد اور علاقه به این بازی اکشن شده است.

با وجود سطح بالایی ازمخفی نگه داشتن های قبل از انتشار بازی توسط ارائه دهندگان تاکنون،با این حال یک نگاه اجمالی از آخرین پروژه کوجیما اخیرا به نمایش گذاشته شده است. با توجه به توییتر سرپرست بازاریابی و ارتباطات محصولات Kojima، آکی سایوتو(Aki Saito)، دو ساعت اول گیم پلی بازی در استودیو Guerrilla Games ( استودیوی توسعه Horizon: Zero Dawn )به نمایش در امده است. این نمایش به تنهایی می تواند برای تحریک طرفداران Death Stranding کافی باشد، اما این تویئت با یک تصویر از یک جعبه همراه بود؟! که سوالات زیادی را برای کاربران به همراه داشت.!!
در توئیت میخانیم:
۲ ساعت اول بازی برای برادران Guerrilla نشان داده شد. بله، هیدئو آن را نشان داد! (بازی به طور کامل تکمیل نشده است …)
تصویر
دوستی بین ما را نشان می دهد ! ما اسرار متقابل را در اینجا نگه می داریم.!!!

https://twitter.com/akisaitokojipro/status/1085585914158505984


نه تنها دو ساعت اول در Guerrilla نشان داده شده بود، بلکه توسط Kojima نیز برخی جزئیات ان شرح داده شد. این مثل یک سوخت بود که به آتش  طرفداران این بازی اضافه کرد. Aki Saito روشن می کند که این بازی به طور کامل نیست، اما ممکن است به انتشار در سال 
۲۰۱۹ نزدیک باشد.این خبر حداقل میتواند امید را برای کسانی که واقعا می خواهند این بازی را داشته باشند، تقویت کند. سپس در توئیتر، جعبه به عنوان نمادی از دوستی و محل اسرار متقابل بین بازی های Kojima Productions و Guerrilla Games توصیف شده است.

این که آیا واقعا چیزی در آن جعبه وجود دارد و یا فقط شبیه یک چشم به نظر می رسد کامل مشخص نیست، اما طبق معمول این اولین جزء اسرارآمیز برای ساخت این بازی نیست. در واقع، این رویکرد به بازاریابی قطعا عمدی است، زیرا Kojima قبلا توضیح داده است که چرا او این روش را اتخاذ کرده است.(مخفی نگه داشتن اطلاعات بازی برای تشنه نگه داشتن بیشتر گیمر ها)

امیدواریم طرفداران به زودی و نه بعد از انتشار بازی بیشتر در مورد این enigma  یاد بگیرند و همچنین در مورد تاریخ انتشار بازی خوشبختانه، چندین جزئیات درباره ان تاکنون اعلام شده اما بازی همچنان تا حد زیادی مرموز باقی  مانده است.

Death Strunning در حال حاضر در حال توسعه برای PlayStation 4 است.

gamerant.com

https://gamerant.com/death-stranding-horizon-zero-dawn-dev/

[collapse]

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)