Blizzard نقشه جدید Overwatch در پاریس را معرفی می کند.

Blizzard Entertainment در حال ساخت یک نقشه جدید برای Overwatch است که امروز در سرورهای تست عمومی بازی قرار گرفت. نقشه، به عنوان پاریس شناخته شده است و در حال حاضر در دسترس برای بازیکنان PC در PTR  Overwatch قرار دارد. 

مپ پاریس یک نقشه سبک Assault-style (شیوه حمله) است، به این معنی که تیم‌ها موظف به گرفتن یا دفاع از یک جفت امتیاز هستند. مپ پاریس مود مسابقات قابل بازی و حالت رقابتی سریع است.
در بیانیه رسمی، Blizzard نقشه ها “خیابان ها و راهروهای باریک” را برجسته کرده و مکان هایی مانند رودخانه سین، کاباره لونا، Pâtisserie Galand و Maison Marat را به عنوان “کاخ بزرگ” توصیف میکند که در قلب شهر  جشن و پایکوبی برگزار می کند. “مپ پاریس اولین نقشه جدیدی است که به زودی (بعد از Busan، که در سپتامبر ۲۰۱۸ منتشر شد) نقشه ی جدید Overwatch را به نمایش می گذارد. همچنین اولین نقشه Assault map جدید بعد از Horizon Lunar Colony است که Blizzard در ژوئن ۲۰۱۷ منتشر کرد.

Blizzard مشخص نکرده است که نقشه پاریس برای نسخه لایو Overwatch در رایانه، PlayStation 4 و Xbox One دقیقا چه وقت منتشر خواهد شد. این شرکت معمولا چندین هفته در PTR تست نقشه ها را پیش از رسیدن به انتشار رسمی ان،آزمایش می کند. به این معنی که نقشه جدید رمانتیک Blizzard می تواند در حوالی روز ولنتاین منتشر شود.


polygon.com

https://www.polygon.com/2019/1/30/18204389/overwatch-paris-assault-map

[collapse]

 

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)