خریدی غیر منتظره که ریتم خوبی دارد: خریده شدن Beat Games توسط Facebook!

شرکت معروف Facebook که صاحب شبکه‌ی اجتماعی با همین نام است چندی پیش اعلام کردند که موفق به خریداری شرکت سازنده‌ی Beat Saber یعنی همان Beat Games شدند. این شرکت که در جمهوری چک واقع‌شده است، قرار است به شرکت Oculus Studios ملحق شود. آن هم به عنوان یک شرکت مستقل واقع در پاراگوئه. در یک کنفرانس، شرکت Facebook گفت که خریداری شدن Beat Games تأثیری بر بازی‌های آینده و محتوا برای Beat Saber نخواهد گذاشت. شرکت Beat Games به انتشار محتوا و آپدیت‌های این بازی معروف VR Rhythm، شامل بخش مرحله‌ای ۳۶۰ درجه می‌شود که در ماه دسامبر آهنگ‌های جدید نیز اضافه خواهند شد.

شرکت Beat Games تیم قدرتمندی دارد که نشان داده‌اند در زمینه‌های VR، بازی و موسیقی موفق هستند. با منابع و دانش چگونگی که ارائه می‌دهند. شرکت Beat Games به پیشرفت، اضافه کردن موسیقی‌های بیشتر و قابلیت‌های بیشتر و هیجان‌انگیزی را به بازی Beat Saber ادامه دهند. مخصوصاً در زمینه‌ی جذب مردم بیشتر. اینها تمامی گفته‌های کارگردان بخش AR/VR شرکت Facebook، آقای Mike Verdu هستند.

 

تصویری از بازی Beat Saber

تصویری از فضای گیمپلی بازی Beat Saber توسط Beat Games که به تازگی توسط Facebook خریداری شده‌اند.

 

آقای Verdu اعلام کردند که Beat Saber به حمایت از تمامی پلتفورم‌ها ادامه می‌دهند، فقط از Oculus ساپورت نخواهند کرد. او گفته‌ است که کار شرکت Facebook با خریداری شرکت‌ها تموم نشده‌ است. در مورد مودها، آقای Verdu اظهار داشت که شرکت Facebook می‌داند که بازی Beat Saber مودهای معروف زیادی دارد و در حال فکر کردن به نگه داشتن مودهای ارزشمندی هستند که به پایه‌ی پلیرهای بازی Beat Saber احترام گذاشته شود. بازی Beat Saber یک بازی VR Rhythm است که در آن بازیکنان با استفاده از کنترلرهای خود، دو Lightsaber را با بیت یک آهنگ از درون جعبه‌هایی عبور می‌دهند. ابتدا به صورت Early Access در سال ۲۰۱۸  آمد و سپس به صورت رسمی در سال ۲۰۱۹ عرضه شد و از وقتی که آمده جوایز بسیاری را دریافت کرده است.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)