اولین تریلر بازی Battlefield 5 منتشر شد + اخبار کنفرانس و تاریخ انتشار بازی

اولین تریلر بازی battlefield 5 امشب در کنفرانس خبری dice منتشر شد. در این کنفرانس خبری در ابتدا شاهد بحث و گفتگو در رابطه با محتویات و دگرگونی های بازی battlefield 5 بودیم. این بازی که به گذشته های خودوفادار بوده ، به جنگ جهانی دوم بازگشته و محتوای جدید را در اختیار بازیکن قرار داده ؛ از جمله این تغییرات میتوان به شخصی سازی کاراکتر ها درون بخش انلاین و مالتی پلیر بازی اشاره کرد تا تغییرات اساسی در بخش کلاس بندی ها … .

بخش بسیار مهمی که درون کنفرانس به آن اشاره شد ؛ نداشتن هیچ گونه محتوای پولی (premium pass) برای بازی بود که به سبب همبستگی هرچه بیشتر بازیکنان درون بازی تصمیم گرفته و ایجاد شد.

بخش داستانی بازی همانند نسخه قبلی دارای چند بخش بوده که روایتگر انسان های مختلف در جنگ جهانی دوم می باشد. سازندگان بازی پس از انتقاد ها و نظر های گوناگون منتقدین و گیمر ها در رابطه با بخش داستانی battlefield 1 که شامل چندین داستان می شد ، تصمیم گرفتند همین سبک روایت داستانی را در battlefield جدید نیز پیاده سازی کنند.

همانند نسخه ی پیشین ، بازیکن در بخش انلاین توانایی بازی کردن در نقش نیروی کشور های گوناگون درون جنگ همانند المان و بریتانیا را داراست. در رابطه با دیگر کشورهای درون جنگ از جمله شوروی و آمریکا در این کنفرانس حرفی زده نشد ولی پیش بینی میشود توانایی بازی کردن در نقش نیروها و ارتش های کشور های دیگز نیز وجود داشته باشد.

بخش co-op نیز که در نسخه های قبل تر بازی وجود داشته ، به battlefield 5 برگشته و شاهد این بخش در نسخه جدید خواهیم بود.

fortifications بخش جدیدی بود که به battlefield جدید اضافه شده و امکان ساخت و ساز برخی تجهیزات و استحکامات دفاعی را به بازیکن می دهد. این بخش میتواند تغییرات عظیمی را با خود به بخش مالتی پلیر به همراه بیاورد.

در تریلر بازی نیز شاهد یک نبرد عظیم میان نیروهای آلمانی و بریتانیایی بودیم که بخشی از گیم پلی بازی را به نمایش گذاشته بود ؛ در این نبرد بزرگ همچنین شاهد تانک ها و تجهیزات بسیار متعددی از جمله قوای زرهی شامل تانک چرچیل ، تانک های پانزر و تایگر المانی ، تانک sturmtiger آلمان که توپی بسیار عظیم و قدرتمند را داراست و میتواند اثرات بسیار زیادی درون نقشه بازی ایجار کند ، همچنین راکت های المانی که درون بازی وجود دارد ، توپحانه ، نیروی هوایی و ضدتانک ها … همه و همه درون بازی وجود داشته و میتواند در روند بازی تغییرات اساسی ایجاد کند.

شخصی سازی کاراکتر که در ابتدای مقاله به آن اشاره شد نیز از جمله تغییرات مهم بازی بوده ، سیستم customize بازی در بخش های گوناگون دیگر نیز وجود دارد ، از جمله شخصی سازی اسلحه های بازی ، شخصی سازی صورت کاراکتر در قالب face skin ها درون بازی گنجانده شده است.

همچنین تاریخ انتشار بازی Battlefield 5 هم مشخص شد و بر این اساس  ۱۹ اکتبر امسال یا همان ۲۷ مهر شاهد عرضه رسمی این بازی  خواهیم بود. با پیش خرید این بازی  میتوانید beta (نسخه آزمایشی) این بازی را نیز تجربه کنید.

ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)

نمره یاب