تریلر روز عرضه بازی Astral Chain منتشر شد و نشان از بازی خوبی می دهد

بازی Astral Chain یکی دیگر از بازی‌های است که افراد زیادی منتظر آن هستند. حال که نزدیک به ۳ روزبه زمان عرضه این بازی مانده است. شرکت نینتندو تریلر روز عرضه بازی را منتشر کرده است و اطلاعات جدید از این تریلر به ما داده است.

در همین روند و طبق جدیدترین اخبار باز که منتشرشده است شرکت نینتندو تنها سه روزبه زمان عرضه بازی Astral Chain مانده بود که تریلر روز عرضه این بازی را منتشر کرد و در ان موارد مختلفی را نشان داد. همین الآن این تریلر روز عرضه این بازی را می‌توانید در آخر این پست مشاهده کنید.

اما چه چیزهایی در تریلر روز عرضه بازی Astral Chain به نمایش گذاشته شد؟

در بازی Astral Chain شما نقش یک مأمور پلیس را در دست دارید و در این نقش به بازی و انجام مأموریت‌های مختلف می‌پردازید. نام این شخصیت Neuron است.

در ادامه در این تریلر تماشایی از شخصیت منفی داستان و موارد جذاب پیرامون او داریم. همچنین اتفاقات مختلفی را در Astral Chain پیرامون شخصیت اصلی و شخصیت منفی اتفاق می‌افتد را می‌توانیم تماشا کنیم.

نگاهی هم به طراحی‌های مختلفی که در بازی شده است و داریم و با این طرح‌های به‌خصوص هم در این تریلر آشنا می‌شویم. طراحی‌هایی که در این تریلر به نمایش درآمده است بسیار خاص و یک نوع خاصی دارد که به‌خودی‌خود جذاب است.

مورد دیگر که می‌توان دید این است که شخصیت اصلی بازی یعنی Neuron را در حال انجام مأموریت‌ها و مبارزات هم خواهیم دید. شخصیت اصلی بازی می‌تواند در انجام مبارزات خود از یک همراه برای خود و برای پیش روی در بازی استفاده کند. این همراه در بازی لیجن نام دارد که شخصیت اصلی با زنجیری به او وصل است و داستان و مأموریت‌های بازی را پیش می‌برند. همچنین در ابتدا قرار بود که لیجن ها فقط از موجوداتی که شما در بازی آن‌ها را دستگیر می‌کنید بتوانید به‌عنوان لیجن ها استفاده کنید اما بعد استودیو پلاتینیوم گیمز تصمیم گرفتند که یک‌چیز کاملاً به‌خصوص را به‌عنوان لیجن شخصیت اصلی بازی در نظر بگیرند.

بازی Astral Chain جدیدترین بازی ساخته‌شده توسط استودیو پلاتینیوم گیمز است که قرار است در تاریخ ۸ شهریورماه منتشر شود. این بازی به‌صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود و با مواردی که پیرامون این بازی گفته شد و این تریلر بازی انتظار می‌رود که با عنوانی جذاب و جالب همراه باشیم. به‌احتمال خیلی بالا این بازی بتواند یکی از انحصاری‌های فوق‌العاده نینتندو سوییچ شود و در این دسته بازی‌ها قرار بگیرد.

بازی Astral Chain در حال حاضر امتیاز ۸۸ از متاکرید را دارد که امتیاز بالایی به نظر می‌رسد. شما می‌توانید اخبار و موارد پیرامون این بازی را از تگ Astral Chain بخوانید.

شما می‌توانید تریلر این بازی را در پایین ببینید و نظر خود را با ما در اشتراک بگذارید:

 

 

منبع
https://www.dualshockers.com/astral-chain-launch-trailer/
[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)