تغییرات در این سرود صورت خواهد گرفت: بازی Anthem دوباره بهینه‌سازی خواهد شد!

از اطلاعاتی که بدست آمده‌اند، بازی Anthem در خطر است. لانچ افتضاح بود، نقشه‌های بزرگی کنار گذاشته شده‌اند، چند تا از مهم‌ترین پرسونل این بازی را ترک کردند، افرادی چون تهیه‌کننده‌ی ارشد و مسئول سرویس زنده. ایونت فصلی عظیمی که این ماه آمد، هیچ تأثیری در اجتماع این بازی نگذاشت. شرکت Electronic Arts به این بازی وفادار است اما طرفدارن شک دارند.

هرچند بر اساس گفته‌های Kotaku، گزارش‌هایی که درباره‌ی از کار افتادن Anthem در جریان است کاملاً اشتباه‌اند و حقیقت این است که شرکت BioWare در شهر‌های Edmonton و Austin سازنده‌هایی دارند که قرار نسخه‌ای کاملاً تغییریافته که برخی از مردم با نام Anthem 2.0 یا Anthem Next از آن یاد می‌کنند را منتشر کنند.

البته این برنامه تازه در مراحل ابتدایی خود قرار دارد. تا حدی که شرکت‌های BioWare و EA هنوز درگیر چگونگی پخش کردن این نسخه‌ی نوین هستند: شاید از طریق یک سری از آپدیت‌ها، شاید به صورت یک بسته‌ی الحاقی خیلی بزرگ یا حتی به صورت یک بازی کاملاً نو. چیزی که فعلاً معلوم است، تغییرات عمده در ساختار مأموریت‌ها، لوت و دنیای بازی‌ست.

 

تصویری از شرکت سازنده‌ی Anthem

آیا BioWare و EA واقعاً می‌توانند بازی Anthem نگه دارند؟

یکی از تغییرات اساسی این است که دنیای بازی یا همان Tarsis به قسمت‌های مختلف تقسیم می‌شود که باعث خواهد شد تا سازنده‌ها بتوانند بر مناطق مشخص تمرکز کنند بدون اینکه نگران پخش شدن باگ‌ها در سرتاسر دنیای بازی باشند. این همچنین باعث می‌شود که بازی Anthem حالتی Destinyمانند به خود بگیرد. البته تنها در پایه‌های اساسی بازی.
ما چند ماهی را صرف نابود کردن و تمرکز روی مواردی که باید تغییر پیدا کنند کردیم. و ما چند ماه اخیر را مشغول به انجام همین کار بودیم.
این ها حرف‌هایی هستند که یکی از منابع به این سایت گفتند. جدا از نداشتن جزئیات دقیق، چیزی که مهم است در حال حاضر این است که EA و BioWare تنها دستان خود را از آلودگی این بازی نخواهند شست. بازی Anthem نیاز به تغییرات زیادی دارد و هیچ گارانتی برای بازیکنان وجود ندارد که زمانیکه برگردند، بازی درست خواهد شد. اما وقوع تغییرات بزرگ امکان‌پذیر است: بازی Destiny 2 چند سالی طول کشید تا جای پای خود را پیدا کند و البته، بیاید بازی معروف شرکت Hello Games یعنی No Man’s Sky را فراموش نکنیم که یک ناامیدی خیلی عظیم در طول چندین سال اخیر بود که همه برای آن هیجان‌زده بودند. بازی Anthem باید منطقه‌های زیادی را پوشش دهد اما درست شدن از تصور خارج نیست. این گزارش می‌گوید که شرکت BioWare همچنان در حال کار بر روی Dragon Age 4 و خیلی شک کننده، یک بازی جدید Mass Effect که در مراحل اول تولید که تحت کارگردانی Mike Gamble (یکی از تهیه‌کننده‌های طولانی‌مدت BioWare برای بازی‌های Mass Effect 2 و ۳) است.
منبع

https://www.pcgamer.com/bioware-is-reportedly-working-on-a-complete-overhaul-of-anthem/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)