تأخیری دیگر در دنیای بازی‌ها: Battlefield بعدی قبل از اواسط ۲۰۲۱ عرضه نخواهد شد!

سری بازی‎های Battlefield در طول سال‌های اخیر به صورت مستمر منتشر می‌شدند: Battlefield 3 در سال ۲۰۱۱، Battlefield 4 در سال ۲۰۱۳، B:Hardline در سال ۲۰۱۵، Battlefield 1 در سال ۲۰۱۶ و Battlefield 5 در سال ۲۰۱۸٫ حال صبر کردن برای Battlefield بعدی (اسمش هرچیزی می‌خواد باشه)، یه خرده طول خواهد کشید.

Andrew Wilson به عنوان مدیرعامل شرکت، در یکی از گردهمایی‌‎های سرمایه‌‎گذاران، امروز گفت که تا سال مالی ۲۰۲۲، که از ۱ آپریل ۲۰۲۱ (۱۲ فروردین ۱۴۰۰) شروع می‌شود، این عنوان منتشر نخواهد شد.

 

تأخیری دیگر در دنیای بازی‌ها: Battlefield بعدی قبل از اواسط 2021 عرضه نخواهد شد!

آقای Andrew Wilson، مدیر عامل شرکت EA

 

آقای Andrew Wilson در ادامه می‌گوید

“فرنچایز Battlefield و اجتماعی که آن را دنبال می‌کنند، یکی از نقاط تمرکز اصلی ما هستند و ما محتوای جدیدتر و شیوه‌های جدیدتر برای بازی در Battlefield 5 در سال مالی ۲۰۲۱ خواهیم داشت.” او اینگونه ادامه داد که “ما نوآوری‌های تازه‌ای را که با پلتفورم‌های نسل بعدی امکان‌پذیر خواهند شد و پایه‌های اینستال در حال رشد را هدف قرار دادیم، به همین دلیل بازی Battlefield بعدی ما در سال مالی ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد.”

Wilson توضیحی عمیق‌تر از پروسه‌ی فکری EA در حواب به سوالات ما داد،

او می‌گوید که این تصمیم بر پایه‌ی چند دلیل مختلف گرفته شد، اولین دلیل هم این است که کار EA با عنوان Battlefield 5 هنوز تموم نشده است.

“ما هنوز پتانسیل رشدی در بازی Battlefield 5 مشاهده می‌کنیم و همونطور که در نکات آماده‌سازی شده‌ام گفتم، ما قراره یک بخش Theater of war جدید رو با Pacific Theater لانچ کنیم. تیممون هنوز در حال فکر کردن به ادامه دادن مسیر این سرویس به جهت جلوست.” او همچنین توضیح داد که “پس ما فکر می‌کنیم که هنوز موقعیت‌های زیادی در تجربه‌ی بازی Battlefield 5 وجود دارند، چرا که از ابتدا به عنوان یکی سرویس لایو (زنده) ساخته‌ شد.

 

به گفته‎‌ی Andrew Wilson محتوای تازه‌ای با عنوان Pacific Theater در راه است!

 

جالب اینجاست که موفقیت عنوان Apex Legends نیز در این تصمیمات بی‌تأثیر نبوده است.

Wilson می‌گوید که Apex شوتر سالانه‌ی موفق است، که ظاهراً بخشی از فشارها را از انتشار مستمر ادامه‌های Battlefield برداشت. او همچنین از علاقه‌ی EA برای سود بردن از تکنولوژی نسل بعد حرف زد. البته نه تا زمانی که بیس نسبتاً بزرگی در مکانی همچون Battlefield 5 هنوز حضور دارند. او در صحبت‌های خود اشاره کرد که “تمرکز ما روی سرویس لایو است، همونطور که تمرکز صنعت ما نیز روی همین موضوع می‌باشد.”

موفقیت سایر بازی‌ها به Electronic Arts دلیلی داده است تا برای حرکات خود آزادانه‌تر تصمیم بگیرد. برای مثال: مدیر ارشد عملیات و مدیر ارشد بخش مالی Blake Jorgensen حقیقت شوکه‌کننده‌ای را اعلام کرد و آن هم این است که بازی‌های SW  Battlefront 1 و ۲ روی هم نزدیک به ۳۳ میلیون نسخه فروش داشته‌اند.

“این ماجرای بزرگی درباره‌ی جلو رفتن کار ماست و همچنین ما خیلی درباره‌ی طرز فکرمان برای زمان بیرون آمدن بازی‌هایی همچون Battlefield و آماده‌سازی‌ها حساس هستیم.

 او اینگونه گفت که “من فکر می‌کنم مردم به طریقه‌ی برگزاری سالانه‌ی ورزش‌ها، که در ورزش بسیار موفق است، عادت می‌کنند ولی ما می‌خواهیم که برای برخی از این فرنچایزها مراقب باشیم که طول عمر مفید و طولانی را که در حیطه‌‎ی کاری ما لایقش هستند را به آنها بدهیم. که خود در طولانی سودآوری بسیار بالای برای ما خواهد داشت.

 

نسخه جدید بازی Battlefield در سال 2020 به بعد منتشر خواهد شد

آیا EA در حال تفکر روی بهتر کردن سیاست‌های عرضه‌ی خود و سرویس‌دهی طولانی‌مدت است؟

 

متاسفانه، یکی دیگر از سری‌های شوتر EA فعلاً در برزخ به سر می‌برد: Titanfall 3 در هر نقطه از آینده ممکن است عرضه شود. این سخنان Jorgensen است اما هیچ خبر دقیقی موجود نیست. “ما واقعاً می‌خواهیم تیممان روی Apex ابرمتمرکز باشند چراکه پتانسیل خیلی بالایی وجود دارد، پس من نمی‌تونم فعلاً کی و آیای یک Titanfall جدید رو اعلام کنم” او در ادامه گفت

این سری بازی برند عالی‌ است و ما مطمئناً آن را فراموش نخواهیم کرد.

 

شما چطور فکر می‌کنید؟ آیا Titanfall جدید عرضه خواهد شد؟ آیا انتخاب EA برای عرضه‌ی دیرتر، انتخاب درستی‌ست؟ در کامنت‌ها حتماً به ما بگید!

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)