طلوعی تازه بر این غروب زیبا: به نظر می‌رسد قسمت دوم Horizon Zero Dawn ساخته خواهد شد!

هیچکس شوکه نخواهد شد از اینکه Horizon Zero Dawn 2 در راه است.

پس از پیشرفت چشم‌گیر Horizon Zero Dawn هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ منتقدین در سال ۲۰۱۷، به نظر می‌رسید که شرکت سازنده یعنی Guerrilla Games حتماً قسمت دوم آنرا در یک نقطه از زمان خواهد ساخت. حالا، همانطور که در برخی از اسامی شغل‌های مورد نیاز در استودیو مشاهده می‌شود، قسمت دوم صد در صد در راه است.

شرکت Guerrilla جدیداً ۱۵ شغل جدید را در سایت خود برای مهارت‌های متفاوت قرار داده است. این شغل‌ها شامل برنامه‌نویسی، هنر، و انیمیشن می‌شوند. البته این تنها تعدادی اندکی از این جایگاه‌های خالی‌ست و با اینکه هیچ یک از این موقعیت‌های شغلی به صورت مستقیم به Horizon Zero Dawn 2 اشاره نمی‌کنند، توضیح برخی از آنها مطمئناً به این بازی اشاره می‌کند.

بازی 2 Horizon Zero Dawn ساخته خواهد شد

مثالی یکی از کارهایی که Guerrilla Games به دنبا آن می‌گردد.

یکی از این موقعیت‌های کاری که می‌توانید در عکس بالا ببینید برای مسئول تکنیکی طبیعت بازی‌ست که خیلی اشاره‌ی دقیقی‌ست به بازی Horizon Zero Dawn 2.

“ما اینجا در شرکت Guerrilla چهار تیم کامل داریم که مسئولیت ساخت فضا‌های بازی Horizon را به عهده دارند. یک تیم روی طبیعت شگفت‌انگیز و انبوه را به عهده دارد.”

این یکی از بخش‌های توضیح شغل است. در ادامه گفته شده که:

“ما مُدل‌های ۳D را از هیچی ساختیم، پس تیم‌های طراحی دنیای ما توانایی این را دارند تا دنیاهای ملموسی را با گرافیک‌های بنچمارک‌شده‌ی صنعتی بسازند.”

همونطور که شما می‌بینید، توضیح این شغل دقیقاً Horizon را مورد بحث قرار داده که ظاهراً به این اشاره دارد که Guerrilla Games صد در صد در حال کار بر روی موردی مرتبط با این فرنچایز است. با در نظر گرفتن اینکه تمامی محتوای پس از عرضه‌ی بازی اصلی (Horizon Zero Dawn) منتشر شده‌ است، موضوع اصلی که می‌توانیم این شغل‌ها و جایگاه‌‌های آزاد را به آن ربط دهیم، قسمت دوم و ادامه‌ی این سری‌ست.

قسمت دوم Horizon Zero Dawn ساخته خواهد شد

آیا شرکت Guerrilla Games در حال ساخت قسمت جدید از Horizon Zero Dawn است؟

با وجود اینکه دونستن این قضیه که استودیو در حال کار بر روی موضوعی مرتبط با Horizon Zero Dawn است، به دلایل بسیار، شوکه‌کننده نیست. در واقع، چندی پیش در این سال، Janina Gavankar که شخصیتی را در DLC (بسته‌ی الحاقی) The Frozen Wildlands برای HZD بازی کرده بود، به یکی از طرفدارها در لایو استریم خود گفت که اخبار قسمت دوم واقعی‌ست.

با تمامی این مدارک، می‌توان گفت که Horizon Zero Dawn برای کنسول PlayStation 5 شرکت سونی در راه است. اگر خوش‌شانس باشیم، بازگشت شخصیت Aloy را چندی پس از عرضه‌ی PS5 در تعطیلات کریسمس سال ۲۰۲۰ مشاهده‌ خواهیم کرد.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)