Anthem، سرودی از وعده های پس از عرضه ی بازی کامل

تهیه کننده ی اجرایی بازی، مارک دِرا اظهار داشت که کنترل های بازی بر روی پی‌سی در دمو به قوت بازی کامل
نخواهند بود.

یه جفت دمو قراره تا قبل از انتشار Anthem در ماه فوریه عرضه شن، یکی قراره برای کسانی باشه که بازی رو پیش خرید کردن و سابسکرایبر Origin Access هستن از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ ژانویه، و اون یکی هم برای همه از تاریخ ۱ تا ۳ فوریه عرضه میشه. اونا به کسایی که معتقد نیستن به یه فرصتی میدن تا ببینن که بازی چطوره قبل از اینکه تصمیم به پیش خرید بگیرن، و در مورد افرادی هم که دموی پیش خرید رو دارن حس بهتری نسبت به تصمیم خودشون داشته باشن.

این دمو همون تجربه ی بازی کامل نخواهد بود، هر چند، تهیه کننده ی اجرایی، مارک دِرا اینطور در توئیترش توضیح داد.

اون گفته که تفاوت دِمو با بازی اصلی Anthem چیه. در وسط بازی شروع میکنید، آموزشی نخواهید دید، انتخاب خلبانی نخواهید داشت، بالانس خیلی متفاوته، اقتصاد بازی کاملاً متفاوت خواهد بود و باگ های ۶ هفته قبل بازی وجود خواهند داشت.

اون در طی توئیت های بعدیش، دِرا گفت که بالانس بین مأموریت ها، بخش Stronghold و بازی آزاد یه خورده مشکل خواهد داشت در ابتدا، فقط یه خط داستانی وجود داره و کنترل های پی‌سی یکم ضعیف تر از نسخه ی کامل خواهند بود.

بعضی از اسم ها هم در بازی کامل تغییر خواهند کرد، و دم “در کل ساده تر” خواهد بود، فکر کنم برای اطمینان پیدا کردن از اینکه همه ی پلیر بتونن به صورت آزمایشی صدا و تصاویر را بدون اینکه هر دفعه میرن بیرون نابود شن.

Anthem قراره در تاریخ ۲۲ فوریه به صورت کامل عرضه شه. افرادی که به سرویس پریمیر Origin Access سابسکریب هستن یک هفته زود تر میدونن بازی رو ترجبه کنن.

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)