۵ بازی برتر آنلاین شوتر اول شخص در نسل هشتم | اوج هیجان در نسل ۸

داریم کم کم به پایان نسل هشتم نزدیک میشیم و بازی های شوتر مختلفی تجربه کردیم، بازی هایی که به لطف بخش آنلاین هنوز بعد  سالها انتشار، پلیر های زیادی مشتاقانه به بازی و رقابت در آنها می پردازنند.حال ما ۵ تا از بازی های برتر آنلاین شوتر اول شخص در نسل هشتم را براتون گلچین کردیم تا اگر هنوز آنها را تجربه نکردید با تجربش لذت ببرید.

 قبل از اینکه سراغ لیست بریم نکاتی خدمتتون عرض کنم.

بازی هایی که در لیست هستند همه جز پر طرفدارترین ها هستند و پلیر های زیادی روزانه به ان می پردازند و اگر اخیرا هم قصد بازی به آن را داشته باشید هم میتونید از آن لذت کامل را ببرید.

در این لیست سعی شده بازی هایی گفته بشه که بهترین کیفیت (حداقل از لحاظ نمره )و بهترین پشتیبانی را به گیمرها عرضه کنند. منظور از پشتیبانی آپدیت و ایونت هایی است که محتوای جدید به بازی اضافه می شود.

 

رتبه ی پنجم از ۵ بازی برتر آنلاین شوتر اول شخص : CS GO

5 بازی برتر آنلاین شوتر اول شخص

بازی cs go یکی از بازی هایی با گیم پلی فوق العاده جذب کننده و ساده است.

بازی cs go یکی از بازی‌های شوتر آنلاینی است که در نسل هشتم منتشرشده است. بازی cs go حالت پلیس و تروریست را دارد و مبارزات میان این دو گروه را در بازی به‌خوبی و با سلاح‌های متنوعی که دارد و همچنین مکانیزم  های شلیک خود به‌خوبی حس هیجان را به گیمر منتقل می‌کند. قبل از اینکه بخواهیم به ویژگی‌های بازی بپردازیم باید بگویم که مد بتل رویال هم به‌تازگی در این بازی اضافه‌شده است که همین مود باعث ایجاد جذابیت‌های زیادتری برای گیمر در این بازی شده است. بااینکه این مود هنوز خیلی جای رشد دارد اما از بسیاری از بازی‌های بتل رویال بهتر است و خیلی حالت جنگی را در خود خوب حفظ کرده و با نرم در مبارزات و کار با سلاح‌ها در بازی توانسته است تجربه‌ای سراسر لذت را برای گیمر های بازی فراهم کند.

اما اگر بخواهیم به نکات مثبت بازی اشاره‌کنیم باید در اول بگویم که گرافیک بازی حد قابل قبولی دارد و جذابیت‌های در آن نمایان است. اما اصلاً این به این موضوع که قرار است با گرافیک فوق‌العاده‌ای روبه‌رو شوید نیست بلکه فقط گرافیکی در حد اینکه بازی بتواند گیمر را راضی نگه دارد سازندگان برای بازی cs go در نظر گرفتند.اما بخش گان پلی بازی به‌خوبی پیاده شده است و در آن سلاح‌های متنوعی قرار دارد که می‌توانید از سلاح لذت ببرید. هر سلاح در بازی مکانیزم های خود و روش خود را دارد که به جذابیت‌های بازی اضافه می‌کند. شما باید برای هر سلاح در بازی روش خود را داشته باشید در غیر این صورت به‌سرعت خواهید مرد و خیلی خوب نمی‌توانید خودی نشان دهید. همچنین باید بگویم که سرعت مبارزات در بازی به نسبت خوب است و می‌تواند هر فردی را راضی کند که مدام هیجان را تجربه کند و از آن لذت ببرد. یکی دیگر از نکات مثبت بازی مپ های فوق‌العاده بازی است که می‌تواند برای هر گیمری جذاب باشد. در بازی از مپ هایی پر از اشیا تا یک محیط پیچ‌درپیچ وجود دارد و همین باعث وجود تنوعی بالا در بازی شده است. باید بگویم که در بازی مپ های مختلفی وجود دارد و از این نظربازی بخش کاملی را دارا است اما در مد بتل رویال هنوز مپ های زیادی به بازی اضافه نشده است. در بازی cs go شما می‌توانید با دوستان خود یکی شوید و در بازی باهم پیش بروید که این خود به جذابیت‌های آنلاین بازی اضافه می‌کند. البته باید بگویم که ممکن است در بازی یک‌بار دوست شما در تیم حریف بی افتد و بار دیگر در تیم شما که این موضوع در بازی قابل پیش‌بینی نیست.

اما چرا این بازی در رتبه‌ی ۵ در این بازی‌های برتر قرارگرفته است؟ دلیلش دقیقاً این است که بازی توانسته است تجربه‌ای سراسر از لذت و هیجان با همان حالت‌های بازی کانتر در قدیم به وجود بیاورد که قطعاً برای هر گیمری می‌تواند جذاب باشد و این دقیقاً مهم‌ترین موضوعی است که یک بازی باید بتواند مخاطبان خود را سرگرم کند. اما بگویم که به دلیل اینکه بازی‌های دیگری هم وجود داشت که می‌توانست در این رتبه  قرار بگیرد ما کمی توضیح بیشتری دادیم تا بتوانید به‌درستی متوجه شوید که دقیقاً چرا این بازی در این رتبه  قرارگرفته است. تمام این موارد دقیقاً باعث این شده است که این بازی در رتبه‌ی پنجم از ۵ بازی برتر آنلاین شوتر اول‌شخص قرار بگیرد.

 

رتبه ی ۴ از ۵ بازی برتر آنلاین شوتر اول شخص :  Rainbow Six Siege

بهترین بازی آنلاین شوتر اول شخص

گرافیک بالا ولی جذاب در کنار گیم پلی خوب.

 

بازی Rainbow Six Siege یکی از بازی‌هایی است که می‌توان در سبک شوتر آنلاین درباره‌ی آن حرف‌های زیادی زد. بازی Rainbow Six Siege یک بازی جذاب و فوق‌العاده است که سبک شوتر را با آنلاین ترکیب کرده و نهایت به این بازی درآمده است. بازی Rainbow Six Siege یک بازی مبارزه‌ای است که در آن ۲ تیم با همکاری هم باید حمله و دفاع کنند. به‌نوعی اگر کانتر را بازی کرده باشید می‌توانید کلیت این بازی را به‌خوبی بفهمید که این بازی چگونه است. این بازی یک نمونه‌ی موفق از بازی کانتر است که خیلی توانسته است محبوب هم شود. البته اگر من می‌گویم کانتر بیشتر برای اینکه شمارا با سبک بازی آشنا کنم در غیر این صورت  کانتر کجا و بازی Rainbow Six Siege کجا این دو نمی‌توانند به هم برسند.در بازی Rainbow Six Siege شما در قالب ۲ گروه یکی بمب می‌گذارد و از آن محافظت می‌کند و دیگر گروه باید برود و بمب را خنثی کند. بازی Rainbow Six Siege دارای بخش داستانی نیست و ما در بازی شاهد داستانی نیستیم. اما در بازی مراحل کوچک تک‌نفره‌ای است که بیشتر تمرکز خود را بر روی اینکه فرد را به قوی کنند و به فرد آموزش کامل دهد است که بتواند در بخش آنلاین بهتر باشد. بیشتر لذت بازی Rainbow Six Siege هم همین بخش آنلاینش است که بسیار لذت‌بخش است. بخش آنلاین بازی یکی از بهترین تجربه‌های بازی‌های آنلاین را می‌تواند برای شما به وجود بیاورد و شما می‌توانید از این تجربه آنلاین خیلی لذت ببرید.همکاری گروهی یکی از مواردی است که خیلی در این بازی روی آن تأکید شده است و شما هم باید خود را با آن‌یکی کنید. اینکه چقدر با گروه خود هماهنگ هستید و چقدر به گروه خود کمک می‌کنید درواقع برنده شدن شمارا در این بازی تضمین می‌کند.

اما واقعاً چه ویژگی در این بازی وجود دارد که باعث این مورد شده است که ما این بازی را به‌عنوان یک بازی برتر بشناسیم و آن را یکی از رتبه‌های ۵ بازی برتر آنلاین شوتر اول شخص بدانیم؟

بازی Rainbow Six Siege چندین ویژگی خیلی خوب و عالی دارد که هرکدام از این ویژگی‌ها می‌تواند برای هرکسی جذاب باشد و هرکدام می‌تواند برای موفقیت یک بازی کافی باشد. اولین ویژگی که بازی دارد و خیلی هم‌بازی را جذاب‌تر می‌کند گرافیک خیلی جذاب و باحال بازی است که یکی از جذابیت‌های بازی است. گرافیک بازی یک گرافیک کمی حرفه‌ای مانند است که برای یک بازی در این سبک می‌تواند جذاب باشد و به‌نوعی بازی‌های شوتر آنلاین را از آن حالت گرافیکی همیشگی درآورد. دومین ویژگی که خیلی خوب در بازی وجود دارد قابلیت تخریب در بازی است که می‌تواند برای هرکسی جذاب باشد. قابلیت تخریب در بازی Rainbow Six Siege یکی از موارد جذاب موجود در بازی است. شما می‌توانید محیط را تخریب کنید و با استفاده از این موارد تاکتیک‌های جنگی خود را به‌صورت کلی تغییر دهید. سومین موردی که باعث جذابیت بالای این بازی شده است مکانیزم های خیلی زیاد و مختلف بازی است. مکانیزم های بازی هرکدام با یک انیمیشن خاص و جذابیت بالا و جذابیت بالا در بازی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند. تمام مکانیزم های بازی می‌تواند به شما این کمک را بکند که شما به‌نوعی نهایت لذت را از این بازی ببرید و حس تکراری شدن را در بازی به‌هیچ‌عنوان تجربه نکنید. همچنین در کنار تمام این مواردی که گفتم باید این را هم اضافه کنم که محیط بازی هم جذابیت‌های خود را دارد  و می‌تواند خود محیط بازی برای هرکسی و برای هر شخصی جذابیت بالایی را داشته باشد. محیط بازی با جذابیت بالا و جالبش و گرافیکی که در کل بازدارد و تخریب پذیری بازی خیلی کامل‌تر شده است و جذابیت‌های زیادی را به وجود آورده است. درکل اگر دلتان می‌خواهد یک بازی آنلاین و جذاب را در سبک شوتر تجربه کنید به شما خیلی پیشنهاد می‌کنم که بازی Rainbow Six Siege را تجربه کنید. همچنین اگر بازی کانتر را که یکی از بازی‌های قدیمی و بسیار محبوب در ایران است را خیلی دوست داشتید این بازی می‌تواند یک تجربه‌ی مشابه ای آن اما خیلی کامل‌تر را به شما بدهد. همین موارد کافی است که این بازی در رتبه ی چهارم ۵ بازی برتر آنلاین شوتر اول شخص در نسل هشتم قرار بگیرد.

 رتبه ی سوم ۵ بازی برتر آنلاین شوتر اول شخص : ۱ Battlefield 

بهترین بازی آنلاین شوتر

گرافیک بالا و سلاح های فوق العاده و کلی موارد دیگر برای برتر بودن این بازی کافی است.

 

سری Battlefield یکی از سری هایی است که وقتی نام بازی های شوتر به زبان می آید امکان ندارد که این نام این سری را نشنویم. ۱ Battlefield یکی از جذاب ترین بازی های این سری می باشد که جذابیت های خاصی دارد و دلایل مختلفی برای اینکه این بازی به این جایگاه رسیده است وجود دارد. اول از همه بگویم که این نسخه از بازی به شدت مورد توجه قرار گرفته است و خیلی زیاد مخاطبان بازی از آن خوششان آمد و فروش و متای بازی فوق العاده بالا بود. همین متای بازی چه از نظر کاربر و چه از نظر نقدکنندگان که بسیار بالا بود نشان بر این است که این بازی فوق العاده است و یکی از بهترین بازی های اشکن در این سبک است. دلایل مختلفی برای موفقیت این بازی وجود دارد که الان به چند مورد از آنها می پردازم. اولین دلیل اینکه این بازی آنقدر محبوب است این است که داستان برای برای اولین بار در این سری یکی از بهترین داستان های این سبک بوده است. داستان بازی ۱ Battlefield به دوران جنگ جهانی اول برمی گردد و یکی از جذاب ترین بازی هایی ساخته شده از این جنگ است. داستان بازی یک روایت واقعی از آن زمان است و بیشتر اتفاق های آن زمان را به نوعی باز سازی می کند. به خوبی می توانم بگویم که داستان بازی ۱ Battlefield یک کلاس تاریخ برای هر کسی می تواند باشد که به خوبی بتواند حس و حال این دوران را بدست بیاورد و از آن لذت ببرد.

 دلیل دوم اینکه این بازی به این میزان موفق است سلاح های بازی است که تنوع بالایی دارد و خیلی می توان از آنها به خوبی در بازی و در داستان آن استفاده کرد. سلاح های بازی در سبک شوتر  به خوبی ساخته شدند و هر کدام از آنها کاربرد خاص خود دارد و می تواند هیجان بالایی را به هر فردی دهد. سلاح های این بازی در سه دسته ی سبک و متوسط و سنگین طراحی شدند که می تواند برای که کسی که به بازی های شوتر آنلاین علاقه دارد جذاب باشد. سومین دلیل موفقیت بازی وسایل نقلیه خوب بازی است که هر کدام از انها در بخشی از داستان بازی کاربرد دارند و می توانید از هر کدام از وسایلب نقیله ی موجود در بازی و البته وسایلی که قابل استفاده هستند  در داستان بازی در بخش جنگ استفاده کنید. شما می توانید از تانک برای یک جنگ جذاب و از هواپیما برای یک مبارزه ی عالی با دشمن ، از خودرو ها برای فرار از دشمنان زیاد بازی و از قایق برای اینکه بتوانید هیجان خود را در سمت آب هم بالا ببرید می توانید استفاده کنید. چهارمین دلیل موفقیت بازی محیط بازی است. محیط بازی ۱ Battlefield یکی از زیباترین محیط ها با تنوع بالا است که هرکسی می تواند از این محیط های بازی لذت ببرد. محیط های علاوه بر زیبایی وسعت زیادی دارند که هر کسی می تواند از این محیط لذت ببرد و از ان برای یک تجربه ی گیمینگ فوق العاده استفاده کند. همچنین یکی از ویژگی های خیلی مهم محیط بازی ۱ Battlefield قابلیت بالای تخریب پذیری بازی است که می تواند خیلی بیشتر جنگ ها را طبیعی کند و خیلی بر هیجان بازی افزوده کند. همچنین این محیط می تواند خیلی تاکتیک های مختلفی را بر تاکتیک های جنگی شما اضافه کند که به نوعی فقط می توانید در این بازی شوتر و بخش شوتر آنلاینش از آن لذت ببرید. همین موارد برای اینکه این بازی رتبه ی سوم از ۵ بازی برتر آنلاین شوتر اول شخص در نسل هشتم قرار بگیرند کافی است.

 

رتبه ی دوم ۵ بازی برتر آنلاین شوتر اول شخص: Call of Duty: Black Ops 4

بازی برتر آنلاین شوتر اول شخص

گان پلی خوب ، بخش زامبی و بتل رویال جذاب از ویژگی های بلک اپس ۴ هستند

 

دیگر بازی‌های سری Call of Duty را همه می‌شناسند. بازی Call of Duty: Black Ops 4 هم کلاً بخش داستانی ندارد و به چند چیز کوچک کار را تمام کرده است. اما در مقابل خیلی بخش چندنفره و آنلاین خوبی دارد و بیشترین تمرکز خود را هم‌روی بخش آنلاین گذاشته است. به‌طورکلی هم بیشتر بازی‌های شوتر دیگر دارند به سمت آنلاین پیش می‌روند و این بازی هم جای خوبی به این بخش به‌صورت تمام واردشده است. همین موارد و داشتن بخش آنلاین فوق العاده عالی بازی برای اینکه این بازی در رتبه ی دوم ۵ بازی برتر آنلاین شوتر اول شخص در نسل هشتم قرار بگیرند کافی است.

اما بگذارید از دلایل موفقیت بازی Call of Duty و چرا اینکه این بازی در این رتبه قرارگرفته است بگوییم. اولین چیزی که باعث موفقیت بازی شده است گرافیک فوق‌العاده‌ی این عنوان است که در بخش آنلاین هم به‌خوبی عمل کرده است. هرچند که ضعف‌هایی در گرافیک فنی بازی دیده می‌شود اما همچنان شما می‌توانید آن هیجان بالا را در این بازی تجربه کنید که خود یک لذت بی‌همتا در بازی است. دومین دلیل سلاح‌های متنوع بازی است که هرکدام با افکت‌های جذاب و مکانیزم های فوق‌العاده و سراسر شوتر اکشن همراه است که می‌تواند برای هرکسی که به بازی‌های شوتر علاقه‌مند‌است جذابیت داشته باشد. در آخر هم باید به محیط‌های فوق‌العاده زیبای بازی اشاره‌کنم که دقیقاً هرکسی می‌تواند در آن زیبایی و گرافیک را ببیند. سازندگان بازی وقت زیادی برای اینکه بتوانند محیط‌های بازی را با مواردی جذاب پر کنند گذاشته‌اند و شما به‌راحتی در هر محیطی که می‌روید می‌توانید جزیات را ببینید که سازندگان دقیق و با موارد و المان‌های درست محیط بازی را پر کردند. اما بازی Call of Duty در نسخه‌های قبل درست است که در بعضی از بخش‌ها نتوانسته است خوب عمل کند اما بدون هیچ‌چیزی توانسته  بود در بخش آنلاین رضایت‌بخش باشد و حالا سازندگان تجربه‌ای که از ساخت بخش آنلاین نسخه‌های قبل و بازخوردها داشتند را با سیستم‌های جدید همراه کردند و همین موارد باعث موفقیت این نسخه شده است که تمرکز زیادی بر بخش آنلاین خود دارد.

رتبه ی اول ۵ بازی برتر آنلاین شوتر اول شخص : Overwatch

5 بازی برتر آنلاین شوتر اول شخص در نسل هشتم -Overwatch

جذابیت های بالای آنلاین بازی موجب موفقیت بالای این بازی هم شده است.

 

اول می خواستم که بازی دیگر را در این رتبه قرار دهم اما واقعا نتوانستم که Overwatch را نادیده بگیرم و به آن این جایگاه را ندهم. باید بگویم که در این مقاله ما بیشتر بر بازی هایی که در سبک اکشن آنلاین به خوبی درخشیدند تمرکز داشتیم و آنها را در این ۵ بازی برتر آنلاین شوتر اول شخص قرار دادیم. این بازی دوسال پیش و یا شاید هم سه سال پیش منتشر شد و از آن زمان عرضه هم خیلی مورد توجه ی بالایی قرار گرفت و خیلی از گیمر ها از این بازی لذت کافی را بردند. برای همین باید این بازی در این رتبه قرار می گرفت که هرکسی هم که نمی داند از قدرت این بازی پی ببرد. دلایل مختلفی برای موفقیت این بازی وجود دارد که الان به چند مورد از آنها می پردازم. اولین دلیل موفقیت بازی این بود که توانست در بخش انلاین به خوبی ظاهر شود. در زمان عرضه بازی ما بازی انلاین خوبی نداشتیم که بتواند تجربه ی گروهی جذابی را به هر گیمری دهد. این بازی تماما آنلاین بود و یکی از برترین بازی های اکشن انلاین هم تا به الان شناخته می شود. دومین دلیل موفقیت بازی استفاده از سبک قهرمانی بود که می توانست برای هر کسی جذاب باشد. در این بازی ۲ تیم ۶ نفره در قالب قهرمان های مختلفی باهم به مبارزه می پردازند و هر قهرمان از ۶ عضو در هر تیم قدرت خاص خود را دارد که می توان این مورد را بر هیجان و تنوع بازی افزوده کرد. در بازی ۲۰ قهرمان وجود دارد که هر کدام از آنها قابلیت های خاص خود را دارند و هر کدام به نوعی یک شخصیت کامل به حساب می آیند. هر ۲۰ قهرمان که هر گیمری می تواند انها را بازی کند از نظر ظاهر و قابلیت ها و تاکتیک ها کامل با دیگری فرق دارد که این مورد خود یکی از موارد جذاب بازی به شمار می آید. همچنین شما در بازی سلاح های مختلفی را دارید که برای هر شخصیت فرق می کند و هر کدام از این سلاح ها کارکرد خود را دارند و هر فردی می تواند با انها تکنیک های خاصی را برای خود بسازد. همین موارد برای اینکه این بازی در رتبه ی اول ۵ بازی برتر آنلاین شوتر اول شخص در نسل هشتم قرار بگیرد کافی است.

امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید.

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)