موجی از دزدان دریایی برای غارت می‎‌‌آیند: بررسی آمار بازی Sea of Thieves!

در سال ۲۰۱۸ آمد و دل همه‌ی ما علاقه‌مندان دزد دریایی را برنده شد. عنوانی که بوی دریا و موفقیت می‌داد. ساخته شده توسط شرکت قدیمی‌، ماهر و فوق‌العاده‌ی Rare و منتشرشده توسط شرکت عظیم‌الجثه‌ی Microsoft Studios، این عنوان هیچ بازی نیست جز Sea of Thieves. البته این عنوان محشر چندان شروع دل‌نشینی نداشت و انتشار آن با سختی‌های بسیاری همراه بود. هرچند که بعد از گذر مدتی از عرضه‌ی آن، بازی Sea of Thieves پیشرفت کرد و جوایز بسیاری را از آن خود کرد. نه تنها جوایز، بلکه گیمرهای زیادی را هم به دریاهای خود برد. اگر دقیق بخواهیم بگوییم، از زمان عرضه‌ این بازی، نزدیک به ۱۰ میلیون بازیکن که به دزد دریایی تبدیل شدند و به دریاهای پر از اسکلت هجوم آورده‌اند. تهیه‎‌کننده‌ی اجرایی این عنوان، آقای Joe Neate رسیدن به این نقطه‌ی عطف را به اطلاع همه رساند و به همه گفت که دلیل این موفقیت، وفاداری جامعه‌ی همراه و دزد دریایی این بازی‌ می‌باشد. حرفی که او زد این بود که تمامی افراد حاضر در شرکت Rare، جامعه‌ی فعال Sea of Thieves بهترین جامعه‌ی صنعت گیم می‌دانند. این جامعه‌ی خانه‌ی بازیکنانی‌ست که از ۸۰ کشور مختلف می‌آیند. این بازی گیمرها را در پلتفورم‌های Xbox Game Pass، Xbox One و WINDOWS گرد هم می‌آورد تا داستان‌ها و لحظات ارزش‌مند بینهایتی را خلق کنند. دیدن این داستان‌ها در سرتاسر Social Media و سایر مکان‌های اجتماعی  موضوع بسیار الهام‌بخشی برای تیم سازنده‌ی Sea of Thieves می‎باشد. آنها از همه‌ی کسانی که این بازی را انجام می‌دهند تشکر می‌کنند.

موجی از دزدان دریایی برای غارت می‎‌‌آیند: بررسی آمار بازی Sea of Thieves!

تصویری از آقای Joe Neate که تهیه‌کننده‌ی اجرایی عنوان Sea of Thieves می‌باشد.

 

پس خیلی واقعه‌ی خارق‌العاده‌ای‌ست که بازی Sea of Thieves با برخورد نابرابر منتقدین و بازیکنان روبه رو شد. دلیل این موضوع جهان خارق‌العاده‌ زیبا ولی مأموریت‌های حوصله سر بر آن بود. اما طرفداران به صورت وفادارانه کنار این بازی ماندند و خودشان بازی را لذت‌بخش و سرگرم‌کننده کردند. به خاطر تلاش‌های بی‌اندازه‌ی شرکت Rare، این بازی بهتر و بهتر شد و در نهایت عنوان Sea of Thieves به یک عنوان برتر MMO تبدیل شد. از زمانیکه در ماه مارچ عرضه شد، شرکت Rare امواجی از چالش‌های جدید و فعالیت‌های بامزه، یک Story Campaign عظیم، Time Eventهای بسیار، قابلیت پرطرفدار Crossplay و پوشیدنی‌های بسیاری را برای به تن کردن دزد دریایی شما فراهم کرده است. اکثر این موارد کاملاً رایگان هستند، با استثنای حیوانات خانگی شما، که اثبات کرده‌اند تماماً ارزش پول شما را دارند.

شرکت Rare به انتشار محتوا و آپدیت‌های رایگان ادامه می‌دهند، آن هم با جشن گرفتن برای دزدان دریایی افسانه‌ای و فرستادن بازیکنان به دنبال Easter Eggها. این رازها را پیدا کنید و شما با تقدیر بسیار و البته تتوهای جدید پاداش خواهید گرفت. البته ما باید به این موضوع نیز توجه کنیم که ۱۰ میلیون بازیکن به معنای ۱۰ میلیون پلیر فعال نمی‌باشد و شامل افرادی که از Xbox Game Pass نیز استفاده می‌کنند هم می‌شود. اما با این وجود این عدد، عدد بسیار بزرگی برای تعداد دزدان دریایی داخل این بازی می‌باشد. ما نیز امیدواریم که تعداد گیمرهای فعال Sea of Thieves آنقدر زیاد باشد که این بازی به ماجراجویی‌ها و فعالیت خود ادامه دهد.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)