خلاصه کنفرانس Bethesda در E3 2018

Bethesda در سومین کنفرانس خود در رویداد Electronic Entertainment Expo مانند ۲ دوره قبلی خود عملکرد نسبتا خوبی داشت. امسال در این مراسم شاهد بازیهای همیشه حاضر در این کنفرانس به علاوه چندین بازی نسبتا جدید بودیم. در کل این کنفرانس پیشرفت خاصی نسبت به سال گذشته نداشت ؛ خلاصه ای از این مراسم را با NPCBOT.IR همراه باشید.

Starfield

پس از مدت ها حواشی پیرامون این عنوان ، باز هم Bethesda به انتشار یک تریلر Normal بسنده نکرد و تنها با انتشار یک تریلر بسیار کوتاه و رمزآلود دوباره حواشی این عنوان را داغ تر از قبل کرد. هنوز هیچ اطلاعاتی از تاریخ عرضه و حتی پلتفرم هایی که بازی بر روی آنها در دسترس قرار میگیرد هم از این بازی مشخص نیست.

بسته الحاقی Moon Crash بازی Prey 

Rage 2

حدودا یک ماه پیش بود که تریلری از rage 2  منتشر شد و همان طور که انتظار میرفت در این کنفرانس  اطلاعات از بازی به انتشار رسید.

این عنوان نسبت به عنوان قبلی خود خیلی بزرگتر خواهد بود وطبق صحبت سازندگان این بازی بزرگترین بازی شوتر open world  خواهد بود

Rage 2  در بهار ۲۰۱۹ برای تمامی پلتفرم ها به غیر از سوییچ عرضه خواهد شد.

 

Fallout 76

پس از انتشار اولین تریلر این بازی ، حواشی و شایعات در رابطه با این نسخه بسیار بالا رفت. اما Bethesda تقریبا به اکثر آنها در کنفرانس خود پاسخ داد. طبق جزئیات منتشر شده درون کنفرانس ، اینبار در Fallout سعی شده تا بخش آنلاین را به بازی وارد کنند و تمرکز زیادی هم بر روی آن داشته باشند. طبق گفته Bethesda این نسخه از لحاظ گستردگی ، ۱۶برابر نسبت به نسخه قبلی خود یعنی Fallout 4 بزرگتر شده. همچنین هر بازیکن ، شخصیتی کاملا Unique و منحصر به فرد را در بخش آنلاین این بازی دارد که نکته حائز اهمیتی است. از حیث سنت بسیار خوب Bethesda ، این بازی به زودی عرضه می شود. تاریخ انتشار این بازی ۲۳ آبان است. این بازی برای PC,Xbox One,PS4 عرضه خواهد شد.

عرضه Fallout Shelter برای Nintendo Switch و PS4

نسخه واقعیت مجازی Wolfenstein معرفی شد

Wolfenstein: Youngblood

استدیو machinegames با معرفی این نسخه هم به نوعی سورپرایزی را برای مخاطبان این سری به عمل آورد. با انتشار Wolfenstein II: The New Colossus در سال ۲۰۱۷ ، انتظار انتشار تریلر نسخه ای جدید از بازی نمی رفت. اما این استدیو با نمایش این تریلر نشان داد که هیچ چیزی از MachineGames بعید نیست. این استدیو با اضافه کردن بخش آنلاین به این نسخه ، تمرکز خود را فقط از بخش داستانی برداشته و شما میتوانید این بازی را با دوستان خود نیز به صورت آنلاین بازی کنید. این بازی سال آینده به صورت مالتی پلتفرم عرضه خواهد شد.

Quake champions

در جریان کنفرانس شرکت بتسدا از بازی Quake Champions رونمایی شد که هم اکنون این بازی به صورت EARLY ACCESS  در استیم عرضه شده و تا تاریخ ۱۸ JUNE  میتونید به صورت رایگان  به اکانتتون اضافه کنید.

 

Doom Eternal

در کنفرانس بتسدا شاهد تیزری از عنوان جدید بازی DOOM به اسم  Eternal بودیم که اطلاعات زیادی توسط id Software منتشر نشد و اطلاعات بیشتر برای زمان بعدی موکول کرد .

 

The Elder Scrolls Blades

Bethesda تصمیم گرفته تا سری فرانچایز The Elder Scrolls را وسعت وسعت ببخشد. با عرضه نسخه Legend از این سری برای موبایل ها ، حالا با معرفی این نسخه هم جای پای این سری را در موبایل ها محکم کرد. این عنوان پاییز امسال به صورت رایگان برای سیستم عامل های موبایل در دسترس است.

بسته الحاقی Wolf Hunter بازی The Elder Scrolls Online

عرضه The Elder Scrolls: Legends برای کنسول ها ، این بازی قبلا بر روی گوشی های موبایل در دسترس بود.  

The Elder Scrolls VI

نسخه جدید این عنوان هم رسما با نمایش تریلری از آن معرفی شد. Bethesda هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با تاریخ انتشار بازی اعلام نکرده ولی طبق سنت این شرکت انتظار میرود بازی سال آینده برای PC,Xbox One,PS4 عرضه شود.

 

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)