Blizzard در حال کار کردن روی چندین پروژه ی Diablo میباشد

Blizzard اعلام کرد:

یک سری از پروژه هامون به وقت بیشتری نیاز دارن ولی تا آخر امسال خیلی چیز ها داریم که برای شما به نمایش بزاریم

در خرداد ماه امسال یکی از اعضای Blizzard لو داد که در حال کار کردن بر روی یک پروژه ی Diablo هستند ، ولی امروز خود Blizzard اعلام کرد که در حال کار کردن بر روی چندین پروژه ی Diablo هستند.

سخنان Brandy Camel:

درود قهرمانان ، من مدیر بخش اجتماعی برندی کمل هستم ، بعضی ها من رو به اسم Nevalistis میشناسند ، من از طرف تیم دیابلو به همه تون خوش آمد میگم ، کسانی که همچنان Diablo: Reaper of Souls بازی میکنند احتمالا متوجه شده اند که ما یه تغییر کوچکی توی فصل ۱۴ (Themed Seasons) انجام دادیم ، The Season of Greed (فصل طمع) اولین فصل ما خواهد بود و ما قصد داریم در آینده تم های جدیدی رو اضافه کنیم. 

و ما دوست داریم به شما بگیم که همه ی دست اند کاران Blizzard سرشون شلوغه و ما در حال کردن روی چندین پروژه Diablo هستیم که یک سری از پروژه هامون به وقت بیشتری نیاز دارن ولی تا آخر امسال خیلی چیز ها داریم که برای شما به نمایش بزاریم ، امیدواریم در حال که ما بر روی این پروژه ها کار میکنیم شما همچنان منتظر بمانید و این رو بدونید که بدون حمایت شما در این ۲۰ سال هیچکدوم از کار های ما امکان پذیر نبود.

پس فرقی نداره که شما همین امروز Diablo 3 رو خریدید یا یک پلیر ۶ ساله هستید ما از شما متشکریم و این رو بدونید که شما بخشی از هویت Blizzard هستید.

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)