۶ بازی برتر بانک زنی

سلام خدمت بینندگان npcbot. در این ویدیو قصد داریم به بهونه قیمت اسف بار ارز که برکت ا…  قیمت دلار مرز ۶ تومن رد کرده  و ما هم تصمیم به معرفی ۶ بازی برتر بانک زنی بپردازیم  تا حداقل تو بازی و فضای مجازی پول دار باشیم.و جبران واقعیت رو برامون بکنه.

 

۶) Monaco: What’s Yours is Mine 

 

 

 

 

 

مناکو  یک  بازی با مکانیک  بسیار ساده از سرقت ۲ بعدی بانک  که میتونه تواناییتون را به چالش بکشه. در این بازی میتونید به صورت کو اپ ۴ نفره با دوستاتون بازی کنید و توانایی خودتون رامهک بزنید. در بازی پازل و معما های گوناگونی وحود داره که بعضی وقت ها برای حلش باید با هم تیمیتون همکاری داشته باشید. بازی از کارکتر های مختلفی ساخته شده که هریک قابلیت و خصوصیات خود را داراست

 

۵) THIEF: The Bank Heist

 

 

 

 

 

 

 

بازی THIEF یا دزد همون طور که از اسمش معلومه شما در نقش کرکتری به اسم  گرت  garret به دزدی از افراد صغیر و کبیر وامیداره و توی اون هر چی که در سر راه خود میبینید رو میتونید به تصاحب خود دربیاورید. چیزی که سازنده های تیف Eidos-Montreal بر ان متمرکز شدند اینکه شما چجوری  مخفیانه از نگهبان ها عبور کنید و گاها ان ها را از سد راه خود بردارید که برای انجام این کار نیاز به فکر دارید.

در بسته الحاقی The Bank Heist شما باید از بانک ، الماسی را بدزدید .

 

 

۴) mafia 

 

 

 

 

 

 

 

بازی مافیا یکی از خاطره انگیز ترین بازی هایی بود که در سال ۲۰۰۲  برای pc منتشر شد.  از داستان زیبای بازی هر چی تعریف کنیم نمیتونیم حق مطلب را ادا کنیم.

داستان بازی درباره ی یک راننده تاکسی به اسم توماس آنجلو بود  که به صورت اتفاقی مجبور شده بود خلافکارا رو از دست پلیس فراری بده و همین کمک باعث میشه گروه خلافکاری دیگر به فکر تلافی از توماس باشند و به اون حمله کنند. او هم ناچارا به  باند مافیا متوسل شده  و به عضویت انها در میاد  و اینجا جایی است که تازه داستان بازی شروع میشود!

در یکی از مراحل طی بازی توماس انجلو  با کمک دوست خود ، پالی سرقت از بانکی را انجام میدید

 

 

۳) Battlefield hardline

 

بازی بتلفیلد همیشه یک بازی انلاین شناخته شده ست که بخش داستانی اون همیشه زیر بخش انلاینش کمرنگ یا بهتره بگیم محو بوده. بازی هاردلاین هم  یک بتلفیلد دزد و پلیسیه که شاید این ترکیب به مزاق بعضی ها خوش نیاد ولی   این بازی   با یکسری تغییرات هنوز هم اصالت بتلفیلد رو حفظ کرده و هنوزم میشه قسمت انلاینش ، شما رو ساعات ها سرگرم کنه و ازش لذت ببرید.

در یکی از ماد های انلاین این   بازی گروه دزد و پلیس باید به رقابت بپردازند که طبق معمول سارقان باید کیف های  پول رو سرقت کنن و از معرکه فرار کنن که در این حین باید با گروه پلیس  دستو پنجه نرم کننند.

 

۲) payday2

 

 

بازی پی دی یک بازی شوتر کو اپ هست که داستان خاصی نداره ولی در عوض کلی ماموریت یا هایست واسه دزدی ،میزبان شماست. پی دی  به عبارتی ای  اول هایست و دزدی بوده بعد دست و پا رد اورده  و تنوع خوب ماموریت باعث شده شما رو ساعت ها سرگرم کنه.

چیزی که پی دی رو به یک بازی فوق العاده تبدیل کرده اینه که بیشتر دزدی ها رو علاوه بر حالت بزن بهادری  میتونید مخفیفانه هم انجام بدید که این کار بسیار سخته و کار تیمی میطلبه که با کوچک ترین اشتباهی اژیر خطر در میاد و بازی از حالت مخفیانه خارج میشه

 

۱) gta v

شماره یک این لیستمون هم میرسه به بازی محبوب  سرقت بزرگ ماشین یا جی تی ای وی  که همون طور از اسمش معلومه شما باید انواع سرقت ها مخصوصا خودرو انجام بدید

گیمیری نیست این بازی  رو  نشناسه و ما هم نمیخوایم سرتونو با اطلاعات بازی به درد بیاریم .

اما دزدی از بانک در نسخه ۵ بازی ، هم در بخش انلاینش و هم بخش داستانیش وجود داره

در بخش داستانی شما با نقشه لستر از یک بانک محلی سرقت میکنید که نهایتا با قطار فرار میکیند

دربخش انلاین شما باید  Heist رو به صورت ۴ نفره کواپ بازی کنید که ابتدا ماموریت های اماده سازی سرقت انجام می دهید و در مامورت نهایی سرقت اصلی رو انجام میدید.

 

 

امیدواریم از این ویدیو لذت برده باشید و npcbot  را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (۱ دیدگاه)
نوب | پنج‌شنبه 21 ژوئن 2018

فقط GTA V
اونم آنلاینش

0

0