کاراکتر Joker با کاراکتر Ash Williams در Mortal Kombat 11 جایگزین شد

به‌تازگی شخصیت‌های محتویات اضافی بازی Mortal Kombat 11 (از جمله کاراکتر Ash Williams)   فاش شده است و با خیلی از اطلاعات و مواردی که ما می‌دانستیم هم‌خوانی ندارد و تغییرات زیادی را در این شخصیت‌ها شاهد هستیم.

اطلاعاتی که از کاراکتر Joker با کاراکتر Ash Williams در بازی Mortal Kombat 11 جایگزین شد است داریم:

بازی Mortal Kombat 11 یکی از بازی‌هایی است که در سبک کومبت و مبارزه‌ای طرفداران زیادی دارد و از قدیم تا به الآن طرفداران این بازی بسیار زیاد هستند. الآن مدتی می‌شود که در این سری محبوب بازی Mortal Kombat 11 منتشرشده است و موردتوجه خیلی از گیمر ها قرارگرفته است. بااینکه تغییرات و مواردی را در بازی Mortal Kombat 11 شاهد بودیم که به نظر بعضی افراد خوب نبوده است اما همچنان این بازی یکی ازنظر طرفداران موردتوجه زیادی قرارگرفته است و خیلی از افراد نسبت به تجربه‌ی این عنوان اقدام کردند. همچنین بازی Mortal Kombat 11 یکی از برترین بازی‌ها در این سبک است که هیچ رقیبی ندارد و باقدرت دارد در این سبک نیاز گیمر ها را برآورده می‌کند. افراد زیادی تجربه‌ی بازی Mortal Kombat 11 را دوست داشتند و همچنان می‌گویند که این عنوان جذابیت‌های خاص خود را دارد که در این سبک هیچ‌یک از بازی‌های دیگر این تجربه را ندارند و هیچ بازی دیگری به این اندازه که سری Mortal Kombat توی این سبک موفقیت‌هایی به دست آورده است و تجربه دارد ندارد.

قبلاً قرار بود تا شخصیت Ash Williams به بازی Mortal Kombat 11  اضافه شود اما این مورد بسیار از سوی افراد زیادی تکذیب شده بود اما حالا و با منتشر شدن عکس‌هایی معلوم شده است که از قبل قرار بوده است شخصیت Ash Williams به بازی Mortal Kombat 11  اضافه شود اما این اتفاق بنا بر هر دلایلی انجام نگرفته است و این شخصیت باشخصیت Joker  جایگزین شده است.

احتمالات زیادی درباره‌ی این تصمیم گرفته می‌شود که چرا این اتفاق افتاده است و دلیل اینکه این شخصیت یا Joker جایگزین شده است یک حرکت تبلیغاتی است که برای فیلم این شخصیت انجام‌شده است و این تنها یک تبلیغ است.

اما گروهی دیگر مورد دیگری را می‌گویند و می‌گویند که‌ این شخصیت به‌صورت کامل کنار گذاشته نشده است و امکان دارد که بعدها به این بازی اضافه شود. چون‌که طی اخبار و اطلاعات زیادی شخصیت‌های زیادی وجود دارد که هنوز معلوم نشدند. بنابراین می‌تواند این انتظار را داشت که بعدها این شخصیت به این بازی اضافه شود.

همچنین تا به الآن هیچ اقدامی از سوی استودیوی ندرلرم و شرکت برادران وارنر صورت نگرفته است که خیلی غیر منتظر است و انتظار داریم تا یک اقدامی از سوی این استودیو و شرکت صورت بگیرد.

همچنین بازی Mortal Kombat 11 بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ ، ایکس باکس وان ، رایانه‌های شخصی ، نینتندو سوییچ منتشرشده است و شما می‌توانید این بازی را بر روی این ۴ کنسول تجربه کنید.

 

منبع
https://comicbook.com/gaming/2019/08/24/mortal-kombat-11-dlc-ash-williams/
[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)