جشنی بزرگ در راه است و شما هم دعوتید: معرفی مراسم Grand Soirée Arcade Event بازی Apex Legends!

بازی که برای مدتی بسیار کوتاه موفق به رقابت به حریف سرسخت خود یعنی Fortnite شد، هم اکنون با اطلاعیه‌ای بزرگ قصد دارد تا به درون رادارهای گیمرها بازگردد. این اثر بزرگ از شرکت سازنده‌ی Respawn Entertainment و منتشرکننده‌ی Electronic Arts یا همان EA می‌باشد و نام آن هم Apex Legends می‌باشد. طرفداران وفادار این عنوان می‌توانند دوباره خوشحال شوند. چراکه یک Event جدید در راه است. بازی Apex Legends با یک جشن عظیم‌الجثه برای سال نوی چینی آماده شده است و کلی کشتار نیز در راه است! Grand Soirée Arcade Event در تاریخ ۱۴ ژانویه برای بازی Apex Legends شروع خواهد شد و تا ۲۸ ژانویه ادامه خواهد یافت. این رویداد با خود ۷ حالت جدید محدود خواهد آورد. بله، درست شنیدید، ۷ حالت مختلف و متنوع. لباس‌های موردنیاز “Formal Skin”ها خواهند بود و تمام اعضای تیم از این فرمان پیروی کردند و یک سری لباس الهام‌گرفته از Art Deco را به تن کرده‌اند. شخصیت Pathfinder شبیه یک روبات پیشخدمت شده است از یک اپیزود از سریال Doctor Who (حتی یک سبیل طلایی هم دارد)، شخصیت Bangalore نیز یک ردای مصری مانند به تن کرده است و در نهایت هم کارکتر Bloodhound تماماً طلایی و تیل شده و شبیه به یک ساختمان آسمان‌خراش قرن بیستمی شده است.

 

شما می‌توانید برای ترکیبی از Legendary Skinها و یک سری پوشیدنی مرتبط با این تم برای خرید به قیمت ۵ دلار و کم‌تر در اختیار شما خواهند بود. و ۶ عدد Legendary Skin جدید هم به سیستم Loot کلی نیز اضافه خواهند شد. البته با سیستم Track جدید شما می‌توانید از جوایز و شیوه‌های بیشتری برای پیشرفت بهره‌مند شوید. اما چیزی که توجه‌ همه‌ی ما را به خود جلب کرده است، ۷ Game Mode جدید است. هفت سیستم چرخشی محدود وجود دارند که هر دو روز عوض می‌شوند. چند حالت کلاسیک همچون Armed and Dangerous موجود هستند، اما بیشتر این Game Modeها کاملاً جدید هستند. هر یک از این Modeها سه چالش دارند که روی هم نزدیک به ۱۰۰۰ Apex Points به شما می‌دهند. تمامی Game Modeهایی که با Grand Soirée Arcade Event خواهند آمد به این صورتند:

  • ۱- Gold Rush Duos (تاریخ عرضه=۱۴ ژانویه): همان حالت Duos اما تنها با اسلحه‌های افسانه‌ای (طلایی)
  • ۲- Live. Die. Live (تاریخ عرضه=۱۶ ژانویه): وقتی که حلقه بسته شود، به صورت خودکار در مکان‌های اعضای زنده‌ی تیم‌تان بازمی‌گردید.
  • ۳- Third Person Mode (تاریخ عرضه=۱۸ ژانویه): حالتی کلاسیک که شما را در دید سوم شخص قرار می‌دهد.
  • ۴- Always Be Closing (تاریخ عرضه=۲۰ ژانویه): به حرکت ادامه دهید چراکه حلقه همیشه در حال جمع شدن است و آرام نیز نخواهد بود.
  • ۵- Armed and Dangerous on World’s Edge (تاریخ عرضه‌=۲۲ ژانویه): تنها اسلحه‌های Shotgun و Sniper با میزان بی‌نهایتی Armor.
  • ۶- Kings Canyon After Dark (تاریخ عرضه=۲۴ ژانویه): همانطور که پیداست، همان حالت King’s Canyon است اما در تاریکی.
  • ۷- Dummies Big Day (تاریخ عرضه‌=۲۶ ژانویه): به عنوان حالتی که در آن “بازی را خودتان تست می‌کنید” معرفی شده است و  در آن عروسک‌های تمرینی را نابود می‌کنید.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)